Προς το περιεχόμενο

Είμαι gay και θέλω να συνεχίσω στο NBA


Τοξοβόλος__UK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 (αφού μόνο θετικά μπορεί να λειτουργήσει πλέον).

 

 

 

Ποιός το λέει αυτό?Εγώ λέω οτι το locker room culture είναι αυτό που ultimately γαμεί.Η σύσσωμη στήριξη έρχεται από την Αμερικάνικη κοινωνία που τώρα είναι πιο έτοιμη η ομοφοβία στα γήπεδα είναι όμως εκείνη που κάνει κρα.Μι θινκς ότι αυτό ακριβώς αναγνωρίζει η κοινωνία κ στέκεται αλληλέγγυα.

 

Στη τελική ξέρεις τι?Εγώ ως γκέι άνδρας κοιτάω τα wider implications στο κίνημα.Δε πάει να έχει κ τα πιο υστερόβουλα κ ατομικιστικά κίνητρα.Εμένα με ενδιαφέρει ότι έβγαλε εκεί έξω το πρόσωπο του γκέι εν ενεργεία NBAer με αξιοπρέπεια.Αυτό από μόνο του είναι μια καρακατακτησάρα για όλους εμάς τους γκέι άνδρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Είτε γενναίος, είτε καβάτζας, στα παπάρια μας.

Σιγά μην ανοίγουμε θέμα για την κάθε προσωπική κατάκτηση του καθενός στην τελική.

Implications και τα παπάρια μου κουνιούνται δεν υπάρχουν, ένας άνθρωπος είναι και δεν πήγε να αλλάξει τίποτα. Απλώς μας είπε που γουστάρει να τον χώνει.



Έχετε μέχρι να βρω τι σκατά θα φάω τέτοια ώρα, μετά κλειδώνει.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξέρεις ότι είσαι μια γενική κ πλήρης απογοήτευση πολλές φορές κουμπάρε με κάτι τέτοιες απόψεις ε?Φαντάσου κ να μην έκανες παρέα με γκέι άτομα τι θα ακούγαμε δλδ.

 

Ναι σόρρυ δεν είναι ο Τζόρνταν κ ναι είναι 34.So what?Αυτό έχουμε με αυτό πορευόμαστε κ αυτό μας φτάνει στο γκέι κίνημα λέει ο Τόξος κ μαζί του σύσσωμη η διεθνής γκέι κοινότητα.Ο τύπος έκανε κάτι που δεν έχει ξαναγίνει στην ιστορία του ΝΒΑ.Έδειξε  ότι μπορείς να είσαι γκέι κ να είσαι στα ''μάτσο'' σπορ .Δίνει κουράγιο σε χιλιάδες γκέι αθλητές κ κάνει περήφανους όλους εμάς τους πρώην αθλητές κ ολόκληρη τη γκέι κοινότητα.

 

Κ όπως είπε η Ναβρατίλοβα χθές ''η κίνηση του Jason θα σώσει ζωές'' .Μαντέψτε ποιές κ γιατί.

 

Τεσπά τώρα πρέπει να κάνω κ μαζικό demotion του μυαλλού μου μιας κ στο Ελλαδιστάν κοινό απευθύνομαι αλλά δείτε μια κ το προηγούμενο λινκ που πόσταρα.Έλα για σας το έκανα 

 

Τους gay με τους οποίους κάνω παρέα τους έχεις χαρακτηρίστει πολλάκις "μπάζα". Επειδή δεν έχουν ανάγει τα gay rights σε προτεραιότητα και δεν νιώθουν ότι έχουν να αποδείξουν κάτι σε κανέναν. Αυτοί είναι και σε όποιον αρέσουν, χέστηκαν για την γνώμη της πολιτείας, την δική μου, την δική σου, του γείτονα και του xyz αναφορικά με τις σεξουαλικές τους προτιμήσεις.

 

Αρνήσαι να δεις κάτι ξεκάθαρο. Ότι ο άνθρωπος λόγω έλλειψης ταλέντου και προχωρημένης ηλικίας πουλάει "γκειλίκι" τώρα στα αθλητικά γεράματα μπας και κερδίσει κάτι απ' όλον τον χαμό στις ΗΠΑ. Δεν θα μου προκαλούσε καμία αίσθηση αν μετά από μερικά χρόνια βγει και πει ότι "είμαι str8 και απλά θέλησα να εκμεταλλευτώ αυτό το γεγονός για να κερδίσω". Δεν είναι ήρωας.....καιροσκόπος είναι και είναι ξεκάθαρο. Απλά η γαμημένη η ανάγκη να δημιουργούμε ήρωες από το πουθενά έριξε τα φώτα πάνω του.

 

Από τον ρατσισμό στους gay θα περάσουμε στον ρατσισμό στους str8.....

 

"Τι είπες Kevin, Carmelo, Lebron; Θες ξεχωριστή σάουνα από τον Jason; ΟΜΟΦΟΒΑΡΑ, ΜΠΑΖΟ, ΧΑΜΗΛΗΣ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗΣ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙ....."

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχετε μέχρι να βρω τι σκατά θα φάω τέτοια ώρα, μετά κλειδώνει.

 

Κοίτα μόνο μη φας τίποτα περίεργο ρε συ Luci και μετά αρχίσεις δηλώσεις του τύπου

 

"Είμαι gay και θέλω να παραμείνω ως mod στο insomnia" :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γκεϊ ορίτζιναλ είναι. Οι περισσότεροι το ήξεραν απ' όταν μπήκε στο ΝΒΑ. Αλλά αυτό λέμε, η μαγκιά θα ήταν είτε να το δήλωνε εξαρχής, είτε στα 25 του. Τώρα γίνεται καθαρά για λόγους μάρκετινγκ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάτω από τη βάση κάτω λέμε.Απογοήτευση πλήρη Λούσι λέμε

 

Καταλαβαίνεις οτι του χρόνου τέτοια εποχή ούτε οι γκεϊ δεν θα θυμούνται τον παλαίμαχο Κόλινς που δήλωσε γκεϊ λίγο πρίν τη σύνταξη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταλαβαίνεις οτι του χρόνου τέτοια εποχή ούτε οι γκεϊ δεν θα θυμούνται τον παλαίμαχο Κόλινς που δήλωσε γκεϊ λίγο πρίν τη σύνταξη;

 

 

Μαν σε ακτιβιστή μιλάς.Σου λέω ότι έαν καταφέρει κ πατήσει έστω κ σε έναν αγώνα μετά από αυτό.Έστω κ για 2 λεπτά ως αθλητής εν ενεργεία τότε ο τυπάς δε θα σβήσει ποτέ απο την Ιστορία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύντομα, τα υπόλοιπα 2 μέρη της τριλογίας:

  • Είμαι θεάνθρωπος και θέλω να παραμείνω δάσκαλος
  • Είμαι άντρας και το κέφι μου θα κάνω
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάτω από τη βάση κάτω λέμε.Απογοήτευση πλήρη Λούσι λέμε

 

Άκου, θα σου πω μια ιστορία.

 

Ο κολλητός μου, για όσα χρόνια τον ξέρω (12) ανέκαθεν ήταν χοντρός. Κάποιες περιόδους πολύ, κάποιες λιγότερο, μόνο τώρα πρόσφατα έχει γίνει νορμάλ.

Ο τύπος έχει ένα μούσι σαν αρχαίος Πέρσης και μαλλί οριακά σκινχε. Ποτέ δεν ήταν αυτό που λέμε player και γενικά βαριέται τη διαδικασία του πεσίματος.

 

Αυτός ο τύπος, τραβιόταν με μια πανέμορφη γκόμενα την οποία την είχε σήκω-κάτσε επειδή αυτή τον κυνηγούσε. Και μια μέρα, του έφερε μια φίλη της η οποία την ψιλογούσταρε και ο τύπος αυτός έκανε τρίο.

 

Αν έβγαινε και φώναζε "ΠΑΙΔΙΑ, ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΧΩΣΑ ΟΧΤΑΡΙ, ΑΛΛΑ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΗ ΦΙΛΗ ΤΗΣ ΜΑΖΙ" θα ήταν κατάκτηση για το μέσο Έλληνα με μπυροκοίλι;

 

Στα.Πα.Πα.Ρια.Μας.

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...