Προς το περιεχόμενο

[TV] Toshiba 32TL933G @mediamarkt 279€


HERTHAN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

<p>μην ασχολείστε με το 3d σε τόσο μικρές ίντσες. το πολύ μία φορά να δείτε κι αυτό αν τύχει. κοιτάξτε να δείτε τα υπόλοιπα με κυριότερο τα 100hz (πραγματικά). οπότε η toshiba κερσίζει. αν τις δεις από κοντά στα σημεία η toshiba είναι πολύ καλύτρη και πραγματικά σ' αυτά τα λεφτά είναι άπαιχτη</p>

 

Και η σαμμυ που ανεφερα πιο πανω στα 100hz πραγματικα ειναι, επισης πολυ καλυτερο player και τελος δινει και 2 ζευγαρια γυαλια.

Απο εικονα οσοι ειναι κατοχοι λενε τα καλυτερα αλλα αναμεσα στις 2 δεν μπορω να κρινω γιατι δεν τις εχω δει διπλα διπλα.

Οποτε απο τα παραπανω που ανεφερα που κερδιζει η toshiba?

 

Μηπως χανει κιολας και με διαφορα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 115
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά η τεχνολογία συγχρονισμού των γυαλιών είναι bluetooth ή υπέρυθρες; γιατί βρήκα κάτι στο άμαζον που λένε ότι είναι συμβατά με toshiba και έχουν τα μισά λεφτά.

 

http://www.electroworld.gr/site/product.jsp?catid=10110822&cmicc=skroutz

αυτά θα είναι συμβατά; από εδώ που είναι μια άλλη τηλεόραση της TL σειρά δίνουν αυτά μαζί. εκτός και αν παίζει ρόλο που η μια είναι TL 933 και η άλλη TL938

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια πειτε μου εγω που για τον πατερα την θελω,μονο να του συνδεσω ενα στικακι με αντροιντ να βλεπει καναν αγωνα,αντε και κανα νοβα,ειναι καλη?

Τωρα δυο χρονια εγγυηση δεν εχει? τι δλδ να βγαλει που λεει ο φιλος μακριά απο τοσιμπα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια πειτε μου εγω που για τον πατερα την θελω,μονο να του συνδεσω ενα στικακι με αντροιντ να βλεπει καναν αγωνα,αντε και κανα νοβα,ειναι καλη?

Τωρα δυο χρονια εγγυηση δεν εχει? τι δλδ να βγαλει που λεει ο φιλος μακριά απο τοσιμπα?

Αν δεν σ'ενδιαφερει καθολου το 3D(λογω του κοστους των γυαλιων) μια χαρα ειναι.

 

Τωρα για android και τετοια δεν γνωριζω να σου πω τι γινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για android stickακι όλες όσες έχουν hdmi είσοδο σου κάνουν.

 

edit. Αν μπορεί κάποιος ας πάρει τηλέφωνο στην intersys(επισημος εισαγωγέας και σερβις πρεπει να είναι) για να ενημερωθούμε αν αυτά τα γυαλιά είναι συμβατά με την τηλεόραση. Πήρα τηλ στον κωτσόβολο που τα έχει και τα 2 και με παρέπεμψαν σε αυτούς. Μου είπαν να καλέσω στο 210 9554001. Δυστυχώς είμαι στην δουλειά και με είχαν πολύ ώρα στην αναμονή και τώρα δεν μπορώ να ξανακαλέσω.

Επεξ/σία από kallair
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε παιδί μου αυτά γίνονται μόνο στην Ελλάδα ή κάνω λάθος... Πήγα σε ένα Media Markt και μου είπαν ότι η προσφορά είναι μόνο για το online shop. Τους λέω το ξέρω αλλά θέλω να τη δω και από κοντά. Και δεν την είχαν στο μαγαζί ως εκθεσιακό κομμάτι (Θεσσαλονίκη-Δυτική είσοδο της πόλης). Τους ζητάω το τηλ. του μαγαζιού της Πυλαίας και ούτε και εκεί το είχαν. Δηλαδή δεν κατάλαβα. Γουρούνι στο σακί θα πάρω; Είναι δυνατόν να μην έχουν ένα με δύο εκθεσιακά κομμάτια να ξέρει ο άλλος τι παίρνει; Βρώμα η δουλειά μου μυρίζει... Απαράδεκτο πάντως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσον αφορά το 3D της υπόθεσης, υποθέτω πως υπάρχουν συμβατά 3D γυαλιά στην αγορά με μικρότερο κόστος.

