Προς το περιεχόμενο

Έκθεση Φωτογραφιών Gaming Rooms/Συλλογών


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 963
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

To Steam ομως δεν έχει retail, οπότε τρώει άκυρο (στην προκειμένη περίπτωση). :P

 

Δεν μου αρέσει καθόλου να έχω σκόρπια τα παιχνίδια στις υπηρεσίες. Μακάρι να ήταν μόνο το steam...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την κρέμασα σήμερα και μπορώ άνετα να την θαυμάζω για ώρες...

 

attachicon.gifDSC_0383.JPG

 

Eιναι πολυ ομορφη η αφισα, την λυπηθηκα ομως και την αφησα στο κουτακι της. Mολις παρω και την ellie edition, θα κρεμαστει η μια, και το ενα αυτοκολλητακι της Naughy θα μπει στο αμαξι (οσαν καγκουρες :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιναι πολυ ομορφη η αφισα, την λυπηθηκα ομως και την αφησα στο κουτακι της. Mολις παρω και την ellie edition, θα κρεμαστει η μια, και το ενα αυτοκολλητακι της Naughy θα μπει στο αμαξι (οσαν καγκουρες :P)

 

Φίλε δεν είναι από συλλεκτική η συγκεκριμένη. Είναι από ύφασμα και την πήρα από ebay. Γύρω στα 6€ μαζί με τα μεταφορικά. Φυσικά το κάδρο το αγόρασα ξεχωριστά από ΙΚΕΑ.

 

Ωραιος ο Διονυσης, να την χερεσε φιλε.

 

Να σαι καλά Κώστα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε δεν είναι από συλλεκτική η συγκεκριμένη. Είναι από ύφασμα και την πήρα από ebay. Γύρω στα 6€ μαζί με τα μεταφορικά. Φυσικά το κάδρο το αγόρασα ξεχωριστά από ΙΚΕΑ.

 

 

Να σαι καλά Κώστα :)

 

Eχεις δικιο oi Editions (δεν τις θεωρω συλλεκτικες), συλλεκτικη ειναι η αμερικανικη με τη φιγουρα, εχει αφισα με την φατσα του ενως πρωταγωνιστη.

 

Πολυ καλη παντως, στειλε ενα λινκ απο το ebay, αν δε σου ειναι κοπος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eχεις δικιο oi Editions (δεν τις θεωρω συλλεκτικες), συλλεκτικη ειναι η αμερικανικη με τη φιγουρα, εχει αφισα με την φατσα του ενως πρωταγωνιστη.

 

Πολυ καλη παντως, στειλε ενα λινκ απο το ebay, αν δε σου ειναι κοπος.

 

Ορίστε φίλε μου. :)

 

http://www.ebay.com/itm/231002134936?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Ω ναι, σημερα ξυπνησα ευχαριστα και δεν ειχα ορεξη για αλλο υπνο, το πρωι χτυπησε το τηλεφωνο και ηταν ο κουριερ ο οποιος μου εφερε την Deluxe Proff. Edition του Agent47 για το xbox360.Κριμα που δεν εχω 360 μιας και αυτη την στιγμη θα το ειχα βαλει ειδη το δισκακι και θα επαιζα, μια απο αυτες τις μερες ομως θα παω απτα public να το δωσω σαν used και μακαρι να το πρω σε καλη τιμη ειτε για το pc ειτε για το ps3.
Οριστε καποιες φωτογραφιες.

 

Υ.Γ. Αντε ρε παιδια, το συγκεκριμενο θεμα εχει νεκρωσει, ανεβαστε καμια συλλογουλα να γουσταρουμε, εστω και τις συνθεσεις σας με τις κονσολες/tv/pc και ας μην εχετε παιχνιδια. :D

 

 

1gl7.jpg

 

v6pb.jpg
 
5h23.jpg
 
xi8b.jpg
 
7bcn.jpg
 
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υ.Γ. Αντε ρε παιδια, το συγκεκριμενο θεμα εχει νεκρωσει, ανεβαστε καμια συλλογουλα να γουσταρουμε, εστω και τις συνθεσεις σας με τις κονσολες/tv/pc και ας μην εχετε παιχνιδια. :D

Soon.. ;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Soon.. ;)

Αντε να δουμε τιποτα καλο να μας ανοιξει το ματι.

Εμενα επομενη ακριβη αποκτιση θαναι το gta v η απλη εκδοση γιατι δυστηχως την limited που ηθελα εχει εξαντληθει.

Τωρα για αλλη συλλεκτικη ουτε και ξερω ποτε θα κατσει. :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παρέλαβα τρείς αυτές τις μέρες (δυστυχώς με κάποιες ελλείψεις) και περιμένω άλλη μία.

Μέσα στο ΣΚ λογικά θα ανεβάσω φώτος (αν έρθει και η τέταρτη), διαφορετικά μόνο απο τις τρείς πρώτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα σημερα κιολας public να δωσω used το Hitman Absolution για το 360 και μαζι εδωσα και το UFC2010 και Mirrors Edge για ps3 και τα δυο.
Ακουστε εδω τιμες τωρα, το ufc 5Ε,το mirrors edge 4E και το Hitman 10E συνολο 19Ε.
Μιας και δεν βρηκα κατι αλλο να αγορασω με τοσα χρηματα (δεν ειχα να διαθεσω παραπανω) ειδα ενα πακετακι που ειχαν στα 20Ε το hitman absolution retail και μαζι σε αλλο κουτακι τα 4 πρωτα hitman (I,II,contracts,blood money) και εδωσα και 1Ε επεισης για να συμπληρωσω το 20Ε.
Ωραια παιχνιδιακια μπηκαν παντως στην συλλογουλα μου και μου αρεσει αρκετα η collection του hitman μιας και εχει ολα τα παιχνιδια μεχρι σημερα.
Οριστε και 2 φωτογραφιες.


4tbb.jpg

yz13.jpg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...