Προς το περιεχόμενο

τι χρειαζομαι για να παιζω παιχνιδια 3d στο πσ...με καλα γραφικα


akatikitos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδια, μηπως τα παραλετε λιγο?

 

3D ζητησε το παιδι, οχι τον ουρανο με τα αστρα..!

 

κατ' αρχας, αρκετα απο τα παιχνιδια, υποστηριζουν 3D εγγενως, σωστα?  

Π.χ τα SNIPER που εχω βαλει, εχουν υποστηριξη και για 3D μεσα στα options του παιχνιδιου. το εχω δοκιμασει σε LG 42LM620S.., με καρτα γραφικων μια 6670..!!!  φυσικα, δεν λεω οτι ειναι η πιο καταλληλη καρτα για gaming, αλλα αφου τα καταφερε η 6670, φανταζομαι οτι μια 7770-7790 θα ειναι κατα πολυ ανωτερες!

 

αν τωρα θελει μεσω καποιου αλλου τροπου, οπως να παιζει ολα τα παιχνιδια, ακομα και αυτα που δεν εχουν υποστηριξη 3D, τοτε πρεπει να δουμε τις απαιτησεις αυτου του τροπου.

 

το τροφοδοτικο -ΑΝ ειναι καποιο επωνυμο- ειναι υπεραρκετο..!! αλλα δεν μας ειπε ακομα ποιο ειναι..!!

το τροφοδοτικο μου ειναι recom PE600PLUS

 

το cod black ops 2 3D το παιζει καλουτσικα η nvidia 9500GT 1GB δηλαδη αυτην θα το παιζει καλα http://www.skroutz.gr/s/2348475/Gigabyte-GeForce-GTX650-2GB-OC.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τροφοδοτικο σου είναι καλούτσικο (36Α) στην 12v και 80+ efficiency οποτε καλές καρτούλες τις σηκώνει.

 

Απο εκεί και πέρα μαλλον δν καταλαβαίνεις τι σου εξηγουμε τοση ώρα.

 

Η 650 θα το παίξει αρκετα καλα το cod σε 2D αλλα σε 3D απλα ξέχνα το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@akatikitos, κατσε να το δοκιμασω το απογευματακι και θα σου πω...!!  

 

αυτα τα δοκιμαζω με την "μικρη" μου καρτα (7750), ωστε να δω τι σηκωνει σε 3D..!  

 

@WalkerSW, επειδη ολα ειναι σχετικα.., ολα εξαρτωνται απο το τι ζηταει ο καθενας. αν θελει να παιζει Full 3D, θα πρεπει να τα σκασει...!! αλλα επειδη υπαρχουν και "ενδιαμεσες" λυσεις, καλο ειναι να λαμβανονται και αυτες υπ'οψιν..!!   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Το τροφοδοτικο σου είναι καλούτσικο (36Α) στην 12v και 80+ efficiency οποτε καλές καρτούλες τις σηκώνει.</p>

<p> </p>

<p>Απο εκεί και πέρα μαλλον δν καταλαβαίνεις τι σου εξηγουμε τοση ώρα.</p>

<p> </p>

<p>Η 650 θα το παίξει αρκετα καλα το cod σε 2D αλλα σε 3D απλα ξέχνα το.</p>

 

Φιλος εσυ δεν καταλαβαινεις τι σου λεω οτι εδω τωρα το παιζει σε 3Δ το καλ οφ γιουτι μπλακ οπσ 2 με αυτην πιυ εχω με εκεινει θα το παιζει πολυ καλητερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ αφου εσύ με την 9500 παιζεις το black ops σε 3d  ανεκτά  εγώ νηπτω τας χειρας μου μιας και μαλλον εχω ερθει απο αλλο πλανητη οπου η 9500 ζοριζεται ακομη και με παιχνιδια 10ετιας! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε το θεμα ειναι απλο.Για να παιξεις αξιοπρεπες games σε 3d στην σημερινη εποχη πρεπει να βαλεις το χερι αρκετα βαθια στην τσεπη.Τωρα αν εσυ εχεις αντιθετη αποψη απο αυτη που σου λενε ΟΛΟΙ εδω μεσα και δεν θελεις να το καταλαβεις τοτε παρε και την 9800gtx αν νομιζεις οτι εισαι οκ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...