Προς το περιεχόμενο

Toshiba 32TL933G: Εντυπώσεις - εμπειρίες - πληροφορίες κλπ


Questioner

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικα εγινε αλλαγη μητρικης πλακετας,η οποια ηρθε απο Αθηνα και θα την κρατησει στο service αλλη μια βδομαδα να δει πως παιζει η tv....Ας λυθει το προβλημα του αποσυγχρονισμου εικονας ηχου τουλαχιστον,για την ταξινομηση καναλιων ναι μεν ειναι θεμα αλλα οχι τοσο σοβαρο οσο ο αποσυγχρονισμος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 158
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οπως το φανταστηκα...εγινε αλλαγη μητρικης επαιξε λιγες ωρες καλα χωρις αποσυγχρονισμο ηχου και εικονας και χωρις ομως να πετυχει ποτε μα ποτε η ταξινομηση καναλιων,και αρχισε τα τρελα της...λιγα τα ψωμια της..εντος των ημερων θα την στειλω στα τσακιδια,δεν κανω πλακα,το χω ξανακανει, καρφι δεν μου καιγεται...Ειναι για τα μπαζα.Ανοιγω νεο θεμα εντος ολιγου για να ριξω μπολικα μπινελικια στην toshiba να ευχαριστηθει η ψυχη μου..

Και επισης εκανα 5 προσπαθειες μεχρι να βρει καναλια τωρα πριν λιγο.πατσαβουρα πρωτηηηηηη

Επεξ/σία από David20
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ δυστυχώς δεν είναι ο μονος, η δικια μου χάλασε το Μαρτιο, την έστειλα αθηνα κ με τη γυρισανε χωρις να τη φτιάξουνε!

 

Τη αλλο να εκανα, την παράτησα σε μια γωνια πήρα τη πιο φθηνη 40 απο το ΜΜ κ η χαλασμένη του τοπικ θα παει στο χωριο για απλη TV, γιατι οπως προανέφερα μονο σε αυτο λειτουργεί καλα (δεν λειτουργει το Backlight σε HDMI mediaplayer κλπ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ δυστυχώς δεν είναι ο μονος, η δικια μου χάλασε το Μαρτιο, την έστειλα αθηνα κ με τη γυρισανε χωρις να τη φτιάξουνε!

 

Τη αλλο να εκανα, την παράτησα σε μια γωνια πήρα τη πιο φθηνη 40 απο το ΜΜ κ η χαλασμένη του τοπικ θα παει στο χωριο για απλη TV, γιατι οπως προανέφερα μονο σε αυτο λειτουργεί καλα (δεν λειτουργει το Backlight σε HDMI mediaplayer κλπ)

Σε θυμαμαι κολλητε...σε ειχα στειλει πμ για το σερβις εδω στην Σαλονικη...το παληκαρακι του σερβις με ειχε πει εξ αρχης οτι δεν επρεπε καν να αγορασω Τοshiba και οτι η υποστηριξη ειναι για τα μπαζα...Με ειπε επισης οτι εκανε τα παντα πανω απ τις δυναμεις του να μην εχει προβλημα και δεν εγγυαται για τιποτε...Και εσταξα 550 ευρω,οχι 279 που την πηρατε οι πιο πολλοι απο σας...μια ομορφια λεμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυο χρονια ειναι η εγγυηση,μην μπερδευεσαι...εμενα ληγει τωρα στις 22 Ιουνιου...μην την πας ομως..Το πολυ να σε αλλαξει μητρκη,οπως εμενα και θα σε βαλουν μια καινουρια ιδια, με την  ΕΛΛΑΤΩΜΑΤΙΚΗΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ εργοστασιακη..ειναι εξ ολοκληρου προβληματικη ολη η σχεδιαση ολη η κατασκευη....τωρα που μιλαμε εκανα παλι 7 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ να βρω καναλια με αυτοματο συντονισμο..Μιλαμε οτι ειναι για τα αναθεμα,χωρις ιχνος υπερβολης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει κανεις που να ανηκει στην toshiba;..αλλα γιατι να υπαρχει και γιατι να μας εξυπηρετησει;..Δεκαρα δεν δινουν..Δωσαμε τα ωραια μας λεφτα,δουλευαμε σαν σκλαβοι μερα νυχτα,και κυριολεκτω,για να παρουμε τηλεοραση και οριστε,πηραμε τηλεοραση και λογω φανταστικης λειτουργιας λεω να την κανω ενυδρειο τοιχου.Ευτυχως εχω μαθει μπολικα ωραια πραγματα απο ενα ενυδρειακο φορουμ και θα την κανω υπεροχο ενυδρειο,λιγο στενο μεν,αλλα τουλαχιστον ως ενυδρειο θα δουλευει καλυτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Toshiba εχει ενας ξαδερφος μου.Στα 2 χρονια χαλασε η μητρικη.Την αλλαξαν με 150 ευρω επιπλεον.Τωρα δουλευει για ποσο ακομα δεν ξερω.Η εξυπηρετηση τους θα μπορουσε να ηταν καλυτερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...