Προς το περιεχόμενο

Apple Siri: Για έως δύο χρόνια κρατά το ιστορικό των συζητήσεων των χρηστών


z4rx07

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι, χαλαρώστε λίγο οι περισσότεροι, στο κάτω κάτω το 98% των ελλήνων δεν έχουν πρόσβαση στο 2% των υπηρεσιών του Siri και παρεξηγηθηκατε με τα υπέρ πολύτιμα δεδομένα σας που εκτέθηκαν;

Τι να πουν και οι αμερικάνοι που μαθαίνουν τα αποτελέσματα του λοττο,βρίσκουν εστιατόρια και πανε για ταινία με το Siri. Έλεος.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια απλα τα πραγματα σε οποιον δεν αρεσουν αυτα και θεωρει τα δεδομενα του πολυτιμα (τρομαρα του), ας παει μεσα σε μια σπηλια στο Νεπαλ να κατσει εκει(ουτε καπιταλισμο εχουν ουτε ιντερνετ) και να μην μας τα κανει τσουρεκια σαν γρια που περιμενει την συνταξη.

Γραφετε και σε τεχνολογικο φορουμ παναθεμα σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντωμεταξύ, προτείνω να ξεσηκωθούμε ενάντια του Insomnia γιατί κρατάει τα δεδομένα μας και ξέρει τι thread και τι posts από κάθε thread έχουμε διαβάσει. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μου κάνει εντύπωση,κλαιν.Την Siri εδώ κ 6 μήνες την έχω τσακίσει στη χρήση κ πλέον μου έχει γίνει απαραίτητη.Εξάλλου σιγά κ τι έγινε που κρατάει τα δεδομένα.Ήξερα πολύ πριν μπλέξω με την apple ότι αυτά αναμενόμενα.Στη τελική έχει ακούσει όλο το καντήλι της Αγγλικής γλώσσας η Siri από μένα.Σιγά την καταπάτηση της ιδιωτικότητας που μου κάνει.Bring it on bitch

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...