Προς το περιεχόμενο

Αποσυνδέσεις wind επιλογή νέου πάροχου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eίμαι 3 χρόνια συνδρομητής στη wind και συνεχώς είχα μικρές αποσυνδέσεις ...Δεν έδινα σημασία μέχρι και πριν μια εβδομάδα που έγινε το εξής : είχα αποσύνδεση συνεχόμενη για πολλές ώρες  και δεν έβρισκα κανένα να μου εξηγήσει τι έγινε και γτ δεν έχω internet .  Μετά ήρθε το internet πολλές ώρες και τώρα θα ήθελα να μου προτείνετε που να πάω . Απορρίπτω βέβαια τον ΟΤΕ γτ είναι πανάκριβος . Αναμένω τις προτάσεις σας ........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτού αλλαξεις πάροχο κανε τους ενα τηλέφωνο μηπως το θέμα ειναι απο αυτους να σου φτιάξουν την γραμμή οσο γίνεται και αν γίνεται φυσικά, για αλλαγή παρόχου προτείνω την forthnet

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα 3 χρόνια σου λέω έχω πρόβλημα . για τη forthnet σκέφτομαι γτ έχει πολύ χαμηλές χρεώσεις και φαίνεται ότι είναι καλή . θα περιμένω να δω τι θα πουν και άλλοι γτ πρέπει να δω τι προσφερει και η hol για να είμαι σίγουρος για την επιλογή μου .....μη το μετανοιώσω μετά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α οκ νόμιζα οτι δεν ειχε μιλήσει καν μαζι τους... και εγω forthnet εχω και δεν ειχα ποτε κανένα πρόβλημα ειμαι ευχαριστημένος απόλυτα.

 

Να σου πω μονο κατι να το εχεις στην άκρη του μυαλού σου, αν τα προβλήματα που εχει ειναι γενικά της γραμμής σου δηλαδή, κακη καλωδίωση μεσα στο σπίτι , εισαι μακριά απο το dlslam η γενικότερα πρόβλημα του χαλκού που εισαι σε οποια εταιρία και αν πας μπορεί να εχεις τα ίδια προβλήματα η και καθόλου εξαρτάται απο αυτο που σου ειπα, απλα στο λεω να το εχεις υπόψιν.

 

Forthnet παντως οπως σου ειπα ειναι πολύ καλή κανένα πρόβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α οκ νόμιζα οτι δεν ειχε μιλήσει καν μαζι τους... και εγω forthnet εχω και δεν ειχα ποτε κανένα πρόβλημα ειμαι ευχαριστημένος απόλυτα.

 

Να σου πω μονο κατι να το εχεις στην άκρη του μυαλού σου, αν τα προβλήματα που εχει ειναι γενικά της γραμμής σου δηλαδή, κακη καλωδίωση μεσα στο σπίτι , εισαι μακριά απο το dlslam η γενικότερα πρόβλημα του χαλκού που εισαι σε οποια εταιρία και αν πας μπορεί να εχεις τα ίδια προβλήματα η και καθόλου εξαρτάται απο αυτο που σου ειπα, απλα στο λεω να το εχεις υπόψιν.

 

Forthnet παντως οπως σου ειπα ειναι πολύ καλή κανένα πρόβλημα

Ξεκίνησα με ΟΤΕ χωρίς να έχω προβλήματα στο δίκτυο  και μετά αφού κατάλαβα ότι ειναι πολυ ακριβός λέω ας πάω wind που είναι πιο φθηνά ..... Τι το ήθελα ??? όλο αποσυνδέσεις είναι ..... Πάντως παρατηρώ στα forums  η forthnet έχει πολύ κάλο δίκτυο και είναι και πολύ φθηνά . ξέρεις τπτ για hol ή cyta ???? θέλω να κάνω σύγκριση για να είμαι σίγουρος όταν θα πάρω την απόφαση να πάω forthnet . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για Hol η cyta δεν εχω προσωπική άποψη , εχω ακουσει απο παιδιά εδώ και αρνητικά και θετικά το αρνητικό για την hol ειναι οτι γενικά αν θέλεις να παίξεις online games δεν εχει πολυ καλο ping, αλλα μεχρι το βραδάκι θα σου απαντήσουν και παιδιά που εχουν τις 2 εταιρίες η forthnet για εμενα ειναι μια χαρα πάντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλά τώρα και με την καινούργια προσφορά της forthnet με 29,90 για 3play με κινητό στα 720 λεπτά προσ όλους και με επιπλέον ένα δεκαρικάκι novacinema ή novasports  σύνολο με όλα αυτά 39,90 ευρώ είναι μονόδρομος η forthnet . Ευτύχστα  που το είδα στα forums και ευχαριστώ poulino kai SPANK για την βοηθειά τους . Μου φύγαν οι ενδοιασμοί που είχα και σίγουρα ξέρω ότι με συμφέρει αυτή η καινούργια προσφορά και εξοικονομώ και χρήματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να φύγεις απο την Wind με ελαφρά πηδηματάκια αλλά πρόσεχε τους λογαριασμούς που θα σου στείλουν για την διακοπή θα σου ζητήσουν αστρονομικά ποσά, καλύτερα μήν μπλέξεις ποτέ με αυτή την εταιρεία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολύ ελκυστική η προσφορά και δεν την έχω βρει πουθενά αλλού . Ασε που έχω ακούσει και πολύ καλά σχόλια από πολλούς για forthnet . Αυτή την περίοδο αξίζει πολύ να πάει κάποιος forthnet  με τόσο δυνατή προσφορα που έχει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Και η forthnet έχει καλό δίκτυο χωρίς αποσυνδέσεις 

 

Γενικά ειναι αρκετά καλο σε καθε περίπτωση ομως εχει σημασία η απόσταση απο το αστικό κέντρο και η καλωδίωση στο σπίτι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...