Προς το περιεχόμενο

[Ηλεκτρική οδοντόβουρτσα] Dentalux DAZ 2.4 A2 με 8 ανταλλακτικά βουρτσάκια στη συσκευασία στα Lidl 15.99 €


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το θεμα αφορουσε μια ηλεκτρικη οδοντοβουρτσα απο LIDL, το αναφερει αλλωστε και στο θεμα, δες τιτλο  ^_^

 

Την βρισκεις ακομη σε πολλα καταστηματα lidl, συνηθιζουν να αφηνουν προσφορες προηγουμενης βδομαδας, εδω στον Πορτο Ραφτη εχει ακομη. 

 

Φυσικα η ευθυνη ειναι του καθενος, αυτο αλλωστε ισχυει σε ολα τα θεματα, ομως ειναι καλο να ανταλλασουμε αποψεις ή να προειδοποιουμε οσους δεν γνωριζουν τι θα βαζουν στο στομα τους.

 

Ξέρω πολύ καλά σε ποια οδοντόβουρτσα αναφερεται το θέμα, αφού την έχω αγοράσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε σε ολη την Ευρωπη το βρηκαν, το θεμα εδω αφορα τα lidl και ο υποτιθεμενος ελεγχος ποιοτητος τους!

 

Οφείλεις να το αναφέρεις. Οπότε καλό θα ήταν να πεις, το είχαν όλα τα Ελληνικά super market + το lidl, σε μικρότερη ποσότητα κιόλας απο τους υπόλοιπους. 

 

Έλενχος ποιότητας στο θέμα κρέατος δεν είναι κάτι απλό. Μια ουσία βρέθηκε απο αντιβίωση για άλογα. Μόνο ο ΕΦΕΤ μπορεί να αντωπίσει κάτι τέτοιο. 

 

Και στην τελική, έχεις κανένα στοιχείο οτι το lidl κάνει λιγότερους ελένχους απο τα υπόλοιπες Ελληνικές αλυσίδες; (Mε αυτά θα συγκριθούμε ΌΧΙ οτι νομίζεις οτι γίνεται στην Ευρώπη.)

 

Το θέμα εδώ αφορούσε μια ηλεκτρική οδοντόβουρτσα. Οποιος πρόλαβε την πήρε και με δική του ευθύνη!!!

Οι υπόλοιποι ενδιαφερόμενοι του χρόνου πάλι και σε όσους δεν αρέσει..oral-B που έχει και όλη την χρονιά.

 

Αν δεν σου προκαλέσουν ερεθισμό ή πληγές στο στόμα, μια χαρά είναι, για να μην υπερβάλουμε. Καθαρίζουν καλα το στόμα σου; Κρατάει 1 μήνα κάθε κεφαλή και όχι 1 εβδομάδα; 

 

Αν τα έχεις όλα αυτά είσαι μια χαρά. Γιατί εγώ με την Oral B τα έχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την χρησιμοποιώ από την προηγούμενη Τετάρτη.

Καθαρίζει πολύ καλά τα δόντια και μέχρι τώρα δεν μου προκάλεσε κανέναν ερεθισμό. Μάλιστα την χρησιμοποιώ και περισσότερο από όσο χρειάζεται, εννοώ ότι το έχω παρακάνει με το πλύσιμο των δοντιών αυτές τις μέρες, γιατί είναι απολαυστική!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρω πολύ καλά σε ποια οδοντόβουρτσα αναφερεται το θέμα, αφού την έχω αγοράσει.

Οποτε, τι?!

Ασχετο αυτο που λες, εγω σου απαντησα σε αυτα που εγραψες, ειπες πως εκλεισε το θεμα, ενω δεν εχει κλεισει, μπορεις να αγορασεις ακομη, ειπες οτι το θεμα ειναι μια οδοντοβουρτσα, υποτιμωντας οτι αναφερεται η λεξη lidl στον τιτλο, κλπ

Αν δεν καταλαβαινεις τι εγραψες, δεν πειραζει, ξεχνα το.

 

Και φυσικα πολυ καλα εκανες που την αγορασες!

Ειναι αλλωστε value for money.

Με γεια σου με χαρα σου.

Ας ξαναπω και ας γινω βαρετος, μπορεις να αφησεις πλεον τους αλλους να ενημερωθουν.

 

 

 

Οφείλεις να το αναφέρεις. Οπότε καλό θα ήταν να πεις, το είχαν όλα τα Ελληνικά super market + το lidl, σε μικρότερη ποσότητα κιόλας απο τους υπόλοιπους. 

 

Έλενχος ποιότητας στο θέμα κρέατος δεν είναι κάτι απλό. Μια ουσία βρέθηκε απο αντιβίωση για άλογα. Μόνο ο ΕΦΕΤ μπορεί να αντωπίσει κάτι τέτοιο. 

