Προς το περιεχόμενο

Aρχειο DOC σε προγραμμα επεξεργασιας video.


giorgos1966

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα και καλο μηνα παιδια.Θελω να φτιαξω ενα βιντεο με φωτογραφιες αλλα στην αρχη θελω να βαλω και ενα αρχειο doc.Σαν εναρξη,προλογος.Το προγραμμα που εχω ειναι το cyberlink director power.Ευχαριστω. :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόγραμμα δεν το έχω δουλέψει αλλά όπως σε όλα αυτα τα προγράμματα μπορείς να βάλεις text με αυτόν τον τρόπο

 

 

Eυχαριστω φιλε αλλα θελω δικο μου αρχειο που εχω αποθηκευμενο στο λαπτοπ να βαλω μεσα στο εργο.Αυτο που μου εστειλες το ξερω πως γινετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έριξα και μια ματιά στο manual και δεν υπάρχει κάποιος τρόπος να εισάγεις doc αρχεία.

Αλλος τροπος δεν υπαρχει να αλλαξω τα αρχεια σε αλλη μορφη;Μου στειλανε ενα εγγραφο στα Σερβικα να το βαλω στην ταινεια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μετατρέψεις το κείμενο σε όσες φωτογραφείες χρειαστεί και θα της εισάγεις όπως και όλες της άλλες. 

Πως βρε φιλε σωσε με,εχω μπλεξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άνοιξε οποιοδήποτε πρόγραμμα ζωγραφικής,ακόμα και αυτό τον windows,κάνε νέα εικόνα με της διαστάσεις του βίντεο το γεμίζεις και με το κατάλληλο χρώμα και απλά προσθέτεις όσο κείμενο παίρνει,πειραματίσου λίγο με το μέγεθος της γραμματοσειράς ώστε να διαβάζονται κιόλα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άνοιξε οποιοδήποτε πρόγραμμα ζωγραφικής,ακόμα και αυτό τον windows,κάνε νέα εικόνα με της διαστάσεις του βίντεο το γεμίζεις και με το κατάλληλο χρώμα και απλά προσθέτεις όσο κείμενο παίρνει,πειραματίσου λίγο με το μέγεθος της γραμματοσειράς ώστε να διαβάζονται κιόλα. 

Σε ευχαριστω φιλε θα το κανω αυριο.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...