Προς το περιεχόμενο

Φιλία ανάμεσα σε straight και gay αντρες


elenipetropoulou89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Π.Χ : μου εχουν πει οτι καποιος ο οποιος ειναι θυληπρεπης θα τους ενοχλουσε , δεν ειμαι σε αυτη την κατηγορια , δεν μου εχει τυχει ποτε οποτε δεν μπορω να ξερω.

 

Δηλαδη τον θυληπρεπη Μητσο δυσκολευονται να τον δουν σαν την ναζιαρα Μαιρουλα ?  :P

Παραξενο.Lucifer τι εχεις να τους απαντησεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Έτσι μιλάει, τι να κάνουμε τώρα; Δηλαδή αν ψεύδιζε, τι; Και στην τελική, κάντε του καζούρα ξερωγώ άμα είστε παρεάκι, έχουμε τον χοντρό που τον δουλεύουμε, έχουμε τον μούσια, έχουμε τον λολ_έχεις_να_γαμήσεις_2_χρόνια, έχουμε τον τσιβδό, έχουμε τον άλλο με το τικ, ΑΛΛΑ ΜΑΛΑΚΑ ΜΟΥ, ΑΜΑ Ο ΑΛΛΟΣ ΣΠΑΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ, ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΜΑΓΑΖΙ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ. Ρε δε γαμιέστε λέω 'γω, μπετόβλακες."

 

Κάπως έτσι θα απαντούσα νομίζω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με απογοητευσες lusifer.Μισοδικαιολογιες βλεπω , μισοαπολογιες  , αποπειρα αντιμετωπισης της ''καταστασης'' με χιουμορ και το μπαλακι..στο παρεακι , που ειναι πολυπληθες και λιγοτερο ''εκτεθειμενο''. -_-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σημείωση: επέκτεινα το προηγούμενο μήνυμα μου για αποφυγή παρεξηγήσεων.

 

Εδώ έχεις δώσει συμβουλές από την Κύπρο, για το που θα κάνουν σφραγισματα οι σαλονικείς για να βοηθήσουν την οικονομία της Ελλάδας, δίνεις οδηγίες απο τον άρτζι μέχρι και στο μεσίνα για το πως έπρεπε να παίξουν την τελευταία επίθεση, καταφέρεσαι ενάντια στους μετανάστες ως μετανάστης... Δε θα υποστήριζες πως οι ομοφυλόφιλοι είναι φορείς αρρωστιων; Μπρεφ

 

Α, μιλαμε για τυπο που εχει προβλημα στην κατανοηση της ελληνικης και παραληρει κι απο πανω! Περα απο το γεγονος οτι ολα οσα αναφερεις ειναι απο ανακριβειες(ψεματα) εως υπερβολες και για να σταθουμε στο προκειμενο, πού εγραψα εγω οτι οι ομοφυλοφιλοι ειναι φορεις αρρωστιων? Link it (και γενικα link οποιοδηποτε ποστ μου στα χρονικα που αναφερεται σε αρρωστιες των ομοφυλοφιλων κλπ κλπ) αλλιως συμβιβαζομαι και με μια συγγνωμη.

FYI λοιπον:

Βημα 1, η αποψη μου επι του ζητηματος: http://www.insomnia.gr/topic/483910-φιλία-ανάμεσα-σε-straight-και-gay-αντρες/?p=52315238 σε συνδυασμο με

Βημα 2, η συμβουλη μου προς εσενα για να μην καταφευγεις σε λαθος συμπερασματα next time: http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSmtsYZ1BuRzSTG-w7FCwcu3T-7pwdkJlp8KVu-o4gUnSgL1Roq

 

 

 

Εγω το μονο που εκανα ειναι να αντιπαραβαλλω ενα προσφατο ποστ σου που επαιζες τον δηθεν ενοχλημενο με την αγενεια, την "γαματοσυνη" και αλλα διαφορα που επικρατουν στο φορουμ, με το χθεσινο ποστ σου προς αλλο μελος "αυτοκτονα" που ειναι ακριβως της ιδιας νοοτροπιας. Ξερω οτι το self pawn σε φερνει σε δυσκολη θεση, αλλα οχι να μου βαζεις και λογια που δεν ειπα. Κατα τ'αλλα δεν νομιζω οτι κρινεσαι ικανο ατομο για να σχολιαζει συμπεριφορες/αποψεις αλλων απτη στιγμη που τη μια γραφεις ασπρο και την αλλη συμπεριφερεσαι μαυρο , κοινως ουτε στοιχειωδης αυτοελεγχος/ειλικρινεια. Οχι οτι δεν ειχαμε καταλαβει εξαρχης το δηθενικο/υποκριτικο εκεινου του ωραιατοτου ποστ στα τελη του Γενναρη, (το σχολιασαν καμποσοι αλλωστε προσωπικα αναφερομενοι σε σενα), αλλα λεμε...

 

Επεξ/σία από MiDi_MiLiZ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με απογοητευσες lusifer.Μισοδικαιολογιες βλεπω , μισοαπολογιες  , αποπειρα αντιμετωπισης της ''καταστασης'' με χιουμορ και το μπαλακι..στο παρεακι , που ειναι πολυπληθες και λιγοτερο ''εκτεθειμενο''. -_-

 

Ποια μισομπλαμπλα μωρέ, μου λες τι απαντάω αν μου πουν "τον Κώτσο τον Φτεροδάχτυλο δε τον κάνω παρέα γιατί παραείναι θηλυπρεπής".

Ε αυτό δε μου βγάζει νόημα. Είναι σα να μου λες "δεν πάω για καφέ με τη Σούλα γιατί παραείναι αντρουά".

Άμα έχετε πράματα να πείτε, εσένα τι σε νοιάζει πώς μιλάει και πώς κουνιέται; Τι φάση, φοβάσαι μη σε πει ο περίγυρος γκέυ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω ότι μπορεί να υπάρξει φιλιά μεταξύ straight και gay αρκεί τα άτομα που θα την απαρτίζουν  να έχουν ξεκαθαρίσει και κατανοήσει στο κεφάλι τους  την λέξη φίλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...