Προς το περιεχόμενο

Μου αρέσει μια κοπέλα....πως να..?


MovingShadow

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η μπύρα είναι πολύ ρίσκυ. Μπορεί να μην της αρέσει.

 

Φίλε μου, κάνε σκασιά στο μαγαζί με σαμπάνια(και CAIR να είναι δεν πειράζει σε αυτή τη φάση) στο ένα χέρι και 2 κολονάτα ποτήρια στο άλλο και όλα θα γίνουν από μόνα τους. Ακόμα καλύτερα, βγάλε τα παπούτσια και τις κάλτσες πριν μπεις μέσα και άσε την πόρτα μισάνοιχτη να κάνει ρεύμα και να σου φυσάει τα μαλλιά. 

 

Αλάνθαστη μέθοδος.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 175
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Πανε και περιμενε μπροστα απο τα κινητα που εχουν ... 

 

Και αν ψινετε θα ερθει ταχα να σου ρωτησει μπορω να σας βοηθησω?

 

Αν ερθει κανενας ασχετος πες του με εξυπηρετησε η κοπελα την προηγουμενη φορα , μηπως μπορεις να την φωναξεις παλι...

 

Εδω που τα λεμε σε ενα καταστημα στην Πατρα να αγορασω μπαταριες στο ταμειο ηταν μια ομορφη και γλυκα κοπελα. Πριν την πληρωσω με ειπε καλημερα χαμογελωντας (εγω λες ακομα τα ματια μου δεν ειχα ανοιξει) την δινω τα λεφτα και πηγα να φυγω, μου πεταει την ατακα σας εξυτηρετησα καλα, αδιαφορος εγω ειπα ναι και εφυγα. Βγαινοντας αναρωτιομουνα αν το κανουν συχνα αυτο ή κατι αλλο επαιζε. Παντως δεν πολυ εδωσα σημασια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μπύρα είναι πολύ ρίσκυ. Μπορεί να μην της αρέσει.

 

Φίλε μου, κάνε σκασιά στο μαγαζί με σαμπάνια(και CAIR να είναι δεν πειράζει σε αυτή τη φάση) στο ένα χέρι και 2 κολονάτα ποτήρια στο άλλο και όλα θα γίνουν από μόνα τους. Ακόμα καλύτερα, βγάλε τα παπούτσια και τις κάλτσες πριν μπεις μέσα και άσε την πόρτα μισάνοιχτη να κάνει ρεύμα και να σου φυσάει τα μαλλιά. 

 

Αλάνθαστη μέθοδος.

 

^ careless whisper να παίζει στο Lada, απ' έξω;  :lol:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μπύρα είναι πολύ ρίσκυ. Μπορεί να μην της αρέσει.

 

Φίλε μου, κάνε σκασιά στο μαγαζί με σαμπάνια(και CAIR να είναι δεν πειράζει σε αυτή τη φάση) στο ένα χέρι και 2 κολονάτα ποτήρια στο άλλο και όλα θα γίνουν από μόνα τους. Ακόμα καλύτερα, βγάλε τα παπούτσια και τις κάλτσες πριν μπεις μέσα και άσε την πόρτα μισάνοιχτη να κάνει ρεύμα και να σου φυσάει τα μαλλιά. 

 

Αλάνθαστη μέθοδος.

 

Σιγά μη βάλει και κραγιόν.

 

(Εντάξει δε χρειάζεται να πει τη λέξη μπύρα, μπορεί να πει ποτό.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μπύρα είναι πολύ ρίσκυ. Μπορεί να μην της αρέσει.

 

Φίλε μου, κάνε σκασιά στο μαγαζί με σαμπάνια(και CAIR να είναι δεν πειράζει σε αυτή τη φάση) στο ένα χέρι και 2 κολονάτα ποτήρια στο άλλο και όλα θα γίνουν από μόνα τους. Ακόμα καλύτερα, βγάλε τα παπούτσια και τις κάλτσες πριν μπεις μέσα και άσε την πόρτα μισάνοιχτη να κάνει ρεύμα και να σου φυσάει τα μαλλιά. 

 

Αλάνθαστη μέθοδος.

 

 

Εγω λεω οτι θα τον μαζεψει η αστυνομια .... Σε μαγαζι θα παει οχι σπιτι της

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά αν της πει για μπουντουάρ την έριξε. Τέλος.

