Προς το περιεχόμενο

Έκθεση Φωτογραφιών Gaming Rooms/Συλλογών


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

DSC02334_zps441fbdaa.jpg

 

Λοιπουν ακομα πολλα πραγματα που πρεπει να κατεβασω απο το παταρι (3DO, Jaguar, Neo Geo AES, διαφορα games), πρεπει να μπει ενας scanline generator μεταξυ τηλεορασης και παλιων κονσολων γιατι τα SNES και megadrive ειναι πλεον απαλευτα στην 50αρα.

 

Ωραίος χώρος φίλε! Και οι φιγούρες πανέμορφες. Θέλω να μου δώσεις το wallpaper του PC σου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 963
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

DSC02334_zps441fbdaa.jpg

 

Λοιπουν ακομα πολλα πραγματα που πρεπει να κατεβασω απο το παταρι (3DO, Jaguar, Neo Geo AES, διαφορα games), πρεπει να μπει ενας scanline generator μεταξυ τηλεορασης και παλιων κονσολων γιατι τα SNES και megadrive ειναι πλεον απαλευτα στην 50αρα.

Νταξει, απλα πανεμορφος ο χορος σου φιλε μου.Μαρεσει παρα πολυ το ολο σκηνικο (σε ενα επιπλο ολες οι κονσολες σε συνδυασμο με μια ταιραστια τηλεοραση).

Να χερεσε τα πραγματα σου φιλε μου και καλο gaming. :D

 

EDIT:Προσωπικη μου αποψη την ταμπλετα του wii u κατευασε την απο εκει που την εχεις μην εχεις κανα ατυχημα αθελα σου, καλυτερα να την εβαζες καπου εκει διπλα στην tv...τοσο χορο εχεις.

Επεξ/σία από kjtzemis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαίνεται ότι μικρός ήσουν Nintendo boy και αλλαξοπίστησες στην πορεία! :devil: :-D :-D

 

Μπα!To gameboy μου το έφερε θεία μου απο Αμερικα,η μονη κονσολα που εχω και δεν ειναι playstation δεν την αγορασα καν εγω.Ειμαι πολυ αρpωστος γιατρε μου? :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mετα απο τις τελευταίες μου αγορές(ps3+monitor) :devil:

p1010308ku.jpg

 

 

Δεν ειμαι playstation fanboy,εχω και nintendo :-D

p1010306b.jpg

Ωραια πραγματα και τακτοποιημενα.

Και εγω τα ιδια ηχεια εχω, πολυ καλα ειναι.

Καπως ομως το μπασο μαζι με το ps3 ταχεις πολυ στρυμογμενα εκει μεσα, περνουν καθολου αερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια πραγματα και τακτοποιημενα.

Και εγω τα ιδια ηχεια εχω, πολυ καλα ειναι.

Καπως ομως το μπασο μαζι με το ps3 ταχεις πολυ στρυμογμενα εκει μεσα, περνουν καθολου αερα?

 

Το μαύρο ξύλινο ράφι(το εχω φτιάξει εγω) δεν ακουμπάει πίσω στον τοίχο εχει δέκα εκατοστά κενό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξει, απλα πανεμορφος ο χορος σου φιλε μου.Μαρεσει παρα πολυ το ολο σκηνικο (σε ενα επιπλο ολες οι κονσολες σε συνδυασμο με μια ταιραστια τηλεοραση).

Να χερεσε τα πραγματα σου φιλε μου και καλο gaming. :D

 

EDIT:Προσωπικη μου αποψη την ταμπλετα του wii u κατευασε την απο εκει που την εχεις μην εχεις κανα ατυχημα αθελα σου, καλυτερα να την εβαζες καπου εκει διπλα στην tv...τοσο χορο εχεις.

 

Θα μπουν αμμεσα και αλλα ραφια στο σπιτι γιατι ακομα εχω πολλα πραματα να στησω. Να πεσει δεν εχει φοβο, ουτως ή αλλως η κονσολα εχει να παρει μπρος κανα διμηνο (δυστυχως), αλλα δεν κολλαει και οπτικα εκει που ειναι. Σε αλλο σημειο σε αυτο το ραφι δε κολλαει, ειναι δυστυχως τεραστιο το χειριστηριο. Θα φυγει ομως συντομα απο κει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγιναν κάποιες νέες προσθήκες στη συλλογή. Φώτο θα προστεθούν οταν τα έχω στα χέρια μου.

 

Hitman: Absolution (Professional Edition) σε ψηφιακή μορφή (Steam)

Crysis Special Edition (PC)

και......

Crysis 2 Nano Edition (δυστυχώς) για PS3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγιναν κάποιες νέες προσθήκες στη συλλογή. Φώτο θα προστεθούν οταν τα έχω στα χέρια μου.

 

Hitman: Absolution (Professional Edition) σε ψηφιακή μορφή (Steam)

Crysis Special Edition (PC)

και......

Crysis 2 Nano Edition (δυστυχώς) για PS3.

 

Ανυπομονώ να δω την Nano Edition του Crysis. Αφού την βρήκες (φαντάζομαι σε καλή τιμή) ας είναι και για PS3 δεν πειράζει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωράκι απο τον big bro είναι, δυστυχώς με μερικά θεματάκια σην φιγούρα.. :(

Η τιμή.. Εντάξει... Διπλάσια απο αυτή του FEAR 3 (αν τη θυμάσαι).

 

Το καλοκαίρι θα την έχω που θα κατέβει Ελλάδα.

Πάντως είναι τεράστια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...