Προς το περιεχόμενο

[TV] Toshiba 32TL933G @mediamarkt 279€


HERTHAN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 115
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

sry για το ξέθαμα να κάνω μόνο μια ερώτηση . την πήρα χθες απο electroworld στην τιμή της προσφοράς ολα οκ πηρα τηλ θα έρθει λεει 8 του μηνός. όμως σήμερα είδα οτι άλλαξαν τιμή υπάρχει περίπτωση να μου πούν να την πάρω σε αυτήν την τιμή ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα 99,9999% (για αυτο το μαγαζι) στην τιμη που την πηρες θα την στειλουν κιολας. (btw  αν την ξαναδει καποιος/καπου ας ενημερωσει ενδιαφερθηκε καθυστερημενα ενας φιλος :))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καθολου "ξεθαμα" φιλε. Τα θεματα μενουν κυριως γι' αυτο τον λογο ανοιχτα, για να μπορει να γραφει καποιος τις εξελιξεις.

 

Θεωρω απιθανο να δεις τιμη διαφορετικη απο αυτη στην οποια παρηγγειλες. Κοιτα το mail επιβεβαιωσης αν δεν εισαι σιγουρος (που μαλλον εισαι). ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραία γιατι μόλις το βράδυ π την πήρα έλεγε κατόπιν παραγγελίας και λεω ε ας την κλείσω και βλέπουμε και το πρωί την έβαλαν διαθέσιμη και μετά απο λίγο άλλαξαν και την τιμή . Μ'αλλον απο την παραγγελία μ το θυμήθηκαν να την αλλάξουν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου την καθυστερησανε περίπου 11 μέρες (παραλαβή αύριο μάλλον) έπειτα απο συνεχείς αλλαγές της ημέρας παράδοσης και ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ τηλεφωνική υποστήριξη.

 

Κάθε φορά που έπαιρνα τηλ και έδινα τον αριθμό παραγγελίας για να μου πουν τι τρέχει, ο υπάλληλος έλεγε "μισο λεπτό" και περίμενα ακριβώς 12 λεπτά κάθε φορά  :-( χρονομετρημένα. Μετά μου έλεγε θα σας πάρουμε σε 30 λεπτά, και παιρνούσαν ώρες και κανείς δεν επικοινωνούσε μαζί μου.

 

Α ρε μ@λ@κες Γερμανοί 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ρε μ@λ@κες Γερμανοί 

 

Πίστεψε με,αν δουλέυανε γερμανοί δεν υπήρχε περίπτωση να είχες τέτοια προβλήματα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πίστεψε με,αν δουλέυανε γερμανοί δεν υπήρχε περίπτωση να είχες τέτοια προβλήματα!

 

χμμ δηλαδή οι Έλληνες εργαζόμενοι είναι βλάκες; Δε το πιστεύω αυτό. Τα 3 από τα 5 ονόματα υπαλλήλων που ρώτησα ήταν αλλοδαπά.

 

Μπα το σύστημα τους φταίει μάλλον. Η μήπως τα 360 ευρώ μηνιαίως; Θα το σοφιστώ και θα σου πω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να καταθέσω και εγώ την εμπειρία μου από την αγορά της τηλεόρασης. Κατέθεσα τα χρήματα την προηγούμενη Τετάρτη στον λογαριασμό που έχει το mediamarkt στην τράπεζα Πειραιώς.

 

Σήμερα με πήραν στο τηλέφωνο και μου είπαν ότι η τηλεόραση έχει εξαντληθεί και ότι για να με ικανοποιήσουν θα μπορούσαν να μου στείλουν κάποιο άλλο μοντέλο.

 

Όταν μου είπαν ποιο το επέλεξα χωρίς δεύτερη σκέψη.

 

Το μοντέλο είναι αυτό: http://www.plaisio.gr/tv/tv/tileoraseis/LG-32LM620S-3D-LED-TV-32-32LM620S.htm

 

Με 279 που έδωσα πιστεύω ότι είναι καλή επιλογή ε? Μπορεί να καθυστέρησαν λιγάκι αλλά εντέλει βγήκα κερδισμένος πιστεύω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κανεις εναν κοπο να πας καπου που την εχουν να την δεις απο κοντα; Ιδιαιτερα εφοσον σε ενδιαφερει το 3D ;) (προσωπικα η LM620 μπορει να με εντυπωσιασε με το 'wow effect' του 3D της που προσεξα στο 1ο δευτερολεπτο που την ειδα, αλλα οταν περασε το 2ο και το.. 3ο δευτερολεπτο αποφασισα οτι δε μου κανει με τιποτα!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...