Προς το περιεχόμενο

Το Viber περνάει πλέον στο Desktop των Windows και OS X


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Koτ, κοτ, κοτ βρε!

Χωριο δεν εχεις να ακουσεις πως κανουν οι κότες;

Φυσικά κι έχω, ένα κατσικοχώρι στη μέση του πουθενά. Στο χωριό μου που πουλ, πουλ, πουλ κάνουν οι αλανιάρες κότε. Κι εγώ θέλω να είμαι κότα αυτής της κατηγορίας.

 

πες μου έναν που δεν έχει απεριόριστες αστικές-υπεραστικές κλήσεις από το σταθερό του

Πάλι την πέταξες. Στο σταθερό, ναι. Αλλά δε μιλάμε για σταθερά. Να σκέφτεσαι λίγο πριν postάρεις. Βοηθάει να μη γίνεσαι κουραστικός και ρεζίλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ο ανταγωνισμός είναι καλό πράγμα. Ιδίως τώρα που προγράμματα σαν το SKYPE πέρασαν στα χέρια των μεγάλων (μέχρι φυσικά να αγοράσουν και το VIBER).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρουμε πολύ καλά και φαίνεται από την επιλογή μας απλά δεν το αναλύσαμε,δεν είχαμε λόγο άλλωστε,όπως και τα διαφημιστικά του skype ..

Τεσπα η ένσταση ήταν για τον χαρακτηρισμό,φυσικά και ο καθένας μπορεί να εγκαταστήσει αυτό που τον ευχαριστεί..

 

 

Λειτουργεί κανονικά το δοκίμασα πριν λίγο .. ξανατσεκαρε μην έγινε κάποιο λάθος.

 

@Nikos τα ίδια έξοδα έχεις το πρώτο εξάμηνο λειτουργίας με το τέταρτο ?

 

ελα ηθελε και το 0049 ενω μπροστα ειχε ειδη την σημαια με το +49..εδω πρεπει να βγαζεις και το 0 αν βαζεις κωδικο χωρας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια συγκρινεται δυο διαφορετικα προγραμματα που εξυπηρετουν αλλες υπηρεσιες το καθενα. το μεν skype ολοι το εχουνε για να κανουν κληση και βιντεοκληση στον αλλον και μαλιστα με ασυγκριτη ποιοτητκ κλησης με αλλα προγραμματα, ενω το viber ειναι για να κανεις κληση στο κινητο του αλλου ο οποιος αλλος ομως πρεπει να εχει viber και να ναι συνδεδεμενος στο ιντερνετ τρεχα γυρευε αμα ειναι να μπεις στο σπιτι σου απο κινητο να μιλησεις με viber μπαινεις pc και μιλας skype γιατι να σπασεις δικτυο εκτος σπιτιου λιγο δυσκολο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 αμα ειναι να μπεις στο σπιτι σου απο κινητο να μιλησεις με viber μπαινεις pc και μιλας skype γιατι να σπασεις δικτυο εκτος σπιτιου λιγο δυσκολο

Βέβαια, μια χαρά μιλάς με το viber από το δρόμο αν έχεις 3G (που στην πρωτεύουσα τουλάχιστον ελάχιστα είναι τα σημεία χωρίς 3G) και μάλιστα χωρίς εγγραφές και λογαριασμούς και pc. Αλλά όχι, skype rulz γιατί... because f@ck you, thats why!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το viber έχει 2 θετικά που δεν έχει το skype. Κάνεις εγγραφή με το νούμερο του κινητού κι όχι με username άρα κατευθείαν από τις επαφές που έχεις στο κινητό σου βρίσκει ποιές έχουν viber και τις προσθέτει στη λίστα επαφών σου και δεν χρειάζεται να τους προσθέσεις εσύ. Κι επίσης είναι πάντα ενεργοποιημένο και απλά κάνεις την κλήση που θες ή στέλνεις το μήνυμα που θες και πάει. Δεν χρειάζεται να πεις στον άλλον να κάνει login στο skype πχ για να του μιλήσεις. Αυτά το κάνουν να έχει σαφές προβάδισμα σαν εφαρμογή στα κινητά.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο που με ενοχλεί είναι ότι μου στέλνουν stickers και δεν τα εμφανίζει απο τον υπολογιστή πρέπει να κατεβάσω κάτι επιπλέον?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω, εγω που εχω μια συσκευη παλια εστω οτι θελω να ενεργοποιησω το viber για το Pc. Πως θα παρει τα τηλεφωνα που εχουν viber? Αν στειλω μηνυμα σε καποιο τηλεφωνο και προφανως μου απαντησει το βλεπω στο pc σωστά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κακο ειναι ανα στειλει καποιος ενα μηνυμα σου ερχεται και στο κινητο και στο pc επρεπε αν εχεις το προγραμμα του pc ανοιχτο να μην ερχεται στο smartphone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κακο ειναι ανα στειλει καποιος ενα μηνυμα σου ερχεται και στο κινητο και στο pc επρεπε αν εχεις το προγραμμα του pc ανοιχτο να μην ερχεται στο smartphone

Εεεε πολλά θες και εσύ!!!

Κλείνε το wifi όταν εισαι στο pc..!!Το θες το wifi ανοιχτό όταν είσαι στον υπολογιστη???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κακο ειναι ανα στειλει καποιος ενα μηνυμα σου ερχεται και στο κινητο και στο pc επρεπε αν εχεις το προγραμμα του pc ανοιχτο να μην ερχεται στο smartphone

 

Εμενα οταν ερχονται τα μηνυματα στο pc δεν μου ερχεται ειδοποιηση στο κινητο, αλλα αν το ανοιξω τα εχει στο ιστορικο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...