Προς το περιεχόμενο

Το επόμενο Xbox θα είναι «ανεκτικό» στην παρουσία σύνδεσης Intenet


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

  • Super Moderators

άρα γιατί να αναρωτιόμαστε για την ελευθερία λόγου? δεν απαγόρεψε κάποιος κάτι, απλά γκρινιάζει με την γκρίνια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί βλέπω μερικοί «ενοχλούνται» :P  και αρχίζουν τις αερολογίες και τα άνευ επιχειρημάτων υπονοούμενα. Μετοχές έχετε μερικοί ή μήπως το ότι σας προσφέρει (με το αζημίωτο βεβαίως βεβαίως) κάποιος μερικές ώρες διασκέδασης έχετε κάποια υποχρεώση να τον υπερασπίζεστε σε κάθε ευκαιρία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

sorry αλλά δεν νομίζω να πήρε το μάτι μου κάποιον που υπερασπίστηκε την επιλογή του always online...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

αν είδες κάποιο post σε αυτό το topic linkαρε το και για μας της μειωμένης αντίληψης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι διαβάσαμε τα προηγούμενα post οπότε είναι περιττό. Ο καθένας έχει την δική του αντίληψη όπως είπα. Και φυσικά με αυτό δεν εννοούσα μειωμένη ή αυξημένη... Εννούσα πολύ απλά άλλη ο ένας άλλη ο άλλος.

 

Έχεις το δικαίωμα να πιστεύεις ό,τι κρίνεις εσύ σωστό κι εγώ ό,τι είχα να πω επί του θέματος το είπα ήδη οπότε αν έχεις επί του θέματος να πεις κάτι καλώς αλλιώς δεν έχει κάποιο νόημα να το συνεχίσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

να ελπίζω τουλάχιστον για ένα "my bad" εφόσον τελικά δεν απαιτεί always on? :P

 

όπως ασφαλώς κι ένα κράξιμο εκ μέρους μου εφόσον απαιτεί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να ελπίζεις για όποιο πράγμα επιθυμείς φίλε μου.

 

Προσωπικά ξεκαθάρισα ότι αναφερόμουν στη λογική του cloud και στο μόνιμα online και με βάση το σενάριο που ανέφερε το άρθρο. Ήταν αυτονόητο από το πρώτο μου post για κάποιον που είχε διαβάσει το άρθρο. Δεν βρίσκω κανένα bad λοιπόν. Το εξήγησα και σε προηγούμενο post.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...