Προς το περιεχόμενο

2 συνδεσεις κινητων και 2 συνδεσεις σταθερων τηλεφώνων.ποια εταιρία να προτιμήσω?


sep01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλήμερα σε όλους, θελω να ξεκινήσω 2 νέες συνδέσεις κινητών μα απεριόριστα ενδοεταιρικά και 400-500 λεπτά προς όλους το πρώτο , ενώ το δεύτερο 250- 300 λεπτά, ειμαι ανάμεσα σε vodafone & cosmote.
τα σταθερά θα έχουν και συνδεση internet , τα προγραμματα της vodafone ειναι πιο ελκυστικα λογω περισσότερου χρονου ομιλίας( κινητά ) , και το διλημα έρχετε στην αξιοπιστια της σταθερής γραμμής - internet απο τη vodafone (μηπως εχω διακοπές , κατειλημμένο χωρις λογο (όπως μου κάνει τώρα το δίκτυο μου και θελω να αλλάξω) , 

δεν μπορώ να βρω καποιο γνωστό μου που να έχει vodafone σταθερό κ ιντερνετ

η διαφορά τιμής των πακέτων είναι 15 ευρώ  περίπου , αλλα της vod. εχει πιο πολύ χρόνο ομιλίας

Ευχαριστώ εκ των προτέρων όσους βοηθήσουν στο να καταλήξω σε ποια εταιρία θα πάω  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για δες και τι επιδοτήσεις θα σου δώσουν.. μπορεις να κάνεις πολυ παιχνίδι με αυτό.

 

εγω εχω και vodafone & cosmote. Καθεμία κάπου υπερέχει και κάπου χάνει...

 

αν εισαι σε περιοχή που έχει θέμα με το σήμα της βοντα πηγαινε σε κοσμοτέ γιατι αυτοί δεν εχουν χαιρι... 1 χρονο τους αναφέρω οτι δεν εχω καλό σήμα στο σπιτι μου στο κέντρο της Αθήνας και αυτό που έκαναν μετα απο δεκάδες τηλέφωνα (οχι μονο ιδκά μου) ήταν με κάποιο τρόπο να φαίνεται οτι εχω πλασματικό σήμα ενω στην ουσία δεν εχω...

 

απο εκει και πέρα προσωπικά με εξυπηρετεί πιο πολύ σε σχέση με την κοσμοτε που ειναι σα να μιλας μέσω αγωγού αποχέτευσης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο θεμα σπιδοτησης η βονταφον δινει κοντα στα 80ε (για τη μια συνδεση κινητου -στην αλλη προτιμησα μειωση παγιου) και η κοσμοτε δινει (γερμανος δηλαδη) 50χ2 δωροεπιταγη , και μειωση παγιου και στα 2 κινητα ,(στην ουσια στην κοσμοτε- γερμανο το 50ε χ2 ειναι για τις 2 συνδεσεις σταθερων) , με χαλαει ομςσ που τα σταθερα δεν θα εχουν απεριοριστο προς τα 2 κινητα και αναποδα , ενω στη βοντ θα υπαρχει αυτο μ ειπαν.
απο θεμα σηματος πως θα το μαθω?και πιοτητα σηματος   ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σήμα το ελέγχεις μονο με δοκιμη... μπορείς να παίξεις για καλύτερες επιδοτήσεις στη βονταφον παντως, να ξέρεις...

 

Για μένα καλύτερη ποιότητα κλήσης δινει η βονταφον μακράν πάντως αλλα απο σήμα σε κάποιες περιοχές ακομα και στο "καλό" κέντρο της αθηνας το χανει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγα ρωτησα σε μαγαζι και μου προτειναν τα σταθερα να τα βαλω στ συτα και τα κινητα βονταφον , αλλα μ ειπαν οτι σε 2 μηνες θα βγει συτα και στα κινητα , και μου τονισαν οτι αξιζει να περιμενω . τι γνωμη εχετε?>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...