Προς το περιεχόμενο

[Laptop] DELL 3521 i5-3337U/4GB/1TB/ 8730M 2GB - @cosmodata 499€


magdalhnh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν καταλαβαινω, εγραψα κατι διαφορετικο; ("ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΗΡΕΣ")

Επισης και με ανοιγμενα σακουλακια κλπ παλι ειναι υποχρεωμενοι εφοσον το ζητησεις να σου επιστρεψουν μετρητα.

Εδω ειναι υποχρεωμενοι να σου επιστρεψουν μετρητα εαν παρουσιασει ελαττωμα αργοτερα (μια εκ των επιλογων).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 194
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Για την Dell και για όλες τις εταιρείες που έχουν on site εγγύηση τα καταστήματα δεν έχουν καμία σχέση μετά την πώληση.

Κατευθείαν τηλέφωνο στην DELL ή στην εκάστοτε.

Πάντως εγώ δεν έιχα κανένα θεματάκι μέχρι στιγμής από cosmodata να πω την αλήθεια μου.

 

Η προσφορά πάντως για το DELL αξίζει και επειδή με κλέψαν και πρόσφατα και έχω μείνει με ένα PC της συμφοράς το κόβω να περάσω μαι βόλτα να το δω και απο κοντά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οπως το πήρες με όλη τη σημασία της λέξεως έτσι ορίζει ο ΝΟΜΟΣ . σωστός μέχρι εδώ. 

Μετα εναπόκειται στην πολιτική του κάθε καταστήματος.. δεν φέρουν καμία υποχρέωση πέραν της υποχρέωσης που έχουν απέναντι στα άρθα του νόμου.Ανοιγμένα σακουλάκια και ταινία ασφαλείας δεν ειναι οπως το πήρες..Το τονίζω να μην δημιουργούνται εσφαλμένες εντυπώσεις.

Κάθε media λογίζεται διαφορετικό κατάστημα με διαφορετική πολιτική αλλά και τιμές.. Λόγo ΑΦΜ..

Η πολιτική τους γενικότερα ορίζει δωροεπιταγή ή επιστροφή χρημάτων σε σφραγγισμένο προιόν.

Σε ανοιγμένα τα οποία είναι πλήρη δεν υπάρχει πρόβλημα.. Το λάπτοπ αν απλά εχεις ανοιξει την ταινία ασφαλείας και δεν λείπει τίποτα απο μέσα εισαι εντάξει. Αυτό ειναι το μόνο θετικό των Media.. μετά βέβαια το ανοιγμένο θα το πάρει κάποιος άλλος ..

Μιλάω για επιστροφή "καλών" προιόντων πάντα..

Επεξ/σία από Prof_Chaos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφόσον δεν τίθεται θέμα εγγύησης (παρέχεται από την DELL) να μείνουμε στο προιον;

 

Αξίζει τελικά; Υπάρχει περίπτωση να βρει κανείς κάτι καλύτερο στα ίδια χρήματα από το εξωτερικό;

 

Και κάτι τελευταίο. Μια τέτοια μνήμη θα κάνει; Ξέρει κανείς αν τοποθετείται εύκολα χωρίς ξεβιδώματα και ιστορίες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφόσον δεν τίθεται θέμα εγγύησης (παρέχεται από την DELL) να μείνουμε στο προιον;

 

Αξίζει τελικά; Υπάρχει περίπτωση να βρει κανείς κάτι καλύτερο στα ίδια χρήματα από το εξωτερικό;

 

Και κάτι τελευταίο. Μια τέτοια μνήμη θα κάνει; Ξέρει κανείς αν τοποθετείται εύκολα χωρίς ξεβιδώματα και ιστορίες;

 

Νομίζω ότι maximum capacity που υποστηρίζει ο memory controller είναι 8GB στο μοντέλο αυτό.

Αν όχι, τότε σου κάνει μια χαρά. google it για περισσότερα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το you.gr ειχε βάλει άλλο μοντέλο με αλλα χαρακτηριστικά

Link

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι σόρρυ είδα μονο το μοντελο και τον επεξεργαστή ότι ήταν ίδιοι...

 

Πολύ καλή προσφορά του dell...

Τρεχατε όσοι προλάβετε (αν και χάλια κατάστημα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω το "παραλαβή από το κατάστημα". Αποστολή δεν κάνουν δηλαδή;

 

εντός Αττικής όχι, αποκλειστικά πρέπει να περάσεις από Στουρνάρη Περιστέρι ή Γλυφάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω το "παραλαβή από το κατάστημα". Αποστολή δεν κάνουν δηλαδή;

Πραγματικα αν καποιος θελει να κανει παραγγελια τι του λενε "δυστυχως δεν μπορουμε να το στειλουμε"?

Για ποιο λογο ομως να βαζουν μονο παραλαβη απ'το καταστημα δεν το καταλαβαινω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή εκτός κάνουν; Wtf ξαφνικά αισθάνομαι περιορισμένης ευθύνης :) Όπως και να'χει, δεν μου χρειάζεται τόσο δυνατή κάρτα γραφικών, ελπίζω να βγει σύντομα κάτι ανάλογο με i7.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...