Προς το περιεχόμενο

Sony Xperia J


BrahmaBull

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω ακούσει πως το Sony Xperia J αλλά και γενικά τα Sony Xperia είναι προβληματικά...ειδικά μετά από update του android... Έχω διαβάσει παράπονα στο forum της Sony Mobile και επίσης έχω δει να κολλάει υπερβολικά ένα Sony Xperia J ενός φίλου... Εσείς τι γνώμη έχετε για το συγκεκριμένο μοντέλο αλλά και για την Sony γενικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To συγκεκριμένο xperia σου προσφέρει μια laggy εμπειρία χρήσης λόγο του αδύναμου του hardware γενικά υπάρχουν καλύτερα στα λεφτά του J όπως το Sole και με λίγα παραπάνω το P.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το lag που το είδατε ρε παιδιά ? Ήμουν κάτοχος του sole στο οποίο παρόλο το clean install της ics και το root για να φύγει η σαβούρα το κινητό ήταν αργό. Με κάτι tweaks στο build.prop κάτι γινόταν , αλλά και πάλι μπουκωνε εύκολα.<br><br><br>

Εδώ και μια βδομάδα πήρα το j λόγω design το οποίο είχε προεγκατεστημένη την jb. Το κινητό παρόλο που δεν είναι διπύρηνο πάει σφαίρα. Χωρίς να το έχω πειράξει καθόλου και με εγκατεστημένες 33 εφαρμογές από playstore πραγματικά ρολαρει. Στο συγκεκριμένο κινητό "κάθησε" καλά το ζελεδακι. Όσοι έχετε lag κάντε καθαρή εγκατάσταση την τελευταία έκδοση.<br><br>

Μην τρώτε το παραμύθι ότι τα low end κινητά δεν τρέχουν καλά . Για τις πωλήσεις γίνονται όλα. Τουλαχιστον στο xda το έχουν αποδείξει αυτό.<br>

Όσα κινητά είχα , ακόμα και στα πολύ δυνατά στην 2η ημέρα έκανα ροοτ. Εδώ μου φαίνεται αχρείαστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

γενικά από sony είμαι ικανοποιημένος και εγώ και οι φίλοι μου . το sony xperia j με οθόνη 4.0'' και λογική τίμη είναι πολύ καλή επιλογή .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To συγκεκριμένο xperia σου προσφέρει μια laggy εμπειρία χρήσης λόγο του αδύναμου του hardware γενικά υπάρχουν καλύτερα στα λεφτά του J όπως το Sole και με λίγα παραπάνω το P.

Νομίζω ότι xperia p με λίγα ευρώ παραπάνω είναι ότι πρέπει με καλύτερη ανάλυση οθόνης , κάμερα και εσωτερικής μνήμης .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...