Προς το περιεχόμενο

The Forest


Galis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 147
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ε τι να το κάνω;

Το χω δει που λέει single player..έλεγα μήπως ξέρατε αν θα μπει online..

single player τι να το κάνω..

Στην σελιδα τους γραφει οτι θελουν να βαλουν co-op.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε τι να το κάνω;

Το χω δει που λέει single player..έλεγα μήπως ξέρατε αν θα μπει online..

single player τι να το κάνω..

 

Multiplayer - we find the idea of co-op play in this world really exciting and hope to implement a form of co-op into the experience.

 

 

Τέσσερα άτομα είναι το dev team και ίσως αυτό να είναι πρόβλημα για το ποσο καιρό θα πάρει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Multiplayer - we find the idea of co-op play in this world really exciting and hope to implement a form of co-op into the experience.

 

 

Τέσσερα άτομα είναι το dev team και ίσως αυτό να είναι πρόβλημα για το ποσο καιρό θα πάρει.

 

Στην σελιδα τους γραφει οτι θελουν να βαλουν co-op.

 

τουλάχιστον το έχουν σαν ιδέα..Γιατί μόνος εντάξει,είναι βαρετό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι, επειδή τόσες δεκαετίες gaming χωρίς internet και multiplayer ήταν βαρετές.

 

NOT.

ας διαβάζουμε λίγο καλύτερα πριν πάμε να την πούμε στον άλλον..

open world  survival το θέλω με άλλους..Για μένα ναι είναι βαρετό,να παίζω σε μεγάλο χάρτη και να έχω αντιπάλους/συμπαίκτες το ΑΙ μόνο..

Τώρα αν είχες βρει και έπαιζες εσύ πριν 10ετίες open world survival games..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καθένας τι γουστάρει, προσωπικά δεν θέλω multi, co-op is more than enough και πάλι single player θα προτιμήσω, είπαμε είναι horror, δεν κολλάει το online σε τέτοιο genre, στην τελική υπάρχει το Rust άμα θες, και βλέπεις τι γίνετε εκεί, το 90% είναι douchebags, so no thanx.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καθένας τι γουστάρει, προσωπικά δεν θέλω multi, co-op is more than enough και πάλι single player θα προτιμήσω, είπαμε είναι horror, δεν κολλάει το online σε τέτοιο genre, στην τελική υπάρχει το Rust άμα θες, και βλέπεις τι γίνετε εκεί, το 90% είναι douchebags, so no thanx.

μπλιαχ..δεν  μου αρέσει αυτό το παιχνίδι..

 

έστω coop μια χαρά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sure apla co-op den pezeis survival horror fps, παίζεις survival fps. Ο μονος λόγος που το παίζω είναι επειδή μπορείς να fight back αλλιώς δεν θα το έπαιζα καθόλου ή άμα το έπαιζα θα ήταν co-op. Το συγκεκριμένο είναι περισσότερο creepy παρα scary. Πάντως είμαι πολύ περίεργος να δω που θα πάει το AI γιατί μέχρι στιγμής είναι πολύ ενδιαφέρον, σαν τους Librarians :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...