Προς το περιεχόμενο

Επικινδυνες ουσιες σε προϊοντα υγιεινης!


Luxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάλι η ίδια ιστορία με το φθόριο;

Δεν ξέρω τι έχει προηγηθεί αλλά για το φθόριο το μόνο που έχω να πω είναι πως οι οδοντίατροι προτείνουν φθόριοση μέχρι την ενηλικίωση 2 φορές τον χρόνο περίπου μπορεί και πιο συχνά που σ βάζουν στα δόντια ένα υγρό φουλ στο φθόριο...δεν νομίζω να θέλουν να μας σκοτώσουν:-S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι έχει προηγηθεί αλλά για το φθόριο το μόνο που έχω να πω είναι πως οι οδοντίατροι προτείνουν φθόριοση μέχρι την ενηλικίωση 2 φορές τον χρόνο περίπου μπορεί και πιο συχνά που σ βάζουν στα δόντια ένα υγρό φουλ στο φθόριο...δεν νομίζω να θέλουν να με σκοτώσουν-S

 

FIXED

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Luxx εδώ μας ψεκάζουν ρε φίλε και δεν λένε τίποτα και θα πουν για τις ουσίες που έχουν τα καλλυντικά  Εγώ απο όταν διάβασα για τις οδοντόκρεμες δεν τα πλένω τα δόντια μου. Έχω ένα μικρό γλαστράκι δυόσμο και μασουλάω μερικά φύλλα την ημέρα και έχω δροσερή αναπνοή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Luxx εδώ μας ψεκάζουν ρε φίλε και δεν λένε τίποτα και θα πουν για τις ουσίες που έχουν τα καλλυντικά  Εγώ απο όταν διάβασα για τις οδοντόκρεμες δεν τα πλένω τα δόντια μου. Έχω ένα μικρό γλαστράκι δυόσμο και μασουλάω μερικά φύλλα την ημέρα και έχω δροσερή αναπνοή.

σα να λεμε σταματησες να κανεις μπανιο αλλα καλυβεις τη μποχα με ενα πολυ καλο αποσμητικο ετσι?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποια ερευνα που να λεει οτι η ουσια methylisothiazolinone ειναι ασφαλης; Καποιο λινκ; Και εαν υπαρχει σε τι αναλογια; 1 προς 1000;

 

Και η συγκεκριμενη ουσια υπαρχει σχεδον παντου! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποια ερευνα που να λεει οτι η ουσια methylisothiazolinone ειναι ασφαλης; Καποιο λινκ; Και εαν υπαρχει σε τι αναλογια; 1 προς 1000;

 

Και η συγκεκριμενη ουσια υπαρχει σχεδον παντου! 

 

Τη συγκεκριμένη ουσία δεν τη γνωρίζω, αλλά θα σου πω κάτι και αποφάσισε εσύ αν το θεωρείς σωστό ή λάθος:

 

Αν αμφιβάλλεις για την ασφάλεια μιας ουσίας η οποία όπως λες «υπάρχει σχεδόν παντού» - άρα λογικά έχει τη σχετική έγκριση από το χημείο τού κράτους - είναι λογικό να αναζητάς links και αποδείξεις που θα επιβεβαιώσουν τη δική σου αμφιβολία, όχι τη γενική παραδοχή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Luxx εδώ μας ψεκάζουν ρε φίλε και δεν λένε τίποτα και θα πουν για τις ουσίες που έχουν τα καλλυντικά  Εγώ απο όταν διάβασα για τις οδοντόκρεμες δεν τα πλένω τα δόντια μου. Έχω ένα μικρό γλαστράκι δυόσμο και μασουλάω μερικά φύλλα την ημέρα και έχω δροσερή αναπνοή.

alamaoi? πλάκα κάνεις?...εε σε 10 χρόνια μόλις πέσουν όλα...να δω πως θα μασάς το δυόσμο...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

alamaoi? πλάκα κάνεις?...εε σε 10 χρόνια μόλις πέσουν όλα...να δω πως θα μασάς το δυόσμο...

εκει κολλησες και εσυ βρε? θα τον βραζει και θα τον πινει σαν αφεψημα B)

 

@thresh επισης sarcasm :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως... σε έρευνα που είχε γίνει βρήκανε ότι σε όσους πεθαμένους εξετάσανε αυτοί είχανε πιει νερό το πολύ 5 ώρες πριν πεθάνουν.

 

Τα ευρήματα  ανταποκρίνονται σε ποσοστό 100% των υποκειμένων που εξεταστήκανε. 

 

 

Ξανασκεφτείτε το πριν πιείτε νερό ξανά. 



Και το site με την έρευνα:

 

http://www.highlyrespectedresearches.com

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...