Προς το περιεχόμενο

Επιλογή Παρόχου για Internet και σταθερό (Περιοχή Ν.Κόσμος - Δάφνη)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν το default του ΟΤΕ είναι 9. 

Πάνω σε αυτό μου είπαν ότι μπορούν να το κατεβάσουν.

Το ότι έχω 11 margin τώρα θα έχει να κάνει με την περιοχή μου.

Anyway, θα ποστάρω results, as soon as I got 'em.

Όσο για το 3play, το καταλαβαίνω ότι είναι κομπλέ προσφορά, αλλά να ξαναπώ ότι χρειάζονται κόστος ενεργοποίησης, και + ότι για να δουλέψει το nova θέλω εξοπλισμό.

Αμέσως αμέσως καμιά 90άρα στα μπροστά. Δεν με ψήνει, και πόσο μάλλον για κάτι που μπορεί όντως να μου δημιουργήσει προβλήματα, γιατί δεν είναι λίγοι αυτοί με τις αποσυνδέσεις. Και πες ότι το κάνω, δεν έχω καν δικαίωμα υπαναχώρησης, κάτι που θεωρώ τελείως αντιεπαγγελματικό.

Η θα πρέπει να φάω όλο το ετήσιο συμβόλαιο, ή να πληρώσω κι απο πάνω το penalty διακοπής.

Ε υπερβολάρα νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λοιπόν το default του ΟΤΕ είναι 9. 

 

Πάνω σε αυτό μου είπαν ότι μπορούν να το κατεβάσουν.

 

Το ότι έχω 11 margin τώρα θα έχει να κάνει με την περιοχή μου.

 

Anyway, θα ποστάρω results, as soon as I got 'em.

 

Όσο για το 3play, το καταλαβαίνω ότι είναι κομπλέ προσφορά, αλλά να ξαναπώ ότι χρειάζονται κόστος ενεργοποίησης, και + ότι για να δουλέψει το nova θέλω εξοπλισμό.

 

Αμέσως αμέσως καμιά 90άρα στα μπροστά. Δεν με ψήνει, και πόσο μάλλον για κάτι που μπορεί όντως να μου δημιουργήσει προβλήματα, γιατί δεν είναι λίγοι αυτοί με τις αποσυνδέσεις. Και πες ότι το κάνω, δεν έχω καν δικαίωμα υπαναχώρησης, κάτι που θεωρώ τελείως αντιεπαγγελματικό.

 

Η θα πρέπει να φάω όλο το ετήσιο συμβόλαιο, ή να πληρώσω κι απο πάνω το penalty διακοπής.

 

Ε υπερβολάρα νομίζω.

ευχομαι να μην σου ειπαν βλακειες απλα για να σε κερδισουν σαν πελατη.ενημερωσε μας τελικα αν στο εριξαν κατω απο το 9 απλα και εγω δεν το εχω δει ποτε κατω απο 9 οσο μπορω να θυμηθω.ο οτε ετσι και αλλιως δεν πληρωνει καποιος για να ενεργοποιησει την γραμμη αφου τα καλωδια ειναι δικα του:P οποτε και να φυγεις μεσα σε 14 μερες δεν θα τον πολυνοιαξει.ειδικα αμα εχει παρει τελος ενεργοποιησης για την τηλεφωνικη γραμμη.ενημερωσε μας για το Margin plz η αν εχε καποιος μονος του κατω απο 9 χωρις να το εχει ριξει ο ιδιος ας μας το πει.να ειναι απο την αρχη κατω απο το 9 οχι να επεσε μονο του το margin λογω γραμμης.

 

με τις αποσυνδεσεις ειναι θεμα χαλκου και margin οπως και ρουτερ.το Thomson καλως η κακως θεωρειται απο τα πιο σταθερα σε θεματα αποσυγχρονισμων.και ο οτε αν δει αποσυνδεσεις θα σου αλλαξει margin δεν θα στειλει τεχνικο υποχρεωτικα να σου αλλαξει ζευγαρι εκτος αν ειναι χαλια.εχω δει γραμμη που σε 6 margin και 8 margin τραβαγε λογω crosstalk απειρα fec.,hec Και τετοια errors.σε 11 αρι Profile επαιζε χωρις errors.εκει δεν ειναι θεμα παροχου ειναι οτι τα ζευγαρια καλως η κακως ειναι χαλια καποια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαβάζω παντού γι αυτή την προσφορά. ρίξ' της μια ματιά

 

""June, on 22 May 2013 - 17:23, said:

Παράλληλα, παίζουν κι οι παρακάτω προσφορές μέχρι 10/6:

1. Απεριόριστα Σταθερά + γρήγορο ίντερνετ έως 24Mbps + Απεριόριστα Κινητά + όλα τα Novasports = 39.90 για παντα
2. Απεριόριστα Σταθερά + γρήγορο ίντερνετ έως 24Mbps + Απεριόριστα Κινητά + όλα τα Novacinema = 39.90 για παντα
( Στα κινητά ισχύει πολιτική ορθής χρήσης 720' )

3. Όλα τα προηγούμενα + novacinema 54,90
http://www.sdtv.gr/smf/index.php/topic,34855.0.html""

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

διαβάζω παντού γι αυτή την προσφορά. ρίξ' της μια ματιά

 

""June, on 22 May 2013 - 17:23, said:

Παράλληλα, παίζουν κι οι παρακάτω προσφορές μέχρι 10/6:

1. Απεριόριστα Σταθερά + γρήγορο ίντερνετ έως 24Mbps + Απεριόριστα Κινητά + όλα τα Novasports = 39.90 για παντα

2. Απεριόριστα Σταθερά + γρήγορο ίντερνετ έως 24Mbps + Απεριόριστα Κινητά + όλα τα Novacinema = 39.90 για παντα

( Στα κινητά ισχύει πολιτική ορθής χρήσης 720' )

3. Όλα τα προηγούμενα + novacinema 54,90

http://www.sdtv.gr/smf/index.php/topic,34855.0.html""

Αν κοιτάξεις το #8 και #12, θα καταλάβεις γιατί αυτή η προσφορά απορρίφθηκε από τον ts.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κοιτάξεις το #8 και #12, θα καταλάβεις γιατί αυτή η προσφορά απορρίφθηκε από τον ts.

ναι τα είδα, απλά όταν το χε γράψει, δεν είχε ούτε τα τσάμπα κινητά ούτε αυτό (που μου διευκρίνισες κ στο άλλο) κ έγραψα κ εδώ για όλα τα αθήτικά ή όλα τα σινεμα. 

καταλαβαίνεις πως το εννοώ, μπορεί να μην είσαι διατεθημένος να δώσεις το 50αρι για σταρτ πακ αλλά να το σκεφτείς αλλιώς αν είναι να χεις κάτι παραπάνω, ή αν γλυτώνεις απτα κινητά.

απλά το ανάφερα να το τσεκάρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...