 

Και στην τελική, έχεις κανένα στοιχείο οτι το lidl κάνει λιγότερους ελένχους απο τα υπόλοιπες Ελληνικές αλυσίδες; (Mε αυτά θα συγκριθούμε ΌΧΙ οτι νομίζεις οτι γίνεται στην Ευρώπη.)

https://www.google.gr/search?q=%CE%B5%CF%86%CE%B5%CF%84+lidl&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-GB:official&client=firefox-a

Δωσεεεεεε  :-D

(Παρε στοιχεια να 'χεις! Μην τρομαξεις, εχει πολλες σελιδες, οπως ειπα παραπισω, φαινεται οτι ο εφετ κυνηγα τα lidl ή οι Γερμανοι πειραματιζονται για τα καλα)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fagoura μην υποτιμάς την νοημοσύνη μου. Ξέρω πολύ καλά τι έγραψα και τι εννοούσα.

Από οδοντοβουρτσα, το πήγες στο αλογίσιο κρέας και στην κακή ποιότητα των lidl. Το είπες μια, το είπες δυο, το είπες τρεις.

Εντάξει και ο πιο βλάκας το έχει εμπεδώσει!!! Δεν χρειάζεται να το γράφεις καμια βδομάδα ακόμα.

 

Μην νομίζεις όμως, ότι όλες οι υπόλοιπες εταιρίες προχωράνε με τον σταυρό στο χέρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

magdalhnh, δεν υποτιμαω την νοημοσυνη την δικη σου, ή των αλλων, δεν με ενδιαφερουν αλλωστε οι προσωπικες αντιπαραθεσεις.
Εσυ εκανες το λαθος, άλλα να εννοεις κ άλλα να γραφεις, οπως σου υπεδειξα δις αλλα δεν μπορεις να το χωνεψεις, οποτε πηγες γυρευοντας για καποια απαντηση.

Το που το πηγα εγω μετα, εχει να κανει με αυτα που εγραψαν τα αλλα μελη, οπως ο φιλος που εγραψε οτι τα βουρτσακια ειναι ιδιας ποιοτητος με της oral-b, πραγμα αναποδεικτο, ή ο φιλος που δεν γνωριζε το βεβαρυμενο ιστορικο της "βεντετας" του εφετ με του lidl. Και για αλλες εταιρειες βγαζει ανακοινωσεις ο εφετ, φυσικο μιας κ ολες κυνηγουν το κερδος, αλλα για το lidl εχει καταντησει πλεον βαρετο. Μπορει εσυ να το ηξερες αλλα αλλοι δεν το ξερουν. Σημασια εχει να ξερεις τι αγοραζεις και οχι να ευλογας τα γενια σου επειδη το επελεξες χωρις πληροφορηση.

Οποιος θελει αγοραζει οτι θελει, δεν ειμαστε στην τσεπη του καθενος, αλλα αν εχω χρονο να γραψω, θα προστατευσω τους υποψηφιους αγοραστες απο την παραπληροφορηση/παραπλανηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

fagoura. Τα είπες 20 φορές. Φτάνει. Βγάλε το troll απο μέσα σου.

 

Ούτε ενημερώνεις ούτε προσφέρεις. Offtopic spam και μόνο

Επεξ/σία από Kill_bill2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την Πεμπτη μέχρι σήμερα που τη χρησιμοποιώ είμαι πολύ ευχαριστημένος θα έλεγα, τα δόντια μου είναι εμφανώς πιο καθαρά και πιο λευκά και ακόμη δεν την έχω ξαναφορτίσει μετά την πλήρη φόρτιση. Ωστόσο, καμία οδοντόβουρτσα δεν αντικαθιστά τον καθαρισμό που πρέπει να γίνεται μια φορά το 6μηνο στον οδοντίατρο όπως και το γενικό τσεκ-απ των δοντιών μια φορά το 6μηνο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kill_bill2 δεν συμφωνω μαζι σου, δεν τρολαρω, διορθωνω τα λαθη και ο κοσμος ενημερωθηκε, αυτο ειναι το νοημα του site.

Δηλ. αυτο που λεει ο DeareN για τον καθαρισμο και το γενικο τσεκ-απ, πρεπει να το κανουμε αναφορα σαν offtopic ?!

Μην τρελλαθουμε κιολας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την πήρα και εγώ. Μια που είχα ήδη την oral b vitality, έχω μέτρο σύγκρισης.

 

Θεωρώ την Vitality καλύτερη και δυνατότερη. Αυτή εδώ περισσότερο δονείται παρά βουρτσίζει. Τα βουρτσάκια αν και φτηνά, θεωρώ οτι είναι καλά. 

 

Για τους ελάχιστους που δεν την πήραν ακόμα προτείνω να πάτε στον Βερόπουλο και να πάρετε vitality.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...