Προς το περιεχόμενο

[Laptop] DELL 3521 i5-3337U/4GB/1TB/ 8730M 2GB - @cosmodata 499€


magdalhnh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν νομίζω πως χρειάζονται πολλά λόγια.

Το γνωστό dell σε άλλη μια προσφορά, αλλά αυτή τη φορά με την RADEON HD 8730 2GB!!!

 

Η προσφορά είναι μόνο για το Link.png Site: http://www.cosmodata.gr/view/37/crazy-sundays">ΣαββατοΚύριακο για αγορές από τα καταστήματα  και ηλεκτρονικές παραγγελίες με αποστολή ΕΚΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ με τον κωδικό NBDL47 το αγοράζετε στα 499 ευρώ!!!!

 

Link.png Site: http://www.cosmodata.gr/product/163002/notebook-dell-inspiron-3521-me-epexergasti-intel-core-i5-3337u-4gb-ram-disko-1tv-ke-tin-korifea-karta-grafikon-radeon-hd-8730m-2gb">Link Cosmodata

Link.png Site: http://www.skroutz.gr/s/3186812/Dell-Inspiron-15-3521-i5-3337U-4GB-1TB.html">Link Skroutz

Επεξ/σία από magdalhnh
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 194
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Η τιμή πραγματικά σκοτώνει.

Μακράν το καλύτερο VFM (μαζί με το L520 στις αρχικές τιμές που έπαιξε) κάτω από το 500άρικο εδώ και καιρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Η τιμή πραγματικά σκοτώνει.</p>

<p>Μακράν το καλύτερο VFM (μαζί με το L520 στις αρχικές τιμές που έπαιξε) κάτω από το 500άρικο εδώ και καιρό.</p>

 

Τόσο καλή αυτή η κάρτα γραφικών δηλαδή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μαγαζί τί λέει να μας πει κάποιος γνώμη; Μεγάλο φάουλ πάντως που είναι μόνο για παραλαβή.  Και κάπως ακατανόητο θα έλεγα.  Δηλαδή αν το παραγγείλώ από αλλού και δε[έχομαι να πληρώσω μεταφορικά θα μου πουν όχι, πρέπει να έρθεις; 

 

Επίσης να πω ότι στο popup της προσφοράς γράφει μεν 3521,αλλά η εικόνα που έβαλαν είναι το 5521.  Τουλάχιστον η εικόνα στη σελίδα του προϊόντος είναι σωστή.

 



καλυτερη και από την 7670m.

 

δεν μπορούσε να έχει 6gb ram ? :P

 

Κατά τη γνώμη μου καλύτερα που έχει 4, βάζεις άλλη μια 4άρα και είσαι άρχοντας,  Ενώ με τα 6, θα σου ξεμείνει μια 2άρα στο χέρι που θα την έχεις "πληρώσει" σε specs. Εκτός εάν έκαναν τη μέγιστη καφρίλα και έβαλαν 2x2gb.

 



να παρει!!! εχτες εδωσα παραγγελία το αλλο dell  με τα 6 GB ram, 750 GB, 7670m. Θελω να κλαψω :(

 

Ακύρωσέ την, daaaa.  Επίσης το ΜΜ νομίζω δέχεται επιστροφές μέσα σε 7 ημέρες χωρίς ερωτήσεις, αλλά νομίζω αν δεν παρέλαβες δεν χρειάζεται καν να φτάσεις εκεί.  Και να πλήρωσες με κάρτα, λογικά σου κάνουν επιστροφή.

 

 

Και επιτέλους τί θα γίνει, αφού κάνουν που κάνουν όλοι το μπάσιμο, θα βγάλουν κανένα 5521 σε προσφορά ή θα γεμίσει ο τόπος μαύρο πλαστικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μαγαζί τί λέει να μας πει κάποιος γνώμη;

 

 

Κατά τη γνώμη μου καλύτερα που έχει 4, βάζεις άλλη μια 4άρα και είσαι άρχοντας,  Ενώ με τα 6, θα σου ξεμείνει μια 2άρα στο χέρι που θα την έχεις "πληρώσει" σε specs. Εκτός εάν έκαναν τη μέγιστη καφρίλα και έβαλαν 2x2gb.

 

 

Ακύρωσέ την, daaaa.  Επίσης το ΜΜ νομίζω δέχεται επιστροφές μέσα σε 7 ημέρες χωρίς ερωτήσεις, αλλά νομίζω αν δεν παρέλαβες δεν χρειάζεται καν να φτάσεις εκεί.  Και να πλήρωσες με κάρτα, λογικά σου κάνουν επιστροφή.

 

 

Και επιτέλους τί θα γίνει, αφού κάνουν που κάνουν το μπάσιμο, θα βγάλουν κανένα 5521 σε προσφορά ή θα γεμίσει ο τόπος μάυρο πλαστικό;

 

Το μαγαζί είναι παλιό γνωστό

 

Εγγύηση είναι η dell και πάλι οπότε no worries :P

 

όσον αφορά τη ραμ.. δεν ξέρω τι έχει. αν έχει 2*2gb τότε άστα να πάνε ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βγαζουν και τιποτα για απλη χρηση ρε γαμωτο σκεφτομαι οτι ειναι χαζομαρα να το παρω απο την στιγμη που δεν θα παιζω καθολου παιχνιδια και δεν θα εκμεταλευτω ποτε μια τοσο καλη καρτα.

 

Να κανω μια προσευχη μπας και βγαλουν και κανενα i3 σε καμια προσφορα(στα 299 αντε στα 349)?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχουν βγει παρα πολλες παραλαγες με αυτους τους dell , τι λετε θα βγει και κανενα με ssd? ή το χτυπαω ?

 

Η άποψή μου είναι ότι δεν θα βγει εύκολα configuration με ssd σε αυτήν την κατηγορία τιμής και σε αυτό το μοντέλο.  Αν σου αρέσει το συγκεκριμένο, μου φαίνεται μεγάλο ρίσκο να περιμένεις κάτι αντίστοιχο με ssd.  Με άλλο επεξεργαστή ας πούμε θα ήταν σίγουρα πιό πιθανό,

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...