Προς το περιεχόμενο

σφυριζει το τροφοδοτικο


nik69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω πηρα πριν λιγες μερες το τροφοδοτικο της υπογραφης μου και ηταν dead on arrival. Εγινε ομως αμεση αντικατασταση. Τα corsair ειναι πολυ καλα τροφοδοτικα. Τα turbo x ειναι εν δυναμει βομβες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω το HX650. Απο τη πρωτη μερα κανει το θορυβο που μπορειται να ακουσεται στο παρακατω βιντεο (δεν το κανει παρατεταμενα αλλα σταματαει, ακουγεται δηλαδη για 3 δευτερολεπτα και ξανα μετα απο 10). Ολοι στο νετ λενε οτι εχουν το ιδιο προβλημα ακομα και μετα απο αντικατασταση. Το εχω ψιλοσυνηθισει και δε σκεφτομαι καν την αντικατασταση. Σε χωρα του εξωτερικου η Corsair λενε οτι εδειναν το HX750 μετα απο αντικατασταση.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@nik69, καλή τύχη με την επιστροφή, παιζει και να μην βρεις άκρη :(...

Πάντως ρε παιδιά, αυτό που ο ίδιος ο nik λέει πως είναι ικανοποίημενος με το turbox και οι υπόλοιποι του την πέφτουν δεν το καταλαβαίνω :P

Γιατί δε το καταλαβαίνεις; Αφού είναι γτπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω το HX650. Απο τη πρωτη μερα κανει το θορυβο που μπορειται να ακουσεται στο παρακατω βιντεο (δεν το κανει παρατεταμενα αλλα σταματαει, ακουγεται δηλαδη για 3 δευτερολεπτα και ξανα μετα απο 10). Ολοι στο νετ λενε οτι εχουν το ιδιο προβλημα ακομα και μετα απο αντικατασταση. Το εχω ψιλοσυνηθισει και δε σκεφτομαι καν την αντικατασταση. Σε χωρα του εξωτερικου η Corsair λενε οτι εδειναν το HX750 μετα απο αντικατασταση.

 

χαχα οχι ειπαμε το δικο μου δεν κανει ετσι,για μενα αυτο ειναι ανυποφερτο..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...