Προς το περιεχόμενο

αγορα τροφοδοτικου


hitman123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας παιδια θα ηθελα να αγορασω ενα καλο τροφοδοτικο γυρω στα 500 με 600watt θα ηθελα  να εχει Προστασία από υπερτάσεις, αυξομειώσεις ρεύματος & βραχυκύκλωμα το ποσο που διαθετω ειναι 85ευρω(δεν ειναι για μενα αλλα για φιλο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα και τα δυο τροφοδοτικα που σου εδειξαν οι φιλοι απο πανω αλλα εγω θα σου προτεινα να πας σε κατι modular. 



καλα και τα δυο τροφοδοτικα που σου εδειξαν οι φιλοι απο πανω αλλα εγω θα σου προτεινα να πας σε κατι modular. 

αυτο το εχω κανα χρονο περιπου και ειναι μπομπα http://www.e-shop.gr/product?id=PER.650923

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα modular τα πληρώνεις δυσανάλογα ακριβά . Άμα έχεις χώρο στο κουτί σου να βολέψεις τα καλώδια του, την διαφορά χρημάτων που θα δώσεις για αυτό το future , δώστην για να πάρεις ένα καλύτερο psu μη modular.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για δώστε καμία ιδέα για τροφοδοτικό (οικονομικό) 500W για ένα PC με athlon x3 720 μοντέλο 2008-9 αν θυμάμαι καλά , 1 hd 500gb 7200rm , Ati 4890 1gb (θέλει 2χ 6pin ρεύμα αν δεν κάνω λάθος) , 4gb DDR3 1333. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ηθελα ενα τρφοδοτικο που να εχει Προστασία από υπερτάσεις, αυξομειώσεις ρεύματος & βραχυκύκλωμα

όλα τα επώνυμα τροφοδοτικά παρέχουν δικλείδες ασφαλείας φίλε.

+1 thermaltake

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...