Προς το περιεχόμενο

μπορω να βγαλω debit card?


GRG13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια ειμαι ανηλικος και θελω να βγαλω χρεωστικη για αγορες απο το ebay.γινεται χωρις συγκαταθεση καποιου ενηλικα?

Απλά τη βγάζεις στο όνομα του γονέα και οι αγορές γίνονται στο όνομα του. Σιγά. Εγώ αυτό έκανα όσα χρόνια αναγκαζόμουν λόγω ηλικίας <18.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά τη βγάζεις στο όνομα του γονέα και οι αγορές γίνονται στο όνομα του. Σιγά. Εγώ αυτό έκανα όσα χρόνια αναγκαζόμουν λόγω ηλικίας <18.

 

...και πως πληρωνεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...και πως πληρωνεις?

Τι εννοείς; Απάντησα ήδη παραπάνω.

 

οι αγορές γίνονται στο όνομα του

 

Απλά αγοράζεις στο όνομα του πατέρα/μητέρα σου ρε παιδιά. Φυσικά με τη συγκατάθεσή τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοείς; Απάντησα ήδη παραπάνω.

 

 

Απλά αγοράζεις στο όνομα του πατέρα/μητέρα σου ρε παιδιά. Φυσικά με τη συγκατάθεσή τους.

 

Δεν ξερω αν διαβασες το ποστ του starter "χωρις συγκαταθεση καποιου ενηλικα"

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίδες μια βοήθεια , πήγα σήμερα να βγάλω κάρτα στην Πειραιώς  και μου είπαν οτι η χρεωστική τους δεν κάνει για διαδικτυακές συναλλαγές και οτι πρέπει να βγάλω prepaid. ισχύει ή το λέει μόνο και μόνο για να παίρνουν την προμήθεια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίδες μια βοήθεια , πήγα σήμερα να βγάλω κάρτα στην Πειραιώς  και μου είπαν οτι η χρεωστική τους δεν κάνει για διαδικτυακές συναλλαγές και οτι πρέπει να βγάλω prepaid. ισχύει ή το λέει μόνο και μόνο για να παίρνουν την προμήθεια?

είχα webuy και ήταν ασύμφορη καθε 3 & λίγο φόρτιση και μείον 2 ευρώ για την φόρτιση της.

έβαλα την χρεωστική μου(κοινή με τον λογαριασμό μου) την δέχθηκε κανονικά πριν λίγες μέρες.

κάνω αγορές κανονικά απροβλημάτιστα.

 

 

και να μου κλέψουν τους κωδικούς ..λεφτά δεν έχει μεσα..χαχα :-D :-D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήρα τηλ στα κεντρικά και μου είπαν οτι όλες τους οι κάρτες ισχύουν για διαδικτυακές συναλλαγές , παπάρες μου έλεγε ο υπάλληλος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήρα τηλ στα κεντρικά και μου είπαν οτι όλες τους οι κάρτες ισχύουν για διαδικτυακές συναλλαγές , παπάρες μου έλεγε ο υπάλληλος...

να ξέρεις όμως αν βάλεις χρεωστική(όπως έκανα εγώ) το paypal θα σου ζητήσει κάποια στοιχεία ακόμα εξτρά.

ταυτότητα μπρός-πίσω/φωτό κάρτα/διεύθυνση διαμονής.

τα κάνεις "σούμα" και τους τα στέλνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...