Προς το περιεχόμενο

Κάρτα γραφικών μέχρι 200€;


gotheron2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τη προτεινετε για καρτα γραφικων μεχρι 200 Ευρω.....!!! Απο ωπου και να ειναι...!!! (Κατα προτημησει Αθηνα...!!!) Και ποιο πολυ θα ηθελα να εχω καλα Fps σε πολλα game με normal γραφικα..!! Ευχαριστω....!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επεξεργαστής?

 

Οθόνη και ανάλυση?

 

Τροφοδοτικό (μαρκα και μοντέλο).

 

Ποια games ακριβως? 

 

Τα αιώνια αναπαντητα ερωτηματα που για καποιο περιεργο λογο όλοι σας βαριέστε να τα αναφέρετε εξ αρχής.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν βιάζεσαι ίσως είναι καλύτερα να περιμένεις τον Ιούνιο, φήμες λένε ότι θα βγάλει facelift η nvidia gtx760ti (μάλλον και 760 εικάζω), 770 και 780,  οπότε αν γίνει θα έχεις καλύτερες επιλογές και μπορεί η amd να μειώσει καμία τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

CPU: AMD Phenom II X4 965

 

Οθονη: Asus 1680x1050

 

Mainboard: Gigabyte GA-970A-D3

 

Τροφοδοτικο δεν ξερω και δεν ειναι κανενα καλο...!!!(430W)

 

Games: Crysis 3,Far cry 3 και πολλα αλλα απλα αν παιζω καλα σε αυτα τα games με καλα Fps ολα τα αλλα θα ειναι καλα ετσι πιστευω δηλαδη...!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε θα ηθελα να σε ενημερωσω οτι ναι μεν παρε μια 7870 και θα εισαι αρχοντας στα πιο πολλα παιχνιδια,αλλα στο Far cry 3 θα εχεις θεμα με τον cpu. Φιλος που εχει amd 965+7870, εχει μεγαλες πτωσεις σε fps και γενικα ειναι πολυ χαμηλα απο οσο περιμενε ενω η καρτα ειναι τουμπανο.. Εδω μπορουν να βεβαιωθουν αυτα που λεω http://www.tomshardware.com/reviews/far-cry-3-performance-benchmark,3379-7.html . Και για το skyrim και battlefield 3 ισχυει το ιδιο. Οποτε παιρνεις την καρτουλα τωρα 7870 να εισαι κομπλε με τα 90% των παιχνιδιων και αργοτερα ριχνεις μια μικρη αναβαθμισουλα,πουλοντας τον 965 κανα 70€ και με αλλα 90€ παιρνεις τον amd 8320 και θα εισαι jet παντου ;)

 

Επισης και εδω... http://www.tomshardware.com/reviews/crysis-3-performance-benchmark-gaming,3451-8.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

 

 

 

Κατι μου βρωμάει ασχημα σε αυτό το review! 

 

Και στα δύο βασικα που παρεθεσες και ειδικά στο πρώτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι οντως σε αλλα site δεν εχει τοσο μεγαλη διαφορα αλλα θα σου πω το αλλο που ειδαμε... Μεσα σε δασος με dx9 mode,μπορει να δειξει 30-40 fps αλλα καμια στιγμη δεν καθονται σταθερα.. Σε ενα σημειο που ειχαμε 40fps απο 1080p το βαλαμε 800x600.. Ξερεις ποσο ειχαμε?? 40 παλι!!! Λολ,πως λεγεται αυτο το φαινομενο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που μπορω να σας πω και κουλο όπως το πάρει κανεις ειναι ότι έχω την msi 7750 και στο crysis 3 μου βγάζει 50 fps ..:-P και όσο για τον επεξεργαστή το μονο που με εκνευρίζει ειναι ο θόρυβος και επίσης για το τροφοδοτικό θα χρειαστώ σιγουρα θα πάρω σιγουρα τροφοδοτικό οποτε και να σας πω ποιο ειναι δεν εχει σημασία γιατι το έχω εδω και 9 χρόνια ...:-P Ευχαριστώ..!!!

Sent from my Lumia 800

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Κατι μου βρωμάει ασχημα σε αυτό το review! 

 

Και στα δύο βασικα που παρεθεσες και ειδικά στο πρώτο!

 

 

 

Τι να σου βρωμάει....Toms είναι αυτό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...