 

Από εκεί και πέρα νομίζω πως είναι πολύ καλή προσφορά σε αυτά τα λεφτά για κάποιον που δεν τον ενδιαφέρει ακόμα και το 3D.

 

Πείτε γνώμες γιατί ενδιαφερόμαστε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε παιδί μου αυτά γίνονται μόνο στην Ελλάδα ή κάνω λάθος... Πήγα σε ένα Media Markt και μου είπαν ότι η προσφορά είναι μόνο για το online shop. Τους λέω το ξέρω αλλά θέλω να τη δω και από κοντά. Και δεν την είχαν στο μαγαζί ως εκθεσιακό κομμάτι (Θεσσαλονίκη-Δυτική είσοδο της πόλης). Τους ζητάω το τηλ. του μαγαζιού της Πυλαίας και ούτε και εκεί το είχαν. Δηλαδή δεν κατάλαβα. Γουρούνι στο σακί θα πάρω; Είναι δυνατόν να μην έχουν ένα με δύο εκθεσιακά κομμάτια να ξέρει ο άλλος τι παίρνει; Βρώμα η δουλειά μου μυρίζει... Απαράδεκτο πάντως...

Ε πηγαινε σε καποιο αλλο καταστημα να την δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα ειναι τα ευχαριστα απο τον ανταγωνισμο  B)

Και οταν λες καμια καλυτερη τιμη....δεν γινεται στο κοστος την περνεις κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

wifi δυνατότητα έχει, στα specs γράφει wifi ready;

 

Με εξωτερικό στικάκι που αν θυμάμαι καλά κάνει κάπου 50€.

http://www.intersys.gr/default.asp?pid=27&ct=527&itm=6179&la=1

 

 

Σε ευχαριστώ φίλε μου. την ακυρωσα από media markt και την παρήγγειλα απο κωτσόβολο.

 

 

Ας στείλουμε mail στο mm να του πούμε να ρίξει κι άλλο την τιμή ώστε να την αγοράσουμε τελικά από εκεί. Αλλιώς kotsos FTW!!! :P

 

Mην ανησυχείς. όταν την ακύρωσα με ρώτησαν λόγο και τους είπα ότι την βρήκα 10 ευρώ φθηνότερα και με 12 άτοκες δόσεις (electroword). Σε τηλεοράσεις που έχει προσφορά το mediamarkt, δν ισχύουν οι άτοκες δόσεις τρομάρα τους. πόσο μάλλον σε προσφορά που είναι για διαφήμιση του online web store τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mην ανησυχείς. όταν την ακύρωσα με ρώτησαν λόγο και τους είπα ότι την βρήκα 10 ευρώ φθηνότερα και με 12 άτοκες δόσεις (electroword). Σε τηλεοράσεις που έχει προσφορά το mediamarkt, δν ισχύουν οι άτοκες δόσεις τρομάρα τους. πόσο μάλλον σε προσφορά που είναι για διαφήμιση του online web store τους.

 

Επειδή δεν γνωρίζω τη διαδικασία με τις άτοκες δόσεις, υποθέτω ρίχνεις την παραγγελία μέσω internet και σου ζητάει αριθμό πιστωτικής κλπ και έτσι κανονίζονται οι 12 άτοκες;

 

Σόρρυ για το offtopic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπωπω!!!!!

Βλεπω να γινονται μαζικες ακυρωσεις(γενικως σε αρκετα προιοντα) απο ΜΜ.

 

Αντε να ριξει και κανενας αλλος κανενα 10ευρω ολα κατω και μετα να γινει χαμος.

 

 

edit:offtopic θε'ι'κο you http://www.skroutz.gr/s/2518542/HP-Pavilion-15-b002-ev-i3-3217U-6GB-500GB.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...