Προς το περιεχόμενο

Samsung: Προς τα 10 εκατομμύρια πωλήσεις το Galaxy S4 σε 1 μήνα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Adobe RGB οταν το panel Αmoled pentile δεν ειναι RGB per PIXEL δηλαδη 3 sub-pixels per pixel αλλα 2 sub pixel per pixel ειναι απλα αστειο να μιλάμε! Οπως επισης και το ppi του δεν ειναι 441 ppi πραγματικα γιατι ειναι ΚΟΥΤΣΑ ppi! Οπτικα ειναι καπου στο 350 ppi. 

Επισης η φωτεινοτητα της με τα 300 lumins ειναι απλα epic fail οταν το Htc one εχει 480 lumins και το iphone 5 520 lumins.

 

Η οθονη του HTC one οπως και το ηχειο που χρησιμοποιουνε ειναι πολυ μπροστα απο τον ανταγωνισμο. 

To τηλεφωνο galaxy siv εχει απειρα LAGS αλλα και η ποιοτητα του ειναι απο ΤΑΠΕΡ

 

700 ευρω γι αυτο ? 

https://www.skroutz.gr/s/3034682/Samsung-Galaxy-S4-I9505-16GB.html

 

Απο 600 ξεκινάει το κινητό, χαλάρωσε με τις υπερβολές... "άπειρα Lags", "ποιότητα" ΤΑΠΕΡ.

Το έχω το κινητό και τίποτα απο αυτά που λές δεν ισχύουν.

Μου αρέσει που ακούς κάτι τέτοια και βλέπεις μετά άτομα με τα υπεραλουμινένια κινητά σε κάτι silicon/tpu του 1$...

 

Υποθέτω τα χαϊδεύουν  με ρίγη  το βράδυ γυμνά αφού τα έχουν ασφαλή στο dedicated μαξιλάρι τους δίπλα τους στο κρεβάτι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

"Οσα δε φτανει η αλελου τα κανει κρεμασταρια".Ενταξει παιδια,και εγω δεν εχω τα χρηματα να το αγορασω αλλα το κανατε το κινητο για "πεταμα".Ισως και να εχετε δικιο και εμενα η ferrari  δε μου πολυ αρεσει... κανει πολυ θορυβο.Αντε γεια......!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.skroutz.gr/s/3034682/Samsung-Galaxy-S4-I9505-16GB.html

 

Απο 600 ξεκινάει το κινητό, χαλάρωσε με τις υπερβολές... "άπειρα Lags", "ποιότητα" ΤΑΠΕΡ.

Το έχω το κινητό και τίποτα απο αυτά που λές δεν ισχύουν.

Μου αρέσει που ακούς κάτι τέτοια και βλέπεις μετά άτομα με τα υπεραλουμινένια κινητά σε κάτι silicon/tpu του 1$...

 

Υποθέτω τα χαϊδεύουν  με ρίγη  το βράδυ γυμνά αφού τα έχουν ασφαλή στο dedicated μαξιλάρι τους δίπλα τους στο κρεβάτι.

Τα ιδια ελεγαν για το S3 εε δεν ξερω αμα ειμαι κωλοφαρδος μου εχει πεσει 4-5 φορες και δεν εχει παθει τιποτα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει θέματα το touchwiz δε το αρνιέται κανείς, αλλά να πηγαίνουμε στα άκρα είναι μεταμφιεσμένο trolling.

Edit:

Η φωτεινότητα του είναι σαφώς βελτιωμένη σε σχέση με το s3 (επιτέλους το auto brightness κάνει σωστή δουλειά) και ένα σκαλί παρακάτω απο το 5άρι (που έχει απο τις καλύτερες φωτεινότητες)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε όποιον δεν αρέσει το touchwiz βάζει έναν launcher από τους δεκάδες που υπάρχουν στο google play και βάζει και ο,τι εικονίδια γουστάρει. (nova prime κανείς ;) Θέλει Ios? Θέλει windows phone? Θέλει καρδουλίνια για το μωράκι του; Ο,τι γουστάρει βάζει. Αυτό είναι το νόημα του android.