 

*Πάντως εμένα αν μου έκανε κάποιος καντάδα με νάλιτς με έριχνε σε 2 δευτερόλεπτα. Όχι το λέω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ διακριτικά για να μην την εκθέσεις κι άλλο στη δουλειά της, πηγαίνεις ξανά στο κατάστημα (όχι με φόρμα και σπορτέξ, αλλά ούτε με γραβάτα!) και της δίνεις με τρόπο ένα χαρτάκι που θα λέει "Επειδή σε σκέφτομαι συνέχεια από τότε που σε είδα, θέλω να πιούμε ένα καφέ την τάδε ώρα στο τάδε μέρος. Το τηλέφωνό μου είναι αυτό. Ελπίζω να μη σου δημιούργησα πρόβλημα στη δουλειά σου. πχ. Διονύσης".

 

Εγώ αυτό θα έκανα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά , είμαι ρεαλιστής....

 

Δεν θεωρώ τον εαυτό μου παρα πολύ όμορφο , αλλά μπορώ και χτυπάω γκομενάκια...δεν έχω πρόβλημα αυτοπεπεοίθησης ισα ισα...!

 

Απλά φοβάμαι ότι επειδή είναι κοπελάρα , θα με βρει ΜΗ διαφορετικό από όλους τους άλλους , και θα τις είμαι στην καλύτερη αδιάφορος....

 

Η κοπέλα αυτή , δεν είναι "γκομενάκι" , δηλαδή δεν θα πέσει με χαζο - ατάκες και υφάκι....

 

Χρειάζεται κάποια τακτική , στρατηγική...πρέπει να την κάνω να με προσέξει περισσότερο , χωρίς όμως να

 

γελοιοποιηθώ....

 

Αυτό ρωτάω , πως θα την κάνω να με προσέξει και πως θα ξεχωρίσω απο την μάζα θαυμαστών που θα έχει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κοπέλα αυτή , δεν είναι "γκομενάκι" , δηλαδή δεν θα πέσει με χαζο - ατάκες και υφάκι....

 

Ακριβώς γι'αυτό δεν χρειάζεται στρατηγική αλλά ειλικρίνια.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γεγονος οτι ηταν φιλικη μαζι σου δεν λεει τιποτα. Δουλεια της ειναι. Επισης το γεγονος οτι πηρε τηλεφωνο δεν λεει τιποτα γιατι το κανουν. Αρα παλι δουλεια της.

 

Επομενως δεν εχεις τιποτα υπερ σου.

 

Σου φτιαξα την διαθεση τωρα ε? :devil:

 

Αν θες ρισκαρε το. Το πολυ πολυ μια χυλοπιτα ακομα...

Και αν το κανεις ασε τα λουλουδια και τις αλλες πρωτοτυπιες.

Αν δεν σε γουσταρει και πας να πρωτοτυπησεις στο πεσιμο το μονο που θα καταφερεις ειναι να γελασει με τις φιλες της...

Τραβα ρωτα κατι για το κινητο και πες να βγειτε για ποτο.

Αν σε γουσταρει θα ρθει. Δεν χρειαζονται λουλουδια και π@π@ριες...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πάνω απο όλα χρειάζονται 2 πράγματα :

 

1 ) Να μην την τρομάξω ( ότι είμαι κανας ψυχάκιας stalker με ψύχωση μαζί της)

 

2) Να μην την εκθέσω στην δουλειά της....

 

Οπότε μαλακία τα λουλούδια ας πούμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Γενικα παντως δεν παιρνουν τηλεφωνο (απ'οσο ξερω) οι πωλητες για να ενημερωσουν για τον "Ειδικο Ιντερνετ". Ειναι εκει και αν τον θες τον ρωτας. Ηθελε να σε παρει και σε πηρε προφανως αφου της ειπε ο συναδελφος της τα σχετικα.

 

Απο κει και περα πηγαινε κοντα στο κλεισιμο και ρωτα την αν θελει να πατε για ποτο μετα το κλεισιμο (και παρεμπιπτοντως, οταν λεει κανεις παμε για μπυρα/ποτο/καφε κλπ στην παρεα του και συμφωνησουν, παιρνουν ΟΛΟΙ το αρχικα συμφωνημενο ροφημα? Σχημα λογου people :lol:

Μην της πεις να πατε για να σου δειξει το κινητο και λοιπα κλισε, χεστηκες και χεστηκε για το κινητο σου.

 

Για να σε προσεξει πρεπει να σε γνωρισει. Ο καλυτερος τροπος ειναι να μη γινεις ο κλασικος creepy τυπας που συχναζει απ'εξω και την κοιταει απο τη βιτρινα κανοντας πως μιλαει στο τηλεφωνο, αλλα να βγειτε.

 

ΕΝΤΙΤ: ΟΧΙ λουλουδια κλπ στη δουλεια της, θα τη φερεις σε δυσκολη θεση μαλλον και θα γινεις creepy. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...