Προς το περιεχόμενο

Ποσες εφαρμογες εχουμε στη συσκευη μας?


stormrain

Ποσες εφαρμογες εχετε εγκαταστησει στο Smartphone σας?  

21 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιός είναι ο αριθμός των εφαρμογών που βρίσκονται εγκατεστημένες στη συσκεύη σας?

    • 0-50
    • 50-100
    • 100-150
    • 150-200
    • 200-250
      0
    • 250-300
      0
    • 300-350
      0
    • 350+ (Αναφέρετε πόσες)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αποκλειετε να εχεις τοσες πολλες. Σαν να μου λες οτι το μενου ειναι 16+ σελιδες (5x5). Αν ειμαι σωστος εγω ισως να ειδες τον αριθμο που λεει εφαρμογες+δεδομενα χρηστη. Αν οχι, τοτε πιστευω τσαμπα εχεις τοσες πολλες μιας και δεν τις χρησιμοποιεις.

 

Εγω εχω 200 εφαρμογες χρηστη. aosp rom, stunner 2.4.2 kernel nx 1.0.9 με nova launcher + facebook home για lockscreen.

 

Τόσες είναι. Τις έχω ταξινομημένες πάρα πολυ καλά με φακέλους 2 επιπέδων κι έτσι δεν χρειάζεται να ψάχνω 16 σελίδες και γενικά έχω πολύ γρήγορη πρόσβαση.

Τις 100 τις χρησιμοποιώ πολύ συχνά και τις θεωρώ απαραίτητες.

Τις άλλες 100 τυχαίνει να τις χρησιμοποιήσω μια φορά το 2μηνο πχ και δεν θέλω όταν χρειαστεί κάποια να μην υπάρχει.

Οι άλλες είναι είτε ξεχασμένα παιχνίδια που κακό δεν κάνουν να υπάρχουν είτε εφαρμογές που μπορεί να χρειαστούν κάποτε και αντί να ψάχνω ή να μην έχω internet εκείνη την ώρα ή να χρεώνονται για να την κατεβάσω προτιμώ να είναι έτοιμες.

Ναι είναι υπερβολή αλλά τζάμπα είναι, τι πειράζει να υπάρχουν. Μόνο καλό μπορεί να κάνουν.

(Φυσικά δεν τρέχουν όλες στο startup, τα έχω ρυθμίσει αυτά, μόνο χώρο στην μνήμη πιάνουν που μιας και την πλήρωσα ας βγάλει τα λεφτά της)

Επεξ/σία από funbreaker
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν την κανεις unistall παραμενει στον λογαριασμο σου ως πληρωμενη, και ετσι δεν χρειαζεται στο next download να ξαναπληρωσεις,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...