Προς το περιεχόμενο

Φιλία ανάμεσα σε straight και gay αντρες


elenipetropoulou89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το να ξερω οτι καποιοις ειναι gay και τι αυτο συνεπαγεται (αρρωστιες) μπορω με βεβαιοτητα να πω οτι οχι δεν θα εκανα παρεα με gay.

 

Γράφεις με χρονομηχανή; Αν όχι για ποιές αρρώστιες μιλάς; Ή μήπως τρολάρεις άπειρα;

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαιρομαι που το θεμα μου εχει αναψει φωτιες!αληθεια δεν το περιμενα!!νομιζω (και με αυτο θα σταματησω εδω να γραφω και θα αφηνω σε εσας να γραφετε τις αποψεις σας) ότι θα συμφωνησω με midi miliz. δηλαδη έαν ο άλλος δεν σε ενοχλει ερωτικα, δεν σου στελνει περιεργα μηνυματα και ειναι ξεκαθαρος δεν νομιζω οτι βλαπτει να κανεις παρεα μαζι του. αν ομως το παει σε αλλο επιπεδο και ενοχλει φυσικα ξεκοβεις μαζι του.με λιγα λογια μην τα βαζουμε ολα σε ενα τσουβαλι, η καθε περιπτωση ειναι διαφορετικη!!Αυτα ειχα να πω και αφηνω σε εσας τα υπολοιπα.



Τωρα το ειδα, ναι αυτο με τις αρρωστειες νομιζω ειναι λιγο ακυρο!!Σταματαω εδω και θα παρακολουθω με ενδιαφερον τις συζητησεις σας!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν όλες οι γυναίκες που ενοχλούμε ερωτικά και στέλνουμε μηνύματα κλπ μας ξέκοβαν δεν θα υπήρχε το friend zone και δεν θα υπήρχαν όλα αυτά τα thread στο insomnia με τις ερωτικές απογοητεύσεις. Αν εκτιμάς τον gay φίλο σου, θα κάνεις υπομονή και θα του εξηγήσεις ότι δεν ενδιαφέρεσαι. Πάντως το να τον στείλεις με το που σου λέει ότι είναι gay, εε αυτό είναι απλά ανώμαλο και μαλακί@. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνω απολυτα μαζί σου fylate.αληθεια!πιστευω σαν αρχη πρεπει να εχουμε να κρινουμε τον ανθρωπο μοναχα απο την συμπεριφορα του και τις πραξεις του, και οχι απο αλλα στοιχεια, αλλα ισως το σκεφτομαι ετσι επειδη ειμαι γυναικα και σαν γυναικες ειμαστε πιο ανοιχτομυαλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν διαφωνώ στην ιδεατή αυτή περίπτωση, απλώς δεν νομίζω προσωπικά ότι έχω κάτι να πω με έναν gay, ίσως περισσότερα κοινά ενδιαφέροντα να είχα με κάποια λεσβία :P

 

ian_mckellen.jpg

 

Άσε μας κουκλίτσα μου.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε δε θα πάμε και στο άλλο άκρο, να τους γνωρίζουμε ανάλογα το που το δίνουν.

 

Αυτό που λέω είναι ότι θα ήθελα να τρολλάρω και κάποιον γκέη και (το ontopic) ότι το "τι να πω με έναν γκέη" είναι το ίδιο με το "τι να πω με γαλανομάτη".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε δε θα πάμε και στο άλλο άκρο, να τους γνωρίζουμε ανάλογα το που το δίνουν.

 

Αυτό που λέω είναι ότι θα ήθελα να τρολλάρω και κάποιον γκέη και (το ontopic) ότι το "τι να πω με έναν γκέη" είναι το ίδιο με το "τι να πω με γαλανομάτη".

 

Κουβαλάνε και οι γαλανομάτηδες αρρώστιες ε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα εχω αρκετους γνωστους gay με τους οποιους θα βρεθουμε και για καφε και για φαγητο αμα λαχει και γενικα οτιδηποτε. Δεν με ενδιαφερει τι κανουν στο κρεβατι τους απο τη στιγμη που δεν μου την πεφτουν εμενα ή απλα το κοψουν μολις τους πω. Φυσικα για να υπαρξει "παρεα" θα πρεπει να νοιωθει πρωτα ο ιδιος ανετα στην γενικη παρεα και φυσικα να αντεχει την καζουρα. Με τον ιδιο τροπο που θα κανουμε πλακα μεταξυ μας για το ποιος τον παιζει περισσοτερο ετσι και αυτος θα δεχτει "πυρα" βαση των ερωτικων του προτιμησεων χωρις ομως να το κανουμε κακοπροαιρετα. 

 

Η "φιλια" ομως ειναι δυσκολη. Το βλεπω και καπως σαν "φιλια" μεταξυ αντρας και γυναικας. Απλα για εμενα δεν υπαρχει εκτος και αν εχει ηδη υπαρξει ερωτικη σχεση στο παρελθον μεταξυ τους πραγμα το οποιο δεν γινεται να ισχυει μεταξυ straight και gay. Παρεα ομως οσο γουσταρεις και οσο εχουμε κοινα ενδιαφεροντα και ταιριαζουν τα χνωτα μας δεν υπαρχει καποιο προβλημα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...