Προς το περιεχόμενο

[camera μ4/3] Panasonic Lumix DMC-G3 16.1MP kit 14-42mm MEGA OIS @amazon "τελικη" 326€


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1) Ναι UPS ok, απλα μου εκανε μαλλον περισσοτερη εντυπωση που 'εδιωξαν' το πακετο σε χρονο μηδεν (το αμαζον, εννοω, οχι η UPS).

2) Not really, 307,5 λιρες ηταν εκει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

1) Πραγματι ηταν περιεργο. Ισως δεν εριξε την παραγγελια στις 8 και που εκανε το ποστ, αλλα νωριτερα κατα τις 6. ( ; ) (λιγο πιο εφικτο να εξελιχθει τοσο γρηγορα)

 

2) Η τιμη ηταν ιδια 299 (uk), αλλα δεν ειναι "ιδια" η μηχανη. Το ταμπλετ ηταν ενα χαπακι ληθης/παραβλεψης για τα dealbreakers της nx1000. ;) Εδω εχουμε μια πληρη μηχανη με τα "ολα" της.

Μην ξεχναμε ομως οτι εχουμε και 30 λιρες "επιστροφη" εδω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O newtech ανεφερε απλα την τιμη και ως προς αυτο απαντησα, τωρα αν βαλουμε μεσα το 30αρι ας βαλουμε και την (μετα)πωλητικη αξια του ταμπλετ που αρκετοι απο εδω πουλησαν και τους βγηκε η μηχανη τελικα κατω απο 2 κατοσταρικα!

Δε θα κανω αλλη συγκριση, οπως εχω πει και σε αλλα θεματα ανομοια πραγματα δε συγκρινονται ουτε ευθεως ουτε πλαγιως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
μετά από 20 μέρες που την έχω

 

1)Video παρα πολύ καλο και φωτογραφίες επίσης

2)Δεν ξέρω αλλα μου φαίνεται ότι δεν είναι τόσο καλή σε χαμηλό φωτισμό

3)Μου λείπουν μιας k είχα συνηθίσει στο αυτόματο τα , τοπίο , portet και makro.. ίσος κάπως γίνετε να το σετάρω αλλα στο drive πως το λένε δεν τα έχει αυτόματα :( (αν ξέρει κανεις ας με διαφωτίσει)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Moderators

10 λιρες κατω μολις τωρα 289(-30=259) λιρες, 312 ευρω "τελικη" (διαβαστε το πρωτο ποστ) για 7 ημερες ακομα αν δεν αλλαξει η τιμη. (τελειωνει το προμο 31-5)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...