Προς το περιεχόμενο

Το Galaxy S Advance περνάει στη Jelly Bean εποχή


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

με το ace 2 τι γινεται? πριν ενα τριμηνο υποτιθεται οτι θα εβγαινε η αναβαθμιση αλλα τιποτα,σε Ελλαδα τιποτα εννοω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δικό μου advance πάντως πέρασε ήδη στην jb εποχή  :P

Πάντως σχετικά με τα όσα ακούγονται η jb τρέχει πολύ καλά και κάνει το κινητό καλύτερο από πριν με την 2,3 η ram έχει ανέβει στα 625mb χρησιμοποιείται όμως περισσότερη τώρα γύρω στα 450mb αλλά λόγο project butter το κινητό είναι super smooth.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακαλώ πολύ επειδή είμαι καινούργιος στο χώρο του android μέσω kies πως μπορώ να κατέβασε την γερμανική version? χωρίς root όπως αναφέρθηκε πιο πάνω. Ευχαριστώ Γιάννης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περιμενω πως και πως JB για το αντβανσακι μου αλλα δεν θελω να μπω στη διαδικασια να βαλω καποια αλλη δηλαδη αλλης χωρας γιατι παντου βλεπω ολο και καποιο προβληματακι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περιμενω πως και πως JB για το αντβανσακι μου αλλα δεν θελω να μπω στη διαδικασια να βαλω καποια αλλη δηλαδη αλλης χωρας γιατι παντου βλεπω ολο και καποιο προβληματακι!

Για ποιο λόγο να υπάρχει πρόβλημα αν βάλεις επίσημη ρομ άλλης χώρας; αν έρθει εδώ κάποιος ξένος με το δικό του κινητό ή πας εσύ στη χώρα του με το δικό σου δε θα δουλεύουν;

Ή νομίζεις ότι υπάρχουν διαφορές στις συσκευές;

 

Απλά η Samsung μαλακιζεται με τις 700 εκδόσεις που έχει για κάθε χώρα

 

Εδώ μέχρι και στα nexus έκανε τις ίδιες καραγκιοζιες , αλλά είχε τουλάχιστον για όλη τη δυτική Ευρώπη μια Rom, δε το πήγαινε ανά χώρα (την οποία φυσικά αναβαθμίζει με αδικαιολόγητη καθυστέρηση για αυτό όλοι βάζουμε ρομ Αμερικής από Google απευθείας)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυο οδηγοί για JB και Root στα Advance. Link.png Site: http://www.insomnia.gr/topic/485630-sony-xperia-p-ή-samsung-galaxy-s3-mini/?p=52348582">Εδω.

Και στα video στο YouTube θα βρείτε και τα links για τα αρχεία που θα χρειαστείτε. Απλά και γρήγορα. Εγώ έβαλα την Σέρβικη και μου έβγαλε απευθείας εγκατάσταση και σετάρισμα στα Ελληνικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...