Προς το περιεχόμενο

πρακτικη στην εθνικη ή στο ταμιευτηριο??


firikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να λες πρακτική τότε μιλάμε μέσω της σχολής σου.

ΕΚεί τα λεφτά είναι σχετικά fix και η δουλειά συνήθως (δουλειά;;; χαχαχααχ) πολύ απλή αφού οι πρακτικές κρατάνε λίγους μήνες.

 

ΑΠό θεμα δουλειάς είναι που θα πέσεις. Μπορεί να σε έχουν να ξύνεσαι και να μη μάθεις τίποτα μπορεί και να μάθεις πολλά.

Σαν τράπεζες και οι δύο έχουν περίπου τις ίδιες διαδικασίες άρα είναι σε τι εκπαιδευτή θα πέσεις καθαρά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οντως μεσω σχολης για μονο 2 μηνες το καλοκαιρι και σιγουρα σε καταστημα αφου θα παω σε επαρχια. (Διοικηση επιχειρησεων τελειωνω). δεν υπαρχει απο κανεναν αλλον ζητηση οποτε αναγκαστηκα τραπεζα.. απλα δεν ξερω ποια ειναι καλυτερη  :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποια και να είναι καλύτερη για 2 καλοκαιρινούς μήνες δε θα μάθεις σχεδόν τίποτα.

Δηλαδή ΟΚ η εθνική κατ εμέ είναι καλύτερη μακράν σαν συστήματα, τεχνολογίες, προιόντα κτλ

 

Το ταμιευτήριο πολύ απλό στα πλαίσια δημόσιας επιχείρησης (και ας μην είναι πλέον δημόσια - νομίζω)...

Αλλά μπορεί στο ταμιευτήριο να σε χώσουν περισσότερο τελικά και να μάθεις περισσότερα και στην εθνική να σε χουν σε μια γωνία.

 

Εγώ θα διάλεγα εθνική γιατί την γουστάρω περισσότερο σαν τράπεζα ενώ το ταμιευτήριο μεταξύ μας δε το θεωρώ καν τράπεζα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οντως μεσω σχολης για μονο 2 μηνες το καλοκαιρι και σιγουρα σε καταστημα αφου θα παω σε επαρχια. (Διοικηση επιχειρησεων τελειωνω). δεν υπαρχει απο κανεναν αλλον ζητηση οποτε αναγκαστηκα τραπεζα.. απλα δεν ξερω ποια ειναι καλυτερη  :mellow:

Για 2 μήνες το μόνο που θα κάνεις είναι να βγάζεις φωτοτυπίες, να κάνεις εξωτερικές δουλειές για τους μόνιμους ( δικές τους ) και καμία αρχειοθέτηση ξέρω εγώ, δεν πρόκειται να ασχοληθεί υπάλληλος να σε εκπαιδεύσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...