 

Εγώ έχω κινητό Sony και βλέπω μερικούς να γράφουν οτι δεν τους αρέσει ο launcher των Sony. Τον καιρό που πήρα το Sole δεν υπήρχε κάτι καλύτερο σε εκείνα τα χρήματα που έδινα. Θα έπρεπε να πάρω κάτι χειρότερο σε hardware επειδή δεν μου αρέσει ο launcher της Sony; Απλά άλλαξα launcher και το έκανα όπως το θέλω εγώ. Ούτε γνώσεις hacker χρειάζονται (το έχω ακούσει κι αυτό από haters ή όσους δεν γνωρίζουν που τους παν τα 4) ούτε τπτ. Λίγο ψάξιμο στο google play, λίγες δοκιμές και μπορείς να έχεις όποτε το επιθυμείς ένα διαφορετικό ui ακόμα και κάθε... μέρα ωστε να μην το βαριέσαι ποτέ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλαρώστε το κινητό είναι τέλειο οπως και τo s3 που το εχω απο τον περασμένο Οκτώβριο. Μου έχει πεσει απο 1.5 μέτρο υψος και δεν κατάλαβε τίποτα.

 

Επίσης στο αυτοκίνητο μου έχει πέσει αρκετές φορές και παλι τίποτα.

 

Μήπως τα πλαστικά βολεύουν ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ωραίο αυτο το οχταπύρηνο κινητό που τελικά ο οχταπύρηνος ήταν 2 τετραπύρηνοι και που στο τέλος δεν βγήκε ποτέ με οχταπύρηνο. Α συγγνώμη στο Αφγανιστάν και στο Κογκό που δεν έχουν lte θα χαρούν οχτώ πυρήνες που στην πραγματικότητα δεν είναι οχτώ....

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ωραίο αυτο το οχταπύρηνο κινητό που τελικά ο οχταπύρηνος ήταν 2 τετραπύρηνοι και που στο τέλος δεν βγήκε ποτέ με οχταπύρηνο. Α συγγνώμη στο Αφγανιστάν και στο Κογκό που δεν έχουν lte θα χαρούν οχτώ πυρήνες που στην πραγματικότητα δεν είναι οχτώ....

 

Εγω πιστεύω ότι δεν υπήρχε καν λόγος να βγάλει 8 πυρήνες εφόσον ο ανταγωνισμός ειναι ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΊΣΩ! !!!!

 

Σίγουρα θα βάλει octa στο Note 3 .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πιστεύω ότι δεν υπήρχε καν λόγος να βγάλει 8 πυρήνες εφόσον ο ανταγωνισμός ειναι ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΊΣΩ! !!!!

 

Σίγουρα θα βάλει octa στο Note 3 .

Το θέμα δεν είναι τί πιστεύουμε εγώ και εσύ. Το θέμα είναι τι ανακοίνωσε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχω το s4 5 μερες...lag 0 θερμοκρασιες ακομη και μετα απο 4-5 συνεχομενα bench κανονικοτατες.......η οθονη του σε σχεση με xperia z και htc ne ειναι κλασεις ανωτερη. Αλλα ειπαμε ειναι καθαρα θεμα γουστου. Οτι θελει και οτι τον βολευει τον καθενα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Εγω πιστεύω ότι δεν υπήρχε καν λόγος να βγάλει 8 πυρήνες εφόσον ο ανταγωνισμός ειναι ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΊΣΩ! !!!!

 

Σίγουρα θα βάλει octa στο Note 3 .

Το θέμα δεν είναι τί πιστεύουμε εγώ και εσύ. Το θέμα είναι τι ανακοίνωσε. 
Συμφωνώ. Όμως σου ξαναλέω ο ανταγωνισμός ειναι Χάλια μαύρα το Galaxy είναι μονόδρομος.

 

<p>Παιδια εχω το s4 5 μερες...lag 0 θερμοκρασιες ακομη και μετα απο 4-5 συνεχομενα bench κανονικοτατες.......η οθονη του σε σχεση με xperia z και htc ne ειναι κλασεις ανωτερη. Αλλα ειπαμε ειναι καθαρα θεμα γουστου. Οτι θελει και οτι τον βολευει τον καθενα</p>

 

Ερώτηση. Είχες το s3 ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άψογο κράτημα στο χέρι, ομολογώ με εντυπωσίασε σε σχέση με το siii. Για να μη παρεξηγηθώ δεν έχω ούτε το ένα ούτε το άλλο απλά από το λίγο που τα δοκίμασα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Tι να σου πω φιλος..εσυ θα ξερεις καλυτερα  ;) 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν η Samsung εξαφανίσει όλες τις άλλες εταιρείες, θα πρέπει να αντικατασταθεί η λέξη 'κινητό τηλέφωνο' απ' το 'πλαστική παντόφλα'.

Πχ πάρε με αργότερα στην πλαστική παντόφλα γιατί τώρα έχω δουλειά.

 

Θα σου έλεγα να κοιτάξεις λίγο πιο πέρα απο την εμφάνιση ενος κινητού αλλά αυτό θα είχε νόημα μόνο αν δεν ήσουν troll...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...