Προς το περιεχόμενο

Μελάνια εκτυπωτών


Technics2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όσοι έχουν εκτυπωτή και θέλησαν να αγοράσουν καποια στιγμή μελάνια, σίγουρα τους προτάθηκαν μελάνια που δεν είναι γνήσια.

 

Επειδή θέλω να αγοράσω κάποια μελάνια για εκτυπωτές και βρίσκω στο internet τεράστιο αριθμό από μάρκες μη γνήσιων μελανιών σε πολύ χαμηλότερες τιμές, σε άπειρα μικρά e-shops που προτείνουν τις δικές τους μάρκες, δεν ξέρω τι να διαλέξω.

 

Γενικά υπάρχει κάποια μάρκα ποιοτικότερη από τις άλλες; ή τουλάχιστον μάρκες που πρέπει να τις αποφεύγουμε οπωσδήποτε;

 

Για παράδειγμα βρίσκω το HP Toner 35A CB425A 60 ευρώ και σε συμβατό το βρίσκω με 20 ευρώ, καμία σχέση η τιμή τους.

 

 

Τι μου προτείνετε?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς αυτό που βρήκες είναι κάποιας κινέζικης μάρκας (μιας χρήσης, όχι μιας εκτύπωσης (δεν ξαναγεμίζει).Αυτό που σου προτείνω είναι να αγοράσεις κάποιο ανακατασκευασμένο.Προσοχή όχι ιμιτασιόν αλλά ανακατασκευασμενο. Μπορείς να βρεις παντού στο ίντερνετ. Πχ αναζήτησε hp toner 35a cb425a remanufactured.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Χρόνια πολλά και Χρισός Ανέστη!

 

Γνήσια και συμβατά μελάνια εκτυπωτών στο νέο μας eshop http://ink4all.gr. Αποστολή πανελλαδικά μέσω κούριερ. Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε μαζί μας στο http://ink4all.gr/επικοινωνία και στο +30 24610 40944.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είτε κινέζικο είτε ελλήνικο το ίδιο πράγμα κάνει ένα μελάνι.

Ισα ισα που τα ανακατασκευασμένα απο Ελλάδα μπορεί να μην έχουν και την ίδια ποσότητα γραφίτη μέσα.

Το πιο απλό είναι να αγοράσεις τσιπάκια και χύμα γραφίτη και να το κάνεις μόνος.

Εγώ σε ένα Samsung που είχα αυτό έκανα.
Τώρα χρησιμοποιώ ένα επαναγεμιζόμενο τονερ για ευκολία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...