Προς το περιεχόμενο

προβλημα με google


psyaris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας.τον τελευταιο καιρο παρουσιαζει προβλημα το google chrome και ο internet explorer μου.δηλαδη δεν μπορω να συνδεθω στο site της google και ουτε κανει αναζητηση σε αυτο. επισης στο chrome οταν παω να συνδεθω στο google.com πχ με παραπεμπει στο google.ro/404.html βγαζοντας μου μυνημα οτι υπηρξε βρογχος ανακαταθετησης και γενικα οτι δεν μπορει να συνδεθει στο google.

επισης στο chrome στις ρυθμισεις δεν μπορω να επιλεξω σαν μηχανη αναζητης το google μονο τα αλλα.

σε ολες τις αλλες ιστοσελιδες συνδεεται κανονικα.. 

ξερει κανεις τιποτα;;;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά αν μπορείς κανε uninstall τον chrome τελείως και δοκίμασε μετα με internet explorer, στο λεω αυτο γιατι ειχα βάλει τον chrome για μια περίοδο και μου έκανε κατι τρελά προβλήματα στον firefox με κατι σελίδες και μολις έβγαλα τον chrome έφτιαξε, το ξέρω ειναι διαφορετικοί browsers αλλα ειδικά ο chrome κανει κατι τετοια κουλά.

 

Επίσης κλείσε το router για κανα 5λεπτο να παρει καινούργια ip και άνοιξε το μηπως απλα εχει φάει κανενα κόλημα με το internet για το google.

 

Edit : Βασικά τώρα ειδα οτι σε παραπέμπει στο google.ro οποτε πιθανόν να εχεις κολήσει κανα trojan / malware. Κατέβασε το superantispyware και malwarebytes και κανε εναν καθαρισμό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...