Προς το περιεχόμενο

H Sony ανακοινώνει το αδιάβροχο Xperia ZR


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ε ναι για λόγους προστασίας καθαρά και για να κρατήσει πολύ περισσότερο το κινητό. Αν διαβάσατε το original αρθρο, θα διαβάσετε ότι έχει την μεγαλύτερη πιστοποίηση που υπάρχει αυτή την στιγμή σε κινητό.. αυτό τα λέει όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποβρύχια φωτογράφιση; Η ίδια η διαφήμιση προσβάλλει το προϊόν, εκτός και αν μιλάμε μιλάμε για τον τρόπο που βρήκαν να το παρουσιάσουν κάνα δυο ψευτοσυντάκες ξένων sites. <br><br>

Το αδιάβροχο λύνει το συχνότερο πρόβλημα καταστροφής του κινητού, την υγρασία. Από κει και πέρα ας βρει ο καθένας πως θα αξιοποιήσει καλύτερα τη δυνατότητα. Το ότι προσφέρει κορυφαία specs σε όσους θέλουν μικρότερη οθόνη από 5" δε βλέπω να το σχολιάζει κανείς...

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι προσφέρει κορυφαία specs σε όσους θέλουν μικρότερη οθόνη από 5" δε βλέπω να το σχολιάζει κανείς...

Οι εξωτερικές του διαστάσεις ωστόσο διαφοροποιούνται το πολύ κατά 0.5 cm στο ύψος από τα S3/S4, HTC One, κτλ. Ας δούμε την τιμή γιατί αν πλησιάζει στις τιμές των κορυφαίων, δύσκολα θα ξεχωρίσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η καλυτερη λυση για τους πιτσιρικαδες...δεν θα αποχωριζονται το facebook ουτε στην μπανιερα πια...

 

check in "μπανιερα στο σπιτι" lol

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο λογος για το θαλλασινο νερο ειναι οτι το αλατι καταστρεφειι τα παντα οποτε αν καποιος δεν το ξεπλυνει μετα μπορει να καταστραφει  η μονωση.το ιδιο ισχυει και για τα Housing στις φωτογραφικες μηχανες.ειχα Housing για -60 μετρα που και εκει σου ελεγε οτι οταν βγεις θα το ξεπλυνεις με κανονικο νερο.η μεγαλυτερη πιστοποιηση ειναι το ip86.μετα απλα ξεκινας και γραφεις ποσα -μετρα αντεχει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα χάθηκε να το είχε και το w810 μου πριν 7 χρόνια που έκανε κατάδυση στην ρόδο :P

πάντως πολύ καλό να αντέχει και κάτω απο το νερό,και έτσι ψύχεται κιόλας και δεν ζεσταίνεται με την πολύ χρήση :D

πάντως έτσι που το είδα να βρέχεται με έπιασε η καρδιά μου!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιο χαλια οθονη δεν εχω ξαναδει...κριμα στην sony ας αφησει το αδιαβροχο κ να πιασει να δει λιγο την οθονη της

συμφωνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εχουν λιγο παραξυλωσει με τα κινητα και ειδικα με τις τιμες τους.νομιζω οτι ο κοσμος πρεπει να γυρισει την πλατη σε οτιδηποτε στοιχειζει πανω απο 200 ευρω

οσο για το feature αδιαβροχο κινητο με αφηνει αδιαφορο...ενα ηταν το απολυτο feature στα κινητα sony που εχα μεχρι τωρα

φακος στο w800 ανεβενες σκαλες,μπορουσες να βρεις την κλειδαρια στην πορτα εδινε φως οταν κοβοταν το ρευμα ενοιωθες μια σιγουρια ρε παιδακι μου στην ερημια με την κοπελα σου οτι υπαρχει φως

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Πολυ καλό ledaki για φακό είχε και το xperia x10 mini pro που είχα. εκανε την νυχτα μέρα. και εγώ πιστεύω βασικά ότι η τιμή του θα είναι νορμαλ. κάπου 400 το περιμένω να κάνει όταν βγει. η σονυ γενικά στις τιμολογησεις της πλεον ειναι αρκετά καλή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...