Προς το περιεχόμενο

[Keyboard] Motorola Bluetooth @ Zavvi 18.75€


Themos3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Σε σας τουλάχιστον ήρθε...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Εχεις ξεπερασει τον μηνα Μανο; Η  μηπως παρηγγειλες μεσα στον Μαιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία 28/4<br><br>

Dispatched 10/5<br><br>

Estimated delivery 21/5<br><br>

Είναι όντως τραγικοί...<br><br>

Sent from my iPhone using Insomnia

Καλά είσαι μην αγχώνεσαι... ;-)

Όντως πολύ τραγικοί...

 

Sent from my GT-I9100 using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία 28/4

 

Dispatched 10/5

 

Estimated delivery 21/5

 

Είναι όντως τραγικοί...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Εμένα μου το στείλανε 30/4 και ήρθε την προηγούμενη Παρασκευή και παρέλαβα Δευτέρα..

Αν δεν έρθει μέσα στην εβδομάδα σκίστους!

Εγώ πέρυσι το Σεπτέμβρη με κάτι blu ray με κάρτα πήρα τα λεφτά μου πίσω με dispute στη Citibank...

Τώρα πληρωσα μέσω paypal για ακόμα καλύτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ποτέ ξανά, μόνο σε 50% + προσφορά.

 

 

Ετσι (και χειροτερα :)) ειχα κλεισει το μηνυμα μου πριν 7 περιπου μηνες μαζι με αυτο ("Don't Say We Didn't Warn You"):

 

http://www.insomnia.gr/topic/468104-pes-2013-ps3-1935/page-2?do=findComment&comment=5120792

 

Και αλλοι φιλοι ειχαν προειδοποιησει. Ειναι φαινεται σαν το ποδηλατο, αν δεν πεσεις δεν μαθαινεις.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια επειδη το ψαξα και γω το θεμα με το zavvi.com.Τα πακετα τα στελνει με ενα ειδος κουριερ λογικα σε μια ελληνικη επιχειρηση που συνεργαζεται το ιδιο.Και αυτος με τη σειρα του τ δινει στα ελληνικα ταχυδρομεια οπου και ερχεται στο σπιτι μας.Royal mail σε καμια περιπτωση δηλαδη.Για να πετυχουν αυτα τα δωρεαν μεταφορικα μαλιστα πρεπει να κανουν καποια ταχυδρομικα κολπα ωστε να ξοδεψουν τα λιγοτερα.Λογικα το προβλημα ειναι η ελληνικη επιχειρηση που δεν ξερω ποια ειναι .Εμενα οταν μου εστειλε κατι T-shirt που ειχα παρει μετα απο 2 μηνες ειχε αυτοκολητακι που ελεγε διαφημιστηκα φυλαδια(μεσα ηταν το T-shirt :P).Επειδη τα θελα τα μπλουζακια τους εστειλα και για τα δυο μνμ πανω στο μηνα.Το ενα μου το εκανε refund και το αλλο μου το ξαναεστειλε.απο αυτο το θεμα ειναι κομπλε(.Ιδιο τροπο εχει και to asos.com με τα ρουχα αλλα σε 7 μερες ειναι εδω.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Πριν μιση ωρα δηλωνες οτι ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ .... τωρα σε καιει αμα θα σκασει η διακοπη αποστολης στο Ελλαντα .... </p>

 

Δες το ξανά, έχει κι ένα κόμμα μετά!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παιδια επειδη το ψαξα και γω το θεμα με το zavvi.com.Τα πακετα τα στελνει με ενα ειδος κουριερ λογικα σε μια ελληνικη επιχειρηση που συνεργαζεται το ιδιο.Και αυτος με τη σειρα του τ δινει στα ελληνικα ταχυδρομεια οπου και ερχεται στο σπιτι μας.Royal mail σε καμια περιπτωση δηλαδη.Για να πετυχουν αυτα τα δωρεαν μεταφορικα μαλιστα πρεπει να κανουν καποια ταχυδρομικα κολπα ωστε να ξοδεψουν τα λιγοτερα.Λογικα το προβλημα ειναι η ελληνικη επιχειρηση που δεν ξερω ποια ειναι .Εμενα οταν μου εστειλε κατι T-shirt που ειχα παρει μετα απο 2 μηνες ειχε αυτοκολητακι που ελεγε διαφημιστηκα φυλαδια(μεσα ηταν το T-shirt :P).Επειδη τα θελα τα μπλουζακια τους εστειλα και για τα δυο μνμ πανω στο μηνα.Το ενα μου το εκανε refund και το αλλο μου το ξαναεστειλε.απο αυτο το θεμα ειναι κομπλε(.Ιδιο τροπο εχει και to asos.com με τα ρουχα αλλα σε 7 μερες ειναι εδω.)

Να λοιπον που το προσεξε και αλλος. :)

Αγησιλαε διαβασε το παρακατω ποστ αν δεν το ειχες δει. Royal mail, απο αυτα που βλεπουμε τελος απο τοτε που επανεφεραν τα δωρεαν μεταφορικα.

 

 

 

Στην τελευταια μου παραγγελια (πριν περιπου 1 χρονο) που ειχαν παρει και αλλοι φιλοι μετα απο μερες το ιδιο προιον, παραλαβαμε ολοι την ιδια μερα. Προφανως "μαζευουν" παραγγελιες μεχρι να γεμισει κανενα "κοντεινερ" και τις στελνουν ολες μαζι Ελλαδα για να εχουν πολυ οικονομικοτερα μεταφορικα. Σου λεει δηλαδη οτι εγινε dispatched αλλα προφανως περιμενουν τα ετοιμα πακετα καπου μεχρι να "αυγατισουν".

;)

 

Το πακετο μαλιστα ειχε πανω του καποια στοιχεια και διακριτικα σαν να πηγε πρωτα σε μια Ελληνικη επιχειρηση (δεν θυμαμαι τωρα το ονομα της) και μετα απο εκει μοιραστηκαν τα πακετακια στους "πελατες". Μου ειχε κανει εντυπωση και εξηγουσε την τρομερη καθυστερηση (καπου 30 ημερες ειχε κανει). Δεν ξερω αν δουλευουν παντα ετσι.

 

[ΥΓ. Μεχρι τοτε δεν ηταν ετσι, τα πακετακια ερχονταν παλιοτερα με royal mail με τα σηματα της πανω, στους κλασικους χρονους της, γυρω στην βδομαδα. Πηγαν για φτηνοτερο κοστος και το...]

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να λοιπον που το προσεξε και αλλος. :)

Αγησιλαε διαβασε το παρακατω ποστ αν δεν το ειχες δει. Royal mail, απο αυτα που βλεπουμε τελος απο τοτε που επανεφεραν τα δωρεαν μεταφορικα.

 

 

 

 

 

 

Αυτο ακριβος.  :)

 

Δεν το ειχα δει το ποστ.Παντος εμενα δεν με χαλουσε να δωσω και 4 ευρω + και να το παρω σε 7 μερες.Αυτο με τα δωρεαν μεταφορικα και τη καθυστερηση διωχνει πολυ κοσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ακριβος.  :)

 

Δεν το ειχα δει το ποστ.Παντος εμενα δεν με χαλουσε να δωσω και 4 ευρω + και να το παρω σε 7 μερες.Αυτο με τα δωρεαν μεταφορικα και τη καθυστερηση διωχνει πολυ κοσμο.

κανονικά θα έπρεπε να σε άφηνε να επιλέξεις αν θέλεις δωρεάν μεταφορικά ή με πληρωμή όπως κάνουν τα περισσότερα σοβαρά καταστήματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...