Προς το περιεχόμενο

Nikon AF-S 35mm f/1.8G 122 ευρώ απο Amazon.co.uk


nickelodeon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

+1 teodor_ch

 

Εγώ δεν έχω πρόβλημα με τις σωστές πολυεθνικές, με την αδικία έχω πρόβλημα. Πιστεύω πως κατάλαβαν ότι ήταν λάθος ο τρόπος με τον οποίο διαχειρίστηκαν το όλο θεμα και ως ένδειξη καλης θέλησης έδωσαν κουπόνια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

1o μου ποστ στο θεμα... δεν ασχοληθηκα μεχρι εκει γιατι δε με ενδιεφερε ο φακος.

Παιδια οσοι ειχατε παραγγειλει δοκιμαστε με κανενα chat ή email να ζητησετε να σας πιστωσουν την διαφορά στο λογαριασμο σας στο αμαζον (οχι δηλ. σε 'μετρητα', αυτο θα εμφανιζεται ας πουμε οταν πατε προς πληρωμη του αντικειμενου που εχετε στο καλαθι σας) ωστε να παραγγειλετε με την νεα τιμη μειον την διαφορα.

Δηλαδη απο αυτα που βλεπω να γραφετε, ακριβως αυτο που εγινε τελικα...!

 

Απαράδεκτο το αμαζον όπως έχω ήδη πεί κατα τη γνώμη μου μέχρι πριν λίγο.
 
Μετά απο επικοινωνία που είχαμε τότε είχα κάνει και παράπονο.
 
Σήμερα μου έδωσαν gift certificate 51 λίρες για την αγορά ΤΟΥ ΙΔΙΟΥ φακού και μόνο.
 
Μπράβο τους λοιπόν απο εμένα.
 ...
Το ζουμί?
Πολύ καλή εντύπωση απο το αμαζον και μία πικρία απο το insomnia.gr.
 

Ξεκινας ενα ποστ επαναλαμβανοντας την λεξη "απαραδεκτο" (εγω μεχρι να τελειωσω την αναγνωση πιστευα οτι ακομα και τωρα το θεωρεις απαραδεκτο)...

Τελος παντων επειδη 'θιγεις' την κοινοτητα, και για να μην παρεξηγουμαι δεν απανταω ως εκπροσωπος της αλλά ως giorginho που εγραψα κατι παραπανω πιστευω πολυ χρησιμο και εκ του αποτελεσματος, μπορεις να μας διαφωτισεις ως προς το γιατι πικραθηκες απο το φορουμ;

Γιατι αν πεις οτι θα εκανες απο μονος σου αιτηματα για πιστωση διαφορας κλπ και απλα ηρθες πριν δεις την εκβαση να κραξεις τοτε δικαιωνεις οσους σου ελεγαν οτι τρολλαρες, αν απο την αλλη δεν το ηξερες οτι γινοταν και σου προσφεραμε την γνωση (εγω οπως βλεπεις εν προκειμενω) τοτε μπορει να ειχες δικιο που εκραζες το αμαζον αρχικα, τωρα ομως γιατι να παραπονιεσαι (τουλαχιστον δημοσια, αν και εφοσον η 'πικρια' σου αφορα συγκεκριμενο μελος?) για το insomnia σε σχεση με αυτο το θεμα;

 

Εγω λοιπον και παλι προσωπικα (και οχι ως εκπροσωπος κανενος) τωρα για 1η φορα και φυσικα εκ των υστερων και γνωριζοντας την εκβαση της υποθεσης (για την οποια οπως ειδες ειχα μια καλη 'διαισθηση' απο την αρχη, αλλωστε κατι παρομοιο εχει γινει και σε δικες μου αγορες γι αυτο και το εγραψα προφανως!) σε καλω να αναθεωρησεις πραγματικα και την γενικη και αρνητικη αποψη που ειχες για το αμαζον (γιατι απλα ειχες αδικο) και φυσικα πολυ περισσοτερο αυτη για το insomnia για το συγκεκριμενο θεμα (γιατι εδω συνεχιζεις να εισαι πολυ πιο αδικος).

Γιατι αν ειναι να παροπονιομαστε κιολας, πολυ απλα την επομενη φορα που θα ειναι ο πχ theodor2 στη θεση σου εγω ΔΕΝ θα μπω στον κοπο να ενημερωσω για το τι μπορει να κανει και να βγει κερδισμενος, θα τον αφησω απλα να κραζει και το αμαζον (αφου κραζει που κραζει "εμενα")...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...