Προς το περιεχόμενο

Μέχρι πόσα μαθήματα έχετε φτάσει να χρωστάτε;


arsenal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 77
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

χωσταγα και εγω μια ενοτητα αλλα ηταν μαθηματικα. Επισης, πως μπορει καποιος να ειναι στο ιδιο πραγμα τοσο καιρο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλασικά φοιτητική ζωή πρώτο και δευτερο έτος οπότε χρωσταγα γυρω στα 24 σύνολο.

Στο τρίτο αποφάσισα να βγαινω και να δουλεύω λιγότερο οποτε τελείωσα με ένα 6μηνο καθυστέρηση.

(α ρε φοιτητική ζωάρα. Ακόμα και η δουλειά απόλαυση ήταν τότε :-) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εχω ενα γνωστο που μετα απο 10-11 χρονια στο μαθηματικο, αυτη τη στιγμη στην αγγλια κανει διδακτορικο και πεταει ατακες σε αλλους φιλους μας που εχουν βγαλει ΕΜΠ , πληροφορικες .. 

 

"αυτα που κανω εγω , δε θα τα κανεις ποτε στη ζωη σου" 

(τη ψωνισε τελειως, αλλα εκει με τα λεφτα του μπορεσε να γινει κατι ενω στην ελλαδα θα ηταν κουβας.. ) 

 

οπως ειπα υπαρχουν περιπτωσεις και περιπτωσεις..

 

συγνωμη αλλα προχθες ημουν σε μια παρεα με αποφοιτους ΕΜΠ και οταν εκανα την ερωτηση τι πτυχιακη ειχες ακουγα του κοσμου τις μαλακιες. πραματα που στα πανεπιστημεια του εξωτερικου δεν ακουγονται ουτε για πλακιτσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνωμη αλλα προχθες ημουν σε μια παρεα με αποφοιτους ΕΜΠ και οταν εκανα την ερωτηση τι πτυχιακη ειχες ακουγα του κοσμου τις μαλακιες. πραματα που στα πανεπιστημεια του εξωτερικου δεν ακουγονται ουτε για πλακιτσα

φτιαξε μας το κεφι.

 

 

εγω αν θυμαμαι καλα 4-5 ειναι το max που εχω παει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν εφτασα στο 4ο 14 μαθηματα, αυτο που με ξεσκισε ηταν οι πουτανες οι αλυσιδες και εμεις στην ηλεκτρολογια ειχαμε πολλες παρα πολλες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όσοι είχαν 5 μαθήματα ή κανένα πραγματικά μπράβο τους. Οι υπόλοιποι πολύ κωλοβάρεμα...

 

Κλασσικά εγώ μπήκα 4ο έτος και χρώσταγα 20 + 5 του νέου χειμερινού εξαμήνου = 25.... Και μόνο που το σκέφτομαι σήμερα γελάω. Στρώθηκα άμεσα όμως και τέλειωσα 1,5 χρόνο αργότερα. Ακόμα και καλοκαίρι είχα καταντήσει να διαβάζω για να κάνω το 5/5 το σεπτέμβρη... Πάντως παιδιά με πρόγραμμα και επιμονή όλα γίνονται.

 

Φϊλος μου στο 5ο έτος είχε 34.... σημερα 8ο έτος έχει καμια 10αρια χωρίς πολυ πίεση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελληνική παιδεία ρε φίλε , ο άλλος χρώσταγε 38 μαθήματα , και εμείς στην Αγγλία αν χρωστάγαμε ένα , χάναμε ολόκληρη χρονιά....!!

 

Με αλλου ειδους εξετασεις υλη διδασκαλια κλπ ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...