Προς το περιεχόμενο

Η Nokia ετοιμάζει το επόμενο WP8 smartphone της με 41mp PureView κάμερα και Snapdragon 800


z4rx07

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eυχαριστως θα το τιμησω και σε wp8 οταν βγει με το καλο...!!! και οπως λενε θα ειναι και EOS οποτε καταλαβενετε οτι το εχουν παρει πολυ σοβαρα το θεμα...εεερε μανουλες που θα κλαψουν..................... :devil: :devil: :devil: :devil: παρτε δειγματα για να εχετε και οσοι δεν ξερετε να μην μιλατε..!!!!

http://www.flickr.com/photos/82761066@N05/

http://www.flickr.com/photos/82761066@N05/page2/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 56
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αρκει να μην είναι πολύ παχύ στην κάμερα αν καταφέρναμε να μαζέψουν το μέγεθος του φακού θα είναι επιτυχία και με τον καιρό θα μπορούν να το βαλουν παντού αυτον τον φακό

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eυχαριστως θα το τιμησω και σε wp8 οταν βγει με το καλο...!!! και οπως λενε θα ειναι και EOS οποτε καταλαβενετε οτι το εχουν παρει πολυ σοβαρα το θεμα...εεερε μανουλες που θα κλαψουν..................... :devil: :devil: :devil: :devil: παρτε δειγματα για να εχετε και οσοι δεν ξερετε να μην μιλατε..!!!!

http://www.flickr.com/photos/82761066@N05/

http://www.flickr.com/photos/82761066@N05/page2/

Το Galaxy S4 καλυτερα βγαζει την ημερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Galaxy S4 καλυτερα βγαζει την ημερα

 

Nigga please. Από κάνα HTC One με τη shitty ‘τεχνολογικά ανώτερη’ ultrapixel κάμερα σίγουρα θα βγάζει καλύτερα. Αλλά όχι κι απ' το PureView. Μη συγκρίνουμε σκ*τά με χαβιάρι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει περιπτωση η νοκια να βαλει android οποτε μερικοι μην κανετε ονειρα και επισης μπειτε στον κοπο να δοκιμασετε το win και μετα βγαλτε αποψη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πούλησα το Android κινητό και είπα να δοκιμάσω τα Windows.συγκεκριμένα το lumia620.Δε μπορώ να πω.Καμία σχέση το ένα με το άλλο.Δυστηχώς όμως το 620 επεστράφει διότι με ένοχλησε που δε μπορούσα να απενεργοποιησω κάποιες λειτουργείες.Παράδειγμα..Την αυτόματη περιστροφη οθόνης.Οπότε..επιστροφή στο Android

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα WP8 είναι μια χαρά, αλλά για εμένα έχουν βασικά προβλήματα αισθητικής. Ας πούμε, θέλω οπωσδήποτε wallpaper στην αρχική οθόνη και λιγότερο "επιθετικά" widgets, δηλαδή πιο μικρά και διάφανα. Επίσης θα ήθελα να μπορώ να αλλάξω τα εικονίδια πχ των SMS ή των κλήσεων με όποια θέλω εγώ, να βάλω μία φωτογραφία ή ένα jpeg δικό μου. Εν ολίγοις, θέλω μεγαλύτερη αισθητική παραμετροποίηση. Τί να κάνω την ομαλότητα και όλα τα υπόλοιπα προτερήματά τους, όταν αυτό που βλέπω δεν με καλύπτει αισθητικά;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικοι κρινετε βαση καποιας φημης για ενα νεο μοντελο και χωρις να εχετε καν δοκιμασει τα wp8. Ισως να εχετε παιξει λιγο σε καποιο καταστημα. Παρολα αυτα εχετε την επιμονη και γραφετε την αποψη σας και μαλιστα με τοση σιγουρια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικοι κρινετε βαση καποιας φημης για ενα νεο μοντελο και χωρις να εχετε καν δοκιμασει τα wp8. Ισως να εχετε παιξει λιγο σε καποιο καταστημα. Παρολα αυτα εχετε την επιμονη και γραφετε την αποψη σας και μαλιστα με τοση σιγουρια...

 

Αν αναφέρεσαι σε εμένα, δώσε μου μερικά links για να πετύχω αυτά που θέλω και που ξέρεις, μπορεί το επόμενό μου κινητό να είναι WP8. Ή ανέβασε μία φωτό με ένα πολύ παραμετροποιημένο WP8, ώστε να δω αν μου αρέσει εμφανισιακά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως το 808 εφαγε μεγαλη βουτια απο 600 που ειχε τιμη καταστηματος πλεον το βρισκεις με 250 σαν μεταχειρισμενο.

 

Καλη η φωτογραφικη αλλα αν δεν εχει να σου προσφερει και κατι αλλο σαν κινητο δεν υπαρχει λογος να παρεις αυτο απο μια κανονικη φωτογραφικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα οντως βγάλει τετοιο hardware καιρός να βαλει android για να το τιμήσουμε. Διότι με το κουτσουρεμενο windows παλι τελευταιο θα μείνει.

Κουτσουρεμενο σε τι ? Πολυ ποιο γρηγορο απο android ,δεν κολλαει ,και πολλα αλλα...σε εφαρμογες μονο υστερει στα υπολοιπα δενυπαρχει συγκριση...το android ειναι λες και βλεπεις windows 98

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...