Προς το περιεχόμενο

Δεν ειναι αυτό που νομίζεις...


Cossutius.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

ντουπ ντουπ, παλούκωσε τις μάστορα!

 

 

Τώρα πέρα από την πλάκα, πρέπει να έχει μπέσα ο άνθρωπος που είσαι μαζί και να γίνονται εξηγήσεις από την αρχή. Άμα φτάσει στο απροχώρητο καλύτερα να σπάσεις και ας κάνει ο καθένας ότι θέλει. Anyway ή άποψη μου είναι ότι στο 90% των περιπτώσεων φταίνε και οι 2 άσχετα ποιος τρώει το κέρατο και ποίος το απολαμβάνει. Εκτός πάντα από παθολογικές καταστάσεις (aka ξέκ...α) που κάνουν μπαμ από χιλιόμετρο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Αυτός τα εξηγεί καλύτερα Τζακ.

 

http://www.youtube.com/watch?v=5lYpokhq_-w

 

Κι άφησε και γυναίκα και παιδί στη Βαλτιμόρη. Το γκομενάκι θα σε χαλάσει;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξύλο και στους δύο , πρώτα αυτόν να ξεθυμάνω , μετά κανα δυο στην άλλη και ένα κόντρα σεξ-βιασμό επιτόπου και μετά στο διάβολο. Γιούγκερμαν στυλ (I feel old)

ακριβως αυτο +10.000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί είναι τσόλι όμως; Οι γκόμενες, περίπου όπως κι εμείς, δεν ξεκινούν σώνει και καλά να σου κάνουν κακό. Αυτό συμβαίνει ως τριβή στις ανθρώπινες σχέσεις είτε με το κέρατο ή με βρισίδι, ή με οποιαδήποτε άλλη προβληματική συμπεριφορά. Πες πως σας έχει φάει η ρουτίνα, ή πλακωθήκατε και είπες χοντρή μαλακία και τυχαίνει να γνωρίσει κάποιον που και του γούστου της είναι και την φλερτάρει με τρόπο που την κάνει να νιώθει κάπως. Ε, ήπιανε και κάτι βότκες, της ετριψε και τους ώμους, και υποκύπτει σε κάτι που έτσι κι αλλιώς το σώμα της λέει πως θέλει. Αν δεν την έπιανες δεν θα στο έλεγε να μη σε πληγώσει άδικα και όλα θα συνέχιζαν όπως ήταν πριν. Σε γουστάρει, την γουστάρεις και ήξερες από πριν πως είναι παρορμητική και τα παίρνει στην κράνα μερικές φορές.  Τι έχει αλλάξει;

 

Το κλισέ του τίτλου του θρεντ, σε αυτήν ακριβώς τη φάση έχει βγει. "μην τρελαίνεσαι, μόνο σεξ είναι". Γιατί αν δεν είναι μόνο σεξ, θα σε χωρίσει.

 

Τι λες ρε φίλε αλήθεια; Από πότε το ψέμα και η πουστιά είναι φυσιολογική τριβή σε μια σχέση; Προσωπικά έχω χωρίσει επειδή βαρέθηκα, και όλα ωραία και καλά. Ούτε ψέματα, ούτε υποκρισίες. Δε με νοιάζει τι λέει το σώμα της, και γω βλέπω γκομενάκια στο δρόμο και τα γουστάρω, να πηδάω ό,τι κινείται και μετά να λέω, ε ξέρεις το έκανα επειδή δε γουστάρω τη ρουτίνα; Σιχαίνομαι τα ψέματα και αυτό ισχύει και για τα δύο φύλα. Όπως εγώ θα κάτσω και θα της πω ότι έχουμε θέμα, περιμένω να κάνει το ίδιο και όχι να πάει με τον πρώτο τυχόντα. 

Χώρια που το κέρατο για μένα λέει ότι μπορεί κάλλιστα να έχει κρύψει και άλλα πράγματα. Εμπιστοσύνη μηδέν και εκεί είναι το πρόβλημά μου. Αν έμπαινα σε μια σχέση όπου μου έλεγε από την αρχή ότι ξέρεις θα πηγαίνω και με άλλους (έχω δει τέτοιου είδους σχέσεις) και το δεχόμουν, τότε είναι τελείως διαφορετικό και δε θα έλεγα τίποτα. Διαφορετικά μιλάμε όμως για εξαπάτηση. Δεν υπάρχει καμία δικαιολογία στο κεράτωμα.

Επομένως όπως θα με πλήγωνε το να με κοροϊδέψει, θα την πληγώσω και εγώ, δεν είμαι ο χριστός να δώσω και το άλλο μάγουλο. Επίσης επειδή τραμπούκος δεν είμαι και με το ξύλο δεν πετυχαίνεις τίποτα πέρα από μια προσωρινή ανακούφιση των νεύρων (άσε που μπορεί και να τις φας από τον τύπο), θα χτυπούσα εκεί που πονάει περισσότερο.

Αυτά τα ολίγα από μένα, στο κάτω κάτω ο καθένας πράττει όπως νομίζει στη σχέση του.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...