Προς το περιεχόμενο

σφαλμα σε facebook login με χρηση codeigniter


koslibpro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους,

 

θελω να φτιαξω μια web app χρησιμοποιωντας το codeigniter. και θελω οι χρηστες μου να μπορουν να κανουν login χρησιμοποιωντας τον facebook account τους. μεχρι ωρας εχω φτιαξει μια fb app απο το κεντρο διαχειρισης εφαρμογων του facebook,και εχω βαλει τα στοιχεια που πρεπει στο αντιστοιχο μερος του κωδικα. (Οι κωδικες ειναι εδω ολοι για το συγκεκριμενο project).

 

οταν λοιπον μπαινω στο url servername.com/index.php/main (οπου main ο controller μου με τον οποιο γινεται ολη η δουλεια κι εμφανιζεται το log in button του facebook), με κανει redirect σε μια σελιδα του facebook,οπου θεωρητικα θα επρεπε να μου ζηταει αδεια για τα στοιχεια του λογαριασμου κλπ. Ομως,εκει μου πεταει ενα Pop up και συγκεκριμενα λεει "Οι παράμετροι της εφαρμογής δεν επιτρέπουν τη συγκεκριμένη διεύθυνση URL.: Τουλάχιστον μία από τις συγκεκριμένες διευθύνσεις URL δεν επιτρέπεται από τις ρυθμίσεις της εφαρμογής. Πρέπει να ταιριάζει με τη διεύθυνση του ιστοτόπου ή του καμβά, ή ο τομέας πρέπει να είναι υποτομέας ενός από τους τομείς της εφαρμογής."

 

μπορειτε να φανταστειτε τί θα μπορουσε να φταιει??

 

υγ:αρχαριος στο codeigniter γαρ

 

ευχαριστω εκ των προτερων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...