Προς το περιεχόμενο

[TV] SAMSUNG UE60ES6100 @mediamarkt 1399€


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρόκειται για πολύ καλή τιμή αν κοιτάξει κανείς το skroutz. Κοίταξα και τις τιμές στο skroutz από κάποιες άλλες 60άρες και είδα πως αυτή πρέπει να είναι με διαφορά η καλύτερη σε αυτά τα λεφτά.

 

http://www.mediamarkt.gr/mcs/product/SAMSUNG-UE60ES6100,99452,430514,512789.html?catalogId=14051&langId=-18#refId=catalogEntryDetails&scroll=0

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλο θα ηταν ομως πριν αγοραζουμε τηλεορασεις να βλεπουμε και πρωτα πως ειναι η εικονα τους

Ε καλα αυτο ειναι αυτονοητο πιστευω.

 

Πρεπει να ειναι πολυ χαζος καποιος ή να μην το νοιαζει καθολου και να παρει μια τηλεοραση χωρις να την εχει δει απο κοντα πρωτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε καλα αυτο ειναι αυτονοητο πιστευω.

 

Πρεπει να ειναι πολυ χαζος καποιος ή να μην το νοιαζει καθολου και να παρει μια τηλεοραση χωρις να την εχει δει απο κοντα πρωτα.

Ειδικά όταν πρόκειται για τηλεόραση με 1400Ε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

60άρα πρέπει να έχεις μεγάλο σαλόνι υπόψην .. σε μικρό ή μεσαίο σαλόνι θα φαίνεται κάπως περίεργα.. θέλει ενα 4 μετρο απόσταση το λιγότερο κατα την άποψη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

60άρα πρέπει να έχεις μεγάλο σαλόνι υπόψην .. σε μικρό ή μεσαίο σαλόνι θα φαίνεται κάπως περίεργα.. θέλει ενα 4 μετρο απόσταση το λιγότερο κατα την άποψη μου.

Eξαρταται... εμενα στα 4μ μου φαινεται πολυ μικρη. Τα 2,5-3.0μ ειναι οτι πρεπει για να την 'απολαυσεις'!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eξαρταται... εμενα στα 4μ μου φαινεται πολυ μικρη. Τα 2,5-3.0μ ειναι οτι πρεπει για να την 'απολαυσεις'!

 

Βλεπω σε 55αρα στα 2.5μ και πλεον μου φαινεται μικρη....Αν συνηθισει το ματι σε ενα μεγεθος θα σου φαινεται μικρο μετα, ειτε ειναι 50 ειτε 55 ειτε 60....Εγω πλεον η επομενη που θα παρω θα ειναι τουλαχιστον 60.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι ακριβώς είναι και εγώ με την 60αρα μου στα 2,5 μέτρα μου φαίνεται πια μικρή ,είναι θέμα συνήθειας.Παιδιά τσιμπήστε την είναι πολύ καλή και εγώ αν δεν είχα την τηλεόραση θα την αγόραζα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια δεν ειναι πολυ μαγαλη η 60αρα στα 2.5 μετρα?

 

Εγω μια 32αρα που εχω στο δωματιο και την εχω στα 2,5-3 μετρα περιπου μου φαινεται ιδανικη.

Αν εβαζα εστω και 40 μου φαινεται οτι δυσκολα θα μπορουσα να δω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ με 32αρα άρχισα στις lcd /tft αλλά όπως είπα είναι απλά όταν την έχεις πολύ χρόνο σιγά σίγα πας σε όλο και πιο μεγάλη ,δηλαδή καθαρά θέμα συνήθειας..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη αν συνηθισουμε τοοοοοσο πολυ μπορει καποια στιγμη θα καθομαστε μπροστα σε 100 ιντσες στο μισο μετρο με τα ματια γουρλομενα? :P

Και μονο στην ιδεα οτι αν βαλω μεγαλυτερη απο 32 ισως και να μην μπορω να δω αλλα μπορει να κανω και λαθος και να συνηθισω οπως λες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...