Προς το περιεχόμενο

αγορα dual sim


nikos360

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα θελω να αγορασω ενα dual sim μπαινω φανταρος τον αλλο μηνα και το θελω να το εχω μονιμα θελω να εχω και ιντερνετ θα το κρατησω και μετα το στρατο δινω μεχρι 110 ευρω.εχετε καποιο να μου προτεινετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω πως γινετε κατι τετοιο σε καποιο κινητο. Απο τις επιλογες διαλεγεις ποια sim θες να ειναι ενεργη εκεινη την στιγμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα περισσοτερα κινητα dual sim ειναι συνηθως dual stand by. Οι δυο sim λειτουργουν ταυτοχρονα και μπορεις να δεχεσαι κλησεις και στα 2 αλλα αν εχεις ανοιχτη κληση στη μια sim η αλλη θα ειναι σαν το κινητο σου να ειναι κλειστο. Ωστόσο θα σου ερθει ειδοποιηση οτι καποιος σε πηρε οπως συμβαινει σε ολα τα κινητα αν το εχεις για καποιο λογο κλειστο ή δεν πιανει. Λογικα dual stand by θα ειναι και αυτο. Υπαρχουν και κινητα με dual sim που μπορεις να κανεις και εναλλαγη κλησεων αλλα δεν ξερω καποιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dual sim active ειχα βρει κάποτε. Αλλα απλές συσκευές. Ουτε 3g ουτε τίποτα. Τώρα το γιατί δεν βγαίνει αυτού του τύπου dual sim μαλλον θα έχει να κάνει με την ακτινοβολία sar. To tipo που σου προτεινα το φορτιζω ανα δυο μερες

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...