Προς το περιεχόμενο
DexterWhite

Sony Vegas Pro VS Adobe Premiere

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποιο από τα 2 συνιστάτε για επεξεργασία βίντεο και γιατί? Δουλεύω αρκετό καιρό με το Βέγκας και ψήνομαι να δοκιμάσω και το premiere τώρα.. εχει πολλες διαφορες? θα μου παρει χρονια να το μαθω? :P

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τα δύο προγράμματα ειναι αξιόλογα, φοβερες διαφορές ωστόσο δεν έχουν. αφού εχεις γνώση του vegas νομίζω οτι το prepiere θα το ξεπετάξεις σε λίγες ΄μερες.

Το vegas είναι πιο "τρελίαρικό" στα ετοιμα εφφε κλπ το premiere ειναι πιο fflat στα έτοιμα αλλα κάνεις ότι θέλεις.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Το μεγάλο ατού των ποργραμμάτων της adobe είναι η απρόσκπτη σύνδεση μεταξύ τους (premiere+photoshop+after effects+audition=παπάδες με ράσα, μαζί και το μοναστήρι)

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Το μεγάλο ατού των ποργραμμάτων της adobe είναι η απρόσκπτη σύνδεση μεταξύ τους (premiere+photoshop+after effects+audition=παπάδες με ράσα, μαζί και το μοναστήρι)

Ακριβώς...και μόλις τελειώσεις πας βέβαια και μια εκκλησία γιατί μόνο με τη βοήθεια του θεού δεν θα κρασάρει κάποιο απο όλα!

Premiere FFS

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Εγώ ποτέ δεν είχα πρόβλημα και μιλάω εκ πείρας.

Δεν μιλάω βέβαια για το bridge γιατί δεν το δουλεύω αλλά για τα προγράμματα αυτόνομα.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...

Χρήσιμες πληροφορίες

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.