Προς το περιεχόμενο

samsung ue40"f6400


murcielago580

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σωστος ετσι θα κανω αυριο πρωι κιολας ωστε να μπορω να τους βρω και στο τηλ να ειμαι ησυχος..επειδη η τηλεοραση παει για δωρο στον αδελφο μου ελπιζω να ευχαριστηθει gaming και ταινιες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εισαι σιγουρος γιαυτο που λες?εννοω για την διπλη αγορα και να επικοινωνησεις μαζι τους?

 

Ειναι ελλεεινοι,οτι ναναι κανουν στο σαιτ,οτι θελουν βαζουν,λενε για προσφορες που δεν ισχυουν τις βγαζουν βαζουν καινουριες...

 

Οσο για το γιατι δεν την πηρα μολις την ειδα η 6400 40" στο καταστημα την ειχαν 784...τρελο!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις μιλησα μαζι τους και αυτοι εκει μεσα κοινως ασχολουνται με ενδοπαλαμικη παλινδρομηση..

δεν εχει δωρο η συγκεκριμμενη τηλεοραση και δεν εμφανιζεται η εξυπνη αγορα γιατι λεει εξαντληθηκαν...και του εξηγω οτι χθες προσπαθουσαμε ολη μερα να βαλουμε την τηλεοραση παραγγελια αλλα την ειχαν κατεβασει απο τη σελιδα, και οταν την εβαλαν επιτελους στη σελιδα τους δεν ειχαμε επιλογη για ''εξυπνη αγορα'' και το δωρο παρα μονο εαν το αγοραζες..ηθελα να ηξερα τι σοι προσφορα ηταν αυτη...εκτος και αν εκαναν τοση διαφημιση για να δωσουν 100 κομματια πανελαδικα γιατι για παραπανω δεν τους κοβω



Παντως αν υπαρχει κανενας gamer θα ηθελα τη γνωμη του γιατι μεχρι το βραδυ η το αργοτερο Δευτερα πρωι θα εχω παρει καποια απο τις παρακατω οπωσδηποτε στον μικρο.

 

http://www.kotsovolos.gr/site/sound-vision/televisions/led-lcd/110517-samsung-ue40eh6030

 

http://www.kotsovolos.gr/site/sound-vision/televisions/led-lcd/116785-samsung-ue40f6100

 

 

http://www.kotsovolos.gr/site/sound-vision/televisions/led-lcd/112590-lg-42lm640s

 

η χρηση θα ειναι κυριως games (ελπιζω οχι πολυ γιατι εχει εξεταστικη και θα το σκισω) και λιγοτερο ταινιες..καθε συμβουλη δεκτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς η όλη κίνηση (προσφορά) έγινε με περιορισμένα κομμάτια για διαφημιστικούς λόγους.

Όποιος πρόλαβε, πρόλαβε δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον παιδια,μολις μιλησα μαζι τους συγκεκριμενα με τον κ.Σαλιμο,εξυπηρετικοτατος,και εκανα την παραγγελια μου.πηρα τελικα την samsung 40"6400 στα 692 ευρω μαζι με το home cinema που εχει κωδικο 121994.Παραδοση στο χωρο μου.κανεις την παραγγελια σκετης της τηλεορασης γτ εχει καποιο λαθος στο σαιτ και παιρνεις τηλεφωνο,τους λες τον κωδικο παραγγελιας και ετσι σου βαζουν μεαα στην παραγγελια και το home cinema.Αν θες επιλεγεις μεσω τηλ να παραλαβεις την τηλεοραση και να περιμενεις λιγο το home cinema γιατι εχει εξαντληθει και δεν ειναι ετοιμοπαραδοτο η να τα παραλαβεις και τα 2 οταν γινει διαθεσιμο,μου ειπαν σε 10 μερες περιπου.Οποτε ολα καλα,υστερα απο 2 ολοκληρες μερες ταλαιπωριας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω φιλε μου ζαλιστηκα 2 μερες οπως και εσυ..τελικα πηρα του μικρου την 6100 με το δωρο που δινει και αν θελει μου ειπαν οτι μπορει να δει 3d ταινιες και απο το ps3 , παραλαμβανω τριτη οποτε ολα καλα..παντως ο κωτσο πρεπει λιγο να το δει το θεμα ειδικα με την ιστοσελιδα του γιατι κανουν οτι να'ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως πολυ κακο για το τπτ.και αν λες για την ιστοσελιδα τους μην νομιζεις οτι και απο κοντα ειναι σωστοι,την πεμπτη σε καταστημα ημουν 1 ωρα και δεν εβγαλα τελικα ακρη.γενικα πρεπει να το δουν το θεμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μολις μου φερανε την τηλεοραση,ειναι απλα εκπληκτικη!!!!
Εχω ενα προβλημα ομως,εχω συνδεσει τον εξωτερικο σκληρο μου,αναγνωριζει τα παντα,ταινιες,φωτογραφιες,μουσικη αλλα στις ταινιες δεν αναγνωριζει τους εξωτερικους υποτιτλους.Τους εχω στον ιδιο φακελο με την ταινια,εχουν το ιδιο ονομα ακριβως αλλα ουτε μου τους εμφανιζει οταν ανοιξω τον φακελο της καθε ταινιας και ουτε μπορω να τους επιλεξω....Κανω κατι λαθος???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τελικα το βρηκα,ειχα κανει εγω καποιο λαθος...Μια αλλη ερωτηση,σε μια ταινια που εχει πανω κατω μαυρες μπαρες,πως μπορω να κανω παραμορφωση οπως πχ στον bsplayer στον υπολογιστη ετσι ωστε να παιζει σε ολη την οθονη?γινεται κατι τετοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι εχω συνιθισει,ειναι λιγο ενοχλητικες....μια ταινια ομως η οποια ειναι 1080p δλδ 1920×1080 δεν θα επρεπε να ειναι πληρη οθονη σε αυτη την τηλεοραση?γτ να εχεις πανω κατω μπαρες?προφανως δεν ειναι 1080 αλλα μικροτερης αναλυσης καθετα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ υπάρχει αντίστοιχη συζήτηση και υπάρχει και επεξήγηση στα φορματ των ταινιών.

http://www.insomnia.gr/topic/435760-%CE%BC%CE%B1%CF%85%CF%81%CE%B5%CF%82-%CE%BC%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%B5%CF%82-%CF%83%CE%B5-%CF%84%CE%B1%CE%B9%CE%BD%CE%B9%CE%B5%CF%82/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως κανουμε απεγκατασταση εφαρμογων στην τηλεοραση?

 

και κατι ακομα ! ενα παιχνδι μπροω να το παιζω μεσω κινητου και να το βλεπω στην τηλεοραση και να χρησιμοποιω δηλαδη το κινητο μονο  για χειρηστηριο!

 

και κατι ακομα πως βαζουμε τα καναλια σε οποιον αριθμο θελουμε εμεις? π.χ το μεγκα μου το εχει στο 12 και θελω να το βαλω στο 5 πως γινεται ?

 

ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...