Προς το περιεχόμενο

ψυκτρα καρτας γραφικων


Fortycade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

γιατι θες να βαλεις αλλη ψυκτρα στη καρτα , αυτη που εχει επανω η gigabyte δε σου κανει; 

και γιατι δε σου κανει; 

τολμω να πω οτι η καρτα ειναι αριστη. και ψηκτρα ειναι πολλυ καλη που φοραει. ρελαντι η καρτα δουλεβει στους 28 βαθμους και σε 100% χρησης παιζοντας ας πουμε Crysis 3 αγγιζει τους 45 μαξ.

θελω να την αλαξα ετσι για τη φαση, την ομορφια. πες οτι μου περισευουν 80 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού σου περισσεύουν δώσε τα ρε συ. Μην γίνουν κλέφτες οι μαγαζάτορες :P

 

Αντε καλορίζικη και καλοτάξιδη!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το κρέμασεις στο ταβάνι το κουτι; γιατί αλλιώς δεν φαίνεται η ψυκτρα της κάρτας γραφικών, τρελή σπατάλη για την συγκεκριμένη κάρτα πάντως...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και δε τα δινες αυτα τα λεφτα να παρεις μια πιο δυνατη καρτα; 

 

τωρα θες να αρχισεις να παιζεις με την εγγυηση σου και ενδεχομενως με τη φασαρια και την αποδοση της ψυξης

 

αφου εχεις αριστα νουμερα και φανταζομαι ησυχια (απο τη δικη μου εμπειρια με windforce) , τι θες και τη σκαλιζεις..; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού σου περισσεύουν δώσε τα ρε συ. Μην γίνουν κλέφτες οι μαγαζάτορες :P

 

Αντε καλορίζικη και καλοτάξιδη!!!

καλα εσυ εισαι περιπτοση φαινεσαι ;) φιλικα :D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fortycade πριν απαντήσεις στους κυρίους θα μου πεις αν είσαι κάτω απο 18?

 

 

Οτι είμαι περίπτωση είναι γνωστό :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το κρέμασεις στο ταβάνι το κουτι; γιατί αλλιώς δεν φαίνεται η ψυκτρα της κάρτας γραφικών, τρελή σπατάλη για την συγκεκριμένη κάρτα πάντως...

εχεις ενα point :/

 

ειμαι 21 καρμεν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

ειμαι 21 καρμεν

Ωραία ακου να δεις πως πάει το πράμα στην ηλικία σου.

Καλό το Pc και άγιο αλλά ξέρεις τι μπορείς να κάνεις με 80ευρά σήμερα?

Ασε το pc όπως είναι πάρε τη κοπέλα, πήγαινε σε μία ταβερνίτσα, μεζεδάκι, κρασάκι και ότι ήθελε προκύψει.

 

Μετά απο αυτό θα το δεις αλλιώς το θέμα ψύκτρας. Ακου και τη γριά κότα κάτι ξέρει.

 

 

Η κάρτα σου κάνει 140? και πας να βάλεις 80ευρώ ψύκτρα που δεν αξίζει. Δεν θα την βλέπεις και σε temps είσαι μια χαρά.

Οπότες ταβέρνα και πάλι ταβέρνα ψηφίζω!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα καλα τα λες αλλα ξεφευγεις λιγο απτο ολο θεμα και μπλεκεις μεσα και γυναικες :) κοπελα εχω, αλλα και αν εψαχνα να βρω αλη εδω δεν θα εμπαινα. μπηκα εδω να μιλησω και να ακουσω αποψεις πανω στους υπολογιστες. και στο κατω κατω οταν γυρισω απτην ταβερνα δεν μπορω να βαλω και μια ψυκτρα? :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@καρμεν 

ο,τι και να μου πεις θα το πιστεψω, εδω νιωθω εγω 21 :lol:

 

απλα τα 80 ειναι αρκετα λεφτα και δεν αξιζει να ξοδευτουν σε μια ψυκτρα καρτας γραφικων , ακομα και αν εισαι ο πιο κ@υλωμενος με τα pc που υπαρχει , ειδικα οταν η καρτα σου ερχεται με παααρα πολυ μεταλλο για τα κυβικα της 

 

@Fortycade

 

τοτε πηγαινε αυριο κιολας και τσιμπα της ενα δωρακι, ειναι πραγματικα πολυ καλυτερη επιλογη για να ξοδεψεις τα χρηματα σου  αν σου περισσευουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωρε σύντεκνε δε σου είπα να μπεις εδώ να βρεις γυναίκα. Τη κοπέλα να βγάλεις έξω να πιάσουν τα λεφτά τόπο λέω.

 

Αντε να στο πω αλλιώς το πράμα μπας και το πιάσεις στην ηλικία σου :P

Θα αγόραζες ένα δερμάτινο σαλόνι να το βάλεις μέσα σε ένα fiat panda του 1900, το οποίο μάλιστα θα είναι χωρίς ζαντολάστινο, χωρίς χαμηλωμένα αμορτισέρ, χωρίς σποιλερς κλπ?

Μην μου πεις ναι γιατί αν πεις ναι, θα πάω να φουντάρω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωρε σύντεκνε δε σου είπα να μπεις εδώ να βρεις γυναίκα. Τη κοπέλα να βγάλεις έξω να πιάσουν τα λεφτά τόπο λέω.

 

Αντε να στο πω αλλιώς το πράμα μπας και το πιάσεις στην ηλικία σου :P

Θα αγόραζες ένα δερμάτινο σαλόνι να το βάλεις μέσα σε ένα fiat panda του 1900, το οποίο μάλιστα θα είναι χωρίς ζαντολάστινο, χωρίς χαμηλωμένα αμορτισέρ, χωρίς σποιλερς κλπ?

Μην μου πεις ναι γιατί αν πεις ναι, θα πάω να φουντάρω :P

:wub:​ δεν παίζεσαι με τίποτα.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...