Προς το περιεχόμενο

Προγραμμα για συνεργειο μηχανων


poulinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετα το πρωτο θεμα για προγραμμα για εσοδα εξοδα ενας δευτερος φιλος ψαχνει να βρει ενα απλο προγραμμα ακομα και σε access οπου να μπορει να δινει πχ τον αριθμο πινακιδας της μηχανης και να του βγαζει ποιος ειναι ο πελατης που μενει κτλ.κατι το απλο δηλαδη.

Υπαρχει τιποτα σε free και ετοιμο για να μην χρειαστει να ψαχνω  με access τι μπορει να γινει?

Ειτε τα πεδια ειναι προκαθορισμενα απο πριν ειτε τα ονομασω εγω δεν ειναι θεμα.

Ευχαριστω και παλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέτοια προγράμματα δεν νομίζω να υπάρχουν έτσι... Στην αστυνομία χρησιμεύουν για την εύρεση διαφόρων... Απ ότι έχω ακούσει δηλαδή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτος δεν θελει να βρισκει που ανηκει μια πινακιδα.απλα οταν ερχεται ενας πελατης θα τον καταχωρει μεσα στο προγραμμα με βαση την πινακιδα για να μπορει να τον βρισκει.μονο για τους πελατες του οχι γενικα.η αν μπορουσα να βρω ενα προγραμμα που να ονομαζεις εσυ τα πεδια και μετα να μπορεις να κανεις ευρεση με βαση αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για δες αυτό που είναι free. http://www.nchsoftware.com/crm/index.html

δε ξέρω αν έχει search με βάση κάποιο συγκεκριμένο πεδίο...στα αγγλικά βέβαια...

θές κάποια εφαρμογή για πελατολογιο αν καταλαβα καλα...

ίσως θα μπορουσε να κάνει δουλειά με τίποτα απ το office, πχ με τα contacts του outlook. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα το κοιταξω και αυτο.αν δεν καταφερω να βρω κατι υποχρεωτικα θα δω τι μπορω να του φτιαξω σε access Οτι θυμαμαι απο access βεβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα το κοιταξω και αυτο.αν δεν καταφερω να βρω κατι υποχρεωτικα θα δω τι μπορω να του φτιαξω σε access Οτι θυμαμαι απο access βεβαια.

 

εδώ είσαι: http://www.dolibarr.org/

 

με λιγο στησιμο στα πεδία της βάσης (απο web interface) το προγραμματακι πετάει..... 10/10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα ενημερωνω.δοκιμασα και τα 2 προγραμματα.το πρωτο ειναι πολυ μικρο πολυ απλο και κανει βεβαια την δουλεια του.το δευτερο απλα εχει τα πανταααααααααααααααααααα μεσα για καποιον που θελει να κανει extreme πραγματα.ακομα και το δευτερο ειναι ευκολο στην χρηση του γιατι ειναι και σε ελληνικα για οποιον δεν ξερει αγγλικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 5 χρόνια αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...