Προς το περιεχόμενο

Γερμανία: Η Deutsche Telekom ξεκινά την διάθεση πακέτων ογκοχρέωσης


z4rx07

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 86
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κοίτα, και την περίοδο των "παχιών αγελάδων" στην Ελλάδα το κατέβασμα ήταν (και φυσικά παρεμένει) στις δόξες του.

Γνωστός μου με αρκετά μεγάλη οικονομική επιφάνεια, κατέβαζε (και πρέπει να συνεχίζει) σαν να μην υπάρχει αύριο! :-D

Είναι γενικά θέμα νοοτροπίας και ευκολίας (βρίσκεις σχεδόν για τα πάντα ελληνικούς υπότιτλους).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα, και την περίοδο των "παχιών αγελάδων" στην Ελλάδα το κατέβασμα ήταν (και φυσικά παρεμένει) στις δόξες του.

Γνωστός μου με αρκετά μεγάλη οικονομική επιφάνεια, κατέβαζε (και πρέπει να συνεχίζει) σαν να μην υπάρχει αύριο! :-D

Είναι γενικά θέμα νοοτροπίας και ευκολίας (βρίσκεις σχεδόν για τα πάντα ελληνικούς υπότιτλους).

Δε καταλαβαινω που κολλανε οι παχιες αγελαδες με το γνωστο σου με οικονομικη επιφανεια και οτι κατεβαζει σαν τρελλος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ψαρώνετε... Αυτό πάω στοίχημα ούτε στην Γερμανία θα καταφέρει να συνεχίσει...Σκέφτητε απλά πόσα πράγματα κάνουμε καθημερηνα μέσω νετ, (τηλεόραση, μουσική, παιχνίδια, συνομιλίες, ενημέρωση και καμία 100ριά πράγματα ακόμη) θεωρήτε ορθό αυτό? Εγώ απλά το θεωρώ οικονομικό μόνο για κάποιους που δεν εξαρτώνται τόσο από το νετ μόνο μια στις τόσες να βρουν κάτι, αλλά είναι η μειωψηφία και η εταιρία δεν θα κοιτάξει πότε την μειωψηφία οπότε cooool!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σημειωθεί ότι από τις νέες αλλαγές εξαιρείται η υπηρεσία Entertain IPTV του παρόχου.

Και ετσι απλά-απλά τελειώνει το όνειρο οτι θα έχουμε προσβαση σε όλες τις υπηρεσίες με τους ιδιους ορους οσον αφορά το bandwidth.

 

Εμ βέβαια, σου λεει αν ισχύσει ο νόμος της ελεύθερης αγορας και ο κόσμος παίρνει το περιεχόμενο του από όποιον του προσφέρει καλύτερους όρους (χωρίς να ανησυχεί για το αν θα του φαει τα GB), τι θα γίνει  με την δική μας Entertain IPTV;

 

Και φυσικά αν αυτο το πραμα εδραιωθει, Tor, Folding@Home κλπ πάνε στον κάλαθο.

 

Οχι οτι η αρχή ανταγωνισμου θα κανει κατι... Απέχουν πολυ απο την τελεια κοινωνία εκει οτι και αν λεει ο ΣΚΑΪ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προβλέπω όλο οι πελάτες του ΟΤΕ να μετακομίζουν για αλλού...

Μπράβο βρε καινοτόμοι!!!

γιατι νομιζεις οι αλλοι απο που παιρνουν γραμμες? απο τον οτε δεν νοικιαζουν και τις μεταπωλουν? οσο ερξαρτιουνται οι εταιριες απο τον οτε και δεν ειναι αυτονομοι γιοκ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γράφει πουθενά στην είδηση ότι θα διαθέτει αποκλειστικά ογκοχρέωση, γιατί έχουμε αρχίσει να σκίζουμε τα ρούχα μας?

 

Αυτο ρωτησα κι εγω, αλλα κανεις δε φαινεται να ξερει. Παρολα αυτα, ηδη εχουμε αποφασισει ποιες εταιριες θα το εφαρμοσουν κι εδω, εχουμε αποφασισει τι θα κανουμε, σε ποια εταιρια θα μετακομισουμε, καθε ποτε θα μαζευομαστε στα σπιτια μας να ανταλλασουμε αρχεια (λες και ολοι θαπαραμενουμε 18 χρονων να τρεχουμε καθε μερα απο σπιτι σε σπιτι), και παει λεγοντας...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά το 200 Mbps δεν θα το σχολιάσει κανεις????

Εγώ πιστεύω θα είμαι μια χαρά με το πακέτο "400 GB για έως 200 Mbps" αν είναι πάντα σε λογική τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην το νομιζεις υπερβολικο γιατι ειναι πραγματικα λιγο.Αν υπολογισεις μονο το youtube σε 720p αστα να πανε.... μερικα video τα κατεβαζω για να τα δω και τα 500 πανε για την πλακα.τωρα αν καποιος εδω μεσα πιστευει οτι κατι τετοιο τον.συμφερει ή δεν ξερει τις αναγκες του ή το internet το εχει μονο για email.τελικα στην γερμανια εχουν μεγαλα μυαλα,χαριζονται ρε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...