Προς το περιεχόμενο

σχετικα με τελος ενεργοποιησης wind mobile internet


iwannart

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα πριν μια βδομαδα εκανα ενα συμβολαιο στη wind για ιντερνετ με στικακι που ειναι στα 25 ευρω 30 giga αλλα τελικα εδω που ειμαι δε πιανει καθολου σημα τι να λεμε παω να ανοιξω μια σελιδα και αργει παρα πολυ δε το συζητω να δω τιποτα στοπ youtube. Σημερα θα παω να το κοψω και δε ξερω ποσο θα πληρωσω. το χρησιμοποιω απο το Σαββατο 4 Μαιου που το ενεργοποιησα μεχρι και σημερα δηλαδη 4 μερες συνολο. Ξερει κανεις τι πληρωνω? Η κοπελα μου χε πει νομιζω ενα μηνα ολοκληρο συν οτι εχω καψει? Κατι τετοιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Καλημερα πριν μια βδομαδα εκανα ενα συμβολαιο στη wind για ιντερνετ με στικακι που ειναι στα 25 ευρω 30 giga αλλα τελικα εδω που ειμαι δε πιανει καθολου σημα τι να λεμε παω να ανοιξω μια σελιδα και αργει παρα πολυ δε το συζητω να δω τιποτα στοπ youtube. Σημερα θα παω να το κοψω και δε ξερω ποσο θα πληρωσω. το χρησιμοποιω απο το Σαββατο 4 Μαιου που το ενεργοποιησα μεχρι και σημερα δηλαδη 4 μερες συνολο. Ξερει κανεις τι πληρωνω? Η κοπελα μου χε πει νομιζω ενα μηνα ολοκληρο συν οτι εχω καψει? Κατι τετοιο</p>

 

Δεν πληρώνεις φράγκο.

Αν σου πουν το αντίθετο, σύρε τους μια καταγγελία και όλα ΟΚ.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι δεν θα σου ζητήσουν να πληρώσεις. Είναι αρκετά λογικοί στη Wind. Αν δεν βγάλεις άκρη στο κατάστημα από όπου το πήρες (είναι franchise), πάρε τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση πελατών και θα βγάλεις άκρη σίγουρα. Αλήθεια, που είσαι και δεν πιάνει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...