Προς το περιεχόμενο

Κινητο στα 300 ευρω


nikolakakis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα παιδες,

θα ηθελα οσοι ασχολειστε να μου προτεινετε το καλυτερο κινητο κατα τη γνωμη σας με τιμη γυρω στα 300.

Οποια βοηθεια αποδεκτη..ευχαριστω πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απο θεμα service ειναι σωστοι και γρηγοροι, απο αναβαθμιση λειτουργικου android μαυρα χάλια.Αν και κανει προσπαθειες τωρα τελευταια, το συγκεκριμενο πηρε την 4.1.2 jelly bean.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδες,

θα ηθελα οσοι ασχολειστε να μου προτεινετε το καλυτερο κινητο κατα τη γνωμη σας με τιμη γυρω στα 300.

Οποια βοηθεια αποδεκτη..ευχαριστω πολυ.

Επειδη ρωτησες για το καλυτερο τηλεφωνο...βαλε αλλα 50 ευρω κ παρε το s3....!!σ'αυτην την τιμη ειναι δωρο..!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταρχην θα επρεπε να δωσω καποιες προτιμησεις..θα προτιμουσα λοιπον καποιο κινητο με λειτουργικο android μιας και το θεωρω πιο ευχρηστο..δευτερον ειμαι της αποψης μακρια απο lg..δεν εχω και τις καλυτερες αμπειριες απο αυτους..και τριτον μιας και ειπες για το s3 νομιζω πως ειναι η καλυτερη προταση που εχω μεχρι στιγμης απλα ελεγα να μην υπερβω τα 3 κατοσταρικα..αν δεν βρω κατι αλλο να εισαι σιγουρος οτι αυτο θα παρω..:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτείνω το νέο xperia L να βάλεις και 100 ευρώ τσέπη καθώς έχει γύρω στα 200 ευρώ και στην κατηγορία του είναι το καλύτερο με ανάλυση οθόνης 480Χ854 και έχει πολύ καλές φωτογραφίες ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν και χρονια υποστηρικτης της SE πλεον δεν μπορω ουτε να τα βλεπω τα sony εκτος βεβαια μερικων ακριβουτσικων μοντελων.Γνωμη μου ειναι αν δεν εχεις θεμα με τα 50€ χτυπα S3 αλλιως και το 4x μια χαρα ειναι μην κολλας στην εταιρια.Τα ακριβα μοντελα τους οπως και το 4x καποτε ειναι μια χαρα

Επεξ/σία από kataramenos32
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιο απο τα δυο προαναφερθεντα ειναι καλυτερο..το s3 ή το 4x?



ποιο απο τα δυο προαναφερθεντα ειναι καλυτερο..το s3 ή το 4x?

το βρηκα το 50ευρο οποτε αν μπορειτε προτεινετε μου πιο μαγαζι απο τα παρακατω ειναι αξιοπιστο για να το παραγγειλω. http://www.skroutz.gr/s/1828505/Samsung-Galaxy-S-III-I9300-16GB.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιο απο τα δυο προαναφερθεντα ειναι καλυτερο..το s3 ή το 4x?

 

ποιο απο τα δυο προαναφερθεντα ειναι καλυτερο..το s3 ή το 4x?

το βρηκα το 50ευρο οποτε αν μπορειτε προτεινετε μου πιο μαγαζι απο τα παρακατω ειναι αξιοπιστο για να το παραγγειλω. http://www.skroutz.gr/s/1828505/Samsung-Galaxy-S-III-I9300-16GB.html
Γιατί δεν κοιτάς και στα μεταχειρισμένα; Υπάρχουν πλέον πολύ καλές ευκαιρίες για άψογα κινητά με εγγύηση και extras.